شنبه 28 خرداد 1401

تبدیل کد ووچر به ریال

مقالات، مقالات پرفکت مانی، وبلاگ
تبدیل کد ووچر به ریال
تبدیل کد ووچر به ریال

تبدیل کد ووچر به ریال : پرفکت مانی از کیف های پول الکترونیکی محبوب است که در حال حاضر برای نقد کردن درآمد ارزی و پرداخت های بین المللی کاربرد دارد. این کیف پول از سیستم های مالی جهانی مانند پی پال است که در سریع ترین زمان می توان تراکنش های مالی را انجام داد. در این مقاله از سایت ارزی پی به توضیح تبدیل کد ووچر پرفکت مانی به ریال و تبدیل ووچر به هات ووچر می پردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

e-Voucher نوعی کارت شارژ پرفکت مانی است که با هدف افزایش اعتبار و برداشت از حساب پرفکت مانی از آن استفاده می کنند. کد ووچر پرفکت مانی از یک شماره یکتای دیجیتالی 16 رقمی و یک کد فعال سازی 10 رقمی، میزانی اعتبار و تاریخ ایجاد کارت به وجود آمده است. در این میان سایت ارزی پی اقدام به فروش ووچر می کند.

کاربردهای ووچر پرفکت مانی

  • پرداخت های ارزی در سایت خارجی
  • تبدیل کد ووچر به ریال یا دیگر ارزها
  • انتقال پول به حساب اشخاصی که از این سیستم استفاده کرده و یا این که هنوز ثبت نام نکرده اند.

تبدیل پرفکت مانی به هات ووچر

هات ووچر یک ارز و کد قراردادی می باشد که مانند پی اس ووچر عمل کرده و شما بعد از خرید کد و وارد کردن کد آن می توانید بدون کارمزد حساب خود را شارژ و از آن برداشت نمایید. شما می توانید ابتدا اقدام به خرید ووچر پرفکت مانی کرده و در سایت های تبدیل ارز دیجیتال آن را به هات ووچر تبدیل نمایید.

تبدیل کد ووچر به ریال در ایران

امروزه پرفکت مانی از از سیستم های پرطرفدار پرداخت ارزی در ایران می باشد، زیرا این نوع سیستم ارزی بین المللی برخلاف بقیه شبکه های مالی جهانی هیچ نوع تحریمی برای ایرانیان ندارد و شما بدون هیچ نگرانی می توانید اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی در ایران کنید.

لازم به ذکر است که این سیستم مالی در حال حاضر از ریال به عنوان یکی از ارزهای وجود خود پشتیبانی نمی کند. پس شما برای تبدیل کد ووچر پرفکت مانی به ریال در ایران می توانید از خدمات شرکت های واسط مانند سایت ارزی پی استفاده نمایید.

چه اشخاصی به تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال نیازمند هستند؟

  • افرادی که از سیستم پرفکت مانی به عنوان انتقالات مالی استفاده می کنند.
  • فریلنسرها برای دریافت درآمد ارزی خود
  • اشخاصی که قصد دارند تا حساب پرفکت مانی خود را ببندند و باید موجودی خود را نقد نمایند.
  • کسانی که ووچر پرفکت مانی هدیه گرفته و به آن نیازی ندارند.

خرید و فروش کد ووچر

شما برای انجام این نوع تبدیل می توانید مقدار شارژ پرفکت مانی خود را به حساب پرفکت مانی ارزی پی بفرستید و در مقابل سایر ارزها مانند یورو، ارزهای دیجیتال و ریال را درخواست کنید. شما برای انجم این گونه کارها باید حتما از سایت های معتبر در این زمینه مانند سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی استفاده نمایید. این مجموعه جدای از تبدیل کد ووچر به ریال خدمات دیگری مانند تبدیل کد ووچر به پرفکت مانی، تبدیل پرفکت مانی به ووچر و تبدیل پول به پرفکت مانی را نیز انجام می دهد.

امیرمحمد در 31 تیر 1401 در 9:49 ق.ظ گفته:


انجام کار

پاسخ
اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط