پنج‌شنبه 11 فروردین 1401

تبدیل وب مانی به ریال

مقالات وب مانی
تبدیل وب مانی به ریال
تبدیل وب مانی به ریال

 

وب مانی یک کیف پول الکترونیکی است که می توان از آن برای پرداخت آنلاین استفاده کرد. مشتریان می توانند کیف پول WebMoney خود را از طریق کارت بانکی، حساب بانکی، پول الکترونیکی یا پول نقد در کیوسک ها تامین کنند. شارژ حساب و پرداخت با وب مانی که در سال 1998 در روسیه تأسیس شد، به یکی از روش های پرداخت جایگزین پیشرو در اروپای شرقی تبدیل شده است. این سایت به 39 میلیون کاربر با بیش از 40000 ثبت نام جدید ماهانه در وب سایت خود اشاره می کند. حال در این مقاله از وب سایت ارزی پی قصد داریم در مورد روش تبدیل وب مانی به ریال در ایران برای شما شرح دهیم. با همراه باشید.

تبدیل وب مانی به ریال و ارزهای دیگر

مطمئنا شما به عنوان یک کاربر وب مانی قصد دارید دلاری که در کیف پول دیجیتالی خود دارید به دیگر ارز ها تبدیل کنید. برای انجام این کار شما نیاز به یک نرم افزار دارید که وب مانی کیپر کلاسیک winpro نام دارد. حال شاید برای شما سوال پیش بیاید که آیا کار با ین نرم افزار آسان است؟ در ادامه با همراه باشید تا شما با نحوه استفاده از این نرم افزار اشنا کینم:

  • ابتدا نرم افزار وب مانی کیپر کلاسیک را نصب کنید و در آن لاگین شوید. سپس گزینه Purses را کلیک کیند، پس از کلیک برای شما لیستی از کیف پول های شناسه وب مانی را نمایش می دهد.
  • در این لیست کیف پول خود را پیدا کنید و ان را انتخاب کنید. پس از انتخاب آن رو منو کلیک کنید و گزینه تبدیل وب مانی را انتخاب کنید. (Exchange WM* to WM*)
  • پنجره ای برای شما باز می شود که در آن می توانید انواع گزینه ها اعم از تبدیل وب مانی به ریال را انتخاب کنید. پس انتخاب آن گزینه ها برای شما باز می شود که با کامل کردن آن ها می توانید کنید می توانید مقدار دلاری را که می خواهید تبدیل کنید را مشخص کنید.
  • پس کامل کردن ان ها یک کادر زرد رنگی برای شما باز می شود که در آن برای شما نمایش میدهد نرخ تبدیل چقدر است.
  • سپس یک کادر دیگر برای شما باز می شود که شما با تایید آن تمام کارهایی که تا به الان انجام داده اید را تایید می کنید.
  • سپس یک پنجره جدید باز می شود که کدی را برای شما نمایش می دهد که می بایست کد را بردارد و در کادر مربوطه قرار دهید و به مرحله بعد بروید.
  • و در اخر صفحه کاملا بسته می شود و شما نرم افزار دوباره باز کنید تا به شما نمایش دهد که چه مقدار تبدیل وب مانی به ریال انجام شده است.

تبدیل درآمد وب مانی به ریال در ایران

همانطور که می دانید ایران کشوری تحریم می باشد و کاربران ایرانی دسرسی های زیادی را به وب مانی ندارند. به همین دلیل تبدیل وب مانی به ارزهایی مانند ریال در ایران کار اسانی نیست. به همین جهت شرکت ها و سایت های زیادی به عنوان واسط برای این فرایند وجود دارند که کارمزد هایی را برای تبدیل از شما می گیرند. مجموعه ارزی پی یکی از این واسط ها می باشد که می تواند در انجام این فرایند به شما کمک زیادی کند.

نتیجه گیری

همان طور که گفته شد شارژ حساب و پرداخت با وب مانی امروزه در جهان طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است اما متاسفانه کاربران ایرانی به دلیل وجود تحریم ها دسترسی های کاملی به این سیستم ندارند. به همین جهت مجموعه ارزی پی با سابقه زیادی در این حوره که دارد به عنوان واسط دسترسی ها شما را به مزیت های WebMoney کامل می کند و امکان تبدیل وب مانی به ریال را برای شما آسان می کند. امیدوارم که مطالب خوب و مفیدی را توانسته باشیم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورت رضایت از ما نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

 

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط