دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

ایا مستر کارت در ایران کار میکند؟

مقالات مستر کارت، وبلاگ
ایا مستر کارت در ایران کار میکند؟
ایا مستر کارت در ایران کار میکند؟

استفاده از خدمات پرداخت بین المللی مانند مسترکارت دیگر امروزه با وجود سرویس پرداخت ارزی پی کار سختی نیست و به راحتی میتوانید با استفاده از خدمات ارزی پی به شارژ مستر کارت خود بپردازید یا از خدمات صدور مستر کارت ما استفاده کنید.در این مقاله ما در ارزی پی به این سوال میپردازیم که آیا مسترکارت در ایران هنوز کار میکند یا نه.

مورد دیگری که در این مقاله بررسی میکنید این است که استفاده از مسترکارت در ایران امکان دارد یا خیر پس تا پایان این مقاله جذاب با ما در سایت ارزی پی همراه باشید.

مستر کارت چیست؟

مستر کارت شرکت پرداختی بین المللی است که با استفاده از خدمات آن میلیون ها نفر از تجار و مردم در سراسر دنیا به تبادلات مالی و پولی خود می پردازند. محصولی را خریداری می کنند. می فروشند، و یا خدمات دریافتی خود را پرداخت و تسویه حساب میکنند. مسترکارت در سرتاسر دنیا بیش صدها نمایندگی و شعبه دارد که میتوان از طریق این نمایندگی های مسترکارت به پرداخت و انتقال وجوه خود پرداخت.

استفاده از مسترکارت در ایران هنوز امکان دارد؟

همانطور که حتما میدانید استفاده از خدمات مسترکارت در ایران مانند سایر کارتهای بین المللی دیگر مثل ویزا کارت سخت می باشد. سختی استفاده از مسترکارت در ایران به تحریم شدن ایران برمیگردد اما امروزه دیگر با به پا گذاشتن سرویس های پرداختی مانند ارزی پی شما دیگر به راحتی می توانید با استفاده از خدمات: شارژ مستر کارت، خرید با درگاه مستر کارت و سایر خدمات ما به تعامل با این شبکه پرداخت بین المللی بپردازید.

مسترکارت در ایران عملیاتی شد

استفاده از خدمات مستر کارت تا قبل از پابه عرصه گذاشتن شرکت های خدمات پرداختی مانند Arzipay بسیار دشوار شده بود اما دیگر امروزه با عملیاتی شدن استفاده از خدمات مسترکارت به واسطه ارزی پی شما میتوانید به راحتی به ارسال وجوه به خارج از کشور برای دوستان یا عزیزان خود یا دریافت وجه از خارج از کشور و نقد کردن در ایران بپردازید.

تهیه مسترکارت در ارزی پی

شما با استفاده از بخش خدمات مسترکارت ما در منوی خدمات مسترکارت میتوانید به صدور مستر کارت مجازی، صدور مستر کارت فیزیکی بی نام یا صدور مستر کارت فیزیکی با نام بپردازید و مشکل خود را به راحتی مرتفع نمایید. تهیه MasterCard در ایران دیگر با وجود خدمات همه جانبه ی مسترکارت ارزی پی دیگر کاری طاقت فرسا و سخت نیست و دیگر نیازی به صحبت با صدها صرافی یا واسطه نمیباشد و ارزی پی به راحتی درخواست شما را به سریعترین سرعت بهترین نحو ممکن به انجام میرساند.

جمع بندی

ما در این مقاله در مورد اینکه آیا مسترکارت در ایران کار میکند و اینکه استفاده از مستر کارت در ایران هنوز امکان دارد صحبت کردیم، شما میتوانید با استفاده از خدمات مستر کارت ما به راحتی به استفاده از این سرویس و شرکت پرداخت معتبر بین المللی بپردازید. امیدواریم از این مقاله خوشنود باشید و بهره لازم را توانسته باشید ببرید. کارشناسان ما در ارزی پی منتظر خدمت رسانی به شما هموطن گرامی می باشند.

فرشاد در 17 شهریور 1401 در 6:23 ب.ظ گفته:


سلام
من ساکن المان هستم و سال یه بار میام ایران. آیا مسترکارت از المان در ایران هم کار می‌کند؟
یا باید از ایران میترکارت بگیرم؟
با تشکر

پاسخ
اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط