دوشنبه 16 فروردین 1400

دریافت کردیت کارت

مقالات مستر کارت، وبلاگ
دریافت کردیت کارت
دریافت کردیت کارت

دریافت کردیت کارت: یکی از مشکلات بسیار زیادی که در طی سالیان سال برای شهروندهای ایرانی به وجود آمده نبودن راه های ارتباطی با بانک های بین المللی و عدم امکان استفاده از مزایای بی شمار کردیت کارت کارت های شناخته شده نظیر ویزاکارت و مسترکارت است.

می توان گفت با وجود پول نقد شاید نیازی به این حسااب های بانکی نباشد اما این اشتباه بزرگی می باشد که شما فکر کنید که همه مسائل را می توان با پول نقد حل کرد چرا که به هنگام رزرو پرواز های خارجی، ثبت نام و عضویت و خرید اینترنتی از وب سایت های خارجی، انتقال وجه به حساب های بین المللی، رزرو و پرداخت هزینه هتل، پرداخت شهریه دانشگاه و همچنین هزینه سفارت و… تنها با وجود کردیت کارت و شماره حساب ارزی می باشد که کار شما را جلو می اندازد.

در مقاله دریافت کردیت کارت قصد داریم به انواع کارت های اعتباری بانک های بین المللی یا کردیت کارت را معرفی کنیم و اطلاعات مفیدی را در رابطه با چگونگی افتتاح حساب کردیت کارت  در اختیا شما قرار دهیم.

 

 

کردیت کارت چیست؟

 

کردیت کارت معمولا برای هر کشوری مختص به حساب بانکی خود آن کشور است اما در واقع کردیت کارت هایی چون: کردیت، دبیت، گیفت کارت و یا Prepaid دارای تفاوت هایی نسبت به یکدیگر هستند که به ترتیب به توضیح آن ها می پردازیم.

پرداخت با کردیت کارت یکی از محبوب ترین روش های پرداخت الکترونیکی در دنیاست، اما با اینکه به حساب فعلی شخص وصل است، برخلاف سایر کارت های بانکی، پول مستقیما از سپرده در دسترس حساب بانکی برداشت نمی شود و در واقع وجه مورد نظر از بانک صادر کننده کارت قرض گرفته می شود.

 

 

موارد استفاده و مزایای کردیت کارت

 

با استفاده از کارت های اعتباری یا Credit Card شما می توانید انواع پرداخت ها و همچنین معاملات زیر را انجام دهید:

  • پرداخت قبوض برق، آب، گاز و…
  • برداشت وجه، انتقال وجه از طریق دستگاه های عابربانک ATM
  • خرید از تمامی فروشگاه هایی که دارای دستگاه POS کارت خوان هستند.
  • خرید آنلاین از تمامی فروشگاه های مجازی پذیرنده حساب های بانکی (مسترکارت و ویزا کارت)

امنیت بالا یکی از مهم ترین موضوعاتی می باشد که هر شخصی ممکن است به آن بر بخورد. از آنجایی که این نوع از کارت ها بالاترین فناوری امنیتی را دارند می توانند برای اجتناب از هرگونه تاشی برای استفاده غیر مجاز از آن به هنگام دزدی به راحتی آن را غیرفعال یا بلوکه نمایند.

 

 

چگونگی افتتاح حساب کردیت کارت با نام و فیزیکی یا مجازی

 

خوشبختانه در حال حاضر افتتاح حساب کردیت کارت مانند: مسترکارت و ویزا کارت توسط سایت خدمات بین المللی ارزی پی انجام می شود و شما می توانید به آسانی با استفاده از خدمات ارزی پی کردیت کار خود را دریافت کنید.

در مقاله دریافت کردیت کارت سایت خدمات ارزی ارزی پی سعی شد تا به شما در رابطه با کردیت کارت چیست؟ شرایط گرفتن آن و همچنین چگونگی افتتاح حساب Credit Card توضیح داده شد و امیدواریم توانسته باشیم موضوعات مفیدی را برای شما به ارمغان آورده باشیم.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط