دوشنبه 11 بهمن 1400

چگونه زبان وب مانی را تغییر دهیم؟

مقالات وب مانی، وبلاگ
چگونه زبان وب مانی را تغییر دهیم؟
چگونه زبان وب مانی را تغییر دهیم؟

تغییر زبان صفحه اصلی یا ثبت نام و سایر صفحات سایت وب مانی یکی از مشکلات بسیاری از کاربرانی است که در سایت وب مانی ثبت نام میکنند و نیاز به خواندن متن ها به زمان انگلیسی دارند. ما در این آموزش در سایت ارزی پی به آموزش و بررسی چگونگی تغییر زبان وب مانی اشاره میکنیم.

سامانه پرداخت وب مانی

وب مانی یک سامانه پرداخت الکترونیکی سریع و محیطی برای فروشگاه ها و کسب و کارهای آنلاین و یا حتی دانشجویان حاضر در کشورهای دیگر است که نیاز به دریافت پول از کشور خود را دارند یا افرادی که در کشور دیگری کار میکنند و نیاز به این دارند که درآمد خود را با استفاده از یک سیستم امن و مطمئن به داخل کشور خود منتقل کنند.

وب مانی امکان ایجاد تراکنش ها را بصورت آنی و در کوتاه ترین زمان فراهم کرده است این تراکنش ها در وب مانی بسیار امن ، غیرقابل شناسایی و غیرقابل بازگشت است، بنابر این دستکاری یا ایجاد اختلال در تبادلات مالی وب مانی بسیار بعید است.

به دلیل اینکه وب مانی یک سامانه مستقل است و به دولت و کشوری وابسته نیست عموما مشکلی با کار با اکثر کشورها ندارد و به راحتی شما میتوانید پول خود را بر بستر امن وب مانی منتقل کنید. اما ابتدا برای خرید وب مانی و شارژ حساب وب مانی باید در آن بتوانید ثبت نام کنید.

ثبت نام در وب مانی و تغییرزبان

ثبت نام در وبمانی یکی از اولیه ترین کارهایی است که برای استفاده از آن بایستی انجام دهید. بسیاری از کاربران ایرانی به دلیل اینکه احتمالا از تحریم شکن یا وی پی ان استفاده میکنند سایت وب مانی زبان خود را با آیپی و آن کشورها تغییر میدهد و درصورتی که مثلا از آیپی اسپانیا یا روسیه وارد سایت Webmoney این سامانه به شما صفحه زبان اسپانیولی یا روسی را نشان خواهد داد.

در ادامه این مقاله بصورت تصویری میخوایم آموزش دهیم که چطور میتوانید زبان خود را عوض کنید.

آموزش تغییر زبان سایت وب مانی

در آموزش تصویری این مقاله میتوانید به راحتی بخشی که در صفحه اصلی و ثبت نام مربوط به تغییر زبان است را مشاهده فرمایید و زبان انگلیسی را انتخاب کنید و به راحتی به ثبت نام و استفاده از خدمات پرداخت وب مانی استفاده کنید.

1- تغییر زبان صفحه اصلی سایت وب مانی:

در بخش انتهای صفحه میتوانید نوار مربوط به تغییر زبان را باز کنید و به تغییر زبان به English بپردازید.

آموزش تغییر زبان وب مانی

دقت داشته باشید که در نسخه جدید سایت وب مانی زبان صفحه ثبت نام را هم فقط از صفحه اصلی میتوانید تغییر دهید. بنابر این درصورتی که زبان صفحه ثبت نام شما زبان دیگریست به صفحه اصلی بیایید و یکبار زبان را به انگلیسی تغییر دهید و در ادامه به صفحه ریجستر و ثبت نام بروید و به راحتی در سایت ثبت نام کنید.

2- تغییر زبان وب مانی با عوض کردن آیپی:

راه دیگری که برای تغییر زبان وب مانی دارید تغییر آیپی و در واقع وی پی ان خود به انگلیس یا کشوری انگلیسی زبان است.

جمع بندی

در این مقاله ما در ارزی پی به آموزش تغییر دادن زبان وب مانی پرداختیم و دو روش برای عوض کردن زبان در وب مانی را به شما آموزش دادیم. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید و از مقاله ما راضی باشید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط