شنبه 16 بهمن 1400

چگونه حساب وب مانی خود را حذف کنیم؟ + آموزش

وبلاگ
چگونه حساب وب مانی خود را حذف کنیم؟ + آموزش
چگونه حساب وب مانی خود را حذف کنیم؟ + آموزش

برای حذف حساب وب مانی خود برخی کاربران دچار مشکل میشوند و سردرگم میشوند که چگونه میتوانند حساب وب مانی خود را حذف کنند، ما در این مقاله در ارزی پی به بررسی این سوال و آموزش حذف حساب وب مانی می پردازیم، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

وب مانی

وب مانی یک سیستم پرداخت بین المللی است که در مسکو روسیه مشغول به کار است و در سال 1998 تاسیس شد، بسیاری از کاربران برای ارسال سریع و بدون درسر وجه نقدی خود با استفاده از سیستم های پرداخت بین المللی مانند وب مانی و رقبای آن به انتقالات مالی خود می پردازند.

امروزه با توجه به جهانی شدن بسیاری از تبادلات و ارتباطات شما میتوانید با استفاده از خدمات پرداخت ارزی شارژ حساب وب مانی به پرداخت هزینه هر محصول یا خدماتی در سراسر جهان بپردازید.

کاربران پس از ثبت نام در وب مانی امکان دارد که احتیاج داشته باشند که برای منظوری حساب کاربری خود را حذف یا غیرفعال دائمی کنند.

در ادامه این مقاله برای این منظور برایتان توضیحاتی ارائه میدهیم پس حتم این مقاله ارزی پی را تا انتها با دقت بخوانید.

شرایط حذف حساب وب مانی

برای حذف حساب وبمانی خود شرایطی را باید داشته باشید که درصورت عدم رعایت هریک مسئولیت از دست رفتن حساب یا وجوه داخل حساب برعهده شما می باشد بنابر این به دقت این شرایط را بررسی و رفع نمایید:

  • پرداخت وام و بدهی درصورت داشتن
  • پیگیری کامل شکایت خود درصورت انجام و سپس حذف اکانت
  • برداشت موجودی های خود قبل از حذف اکانت

آموزش حذف حساب وب مانی + 2 روش

برای حذف حساب وب مانی خود روش های مختلفی را میتوانید بروید اما ما در این بخش از مقاله به ساده ترین روش های حذف حساب وبمانی اشاره میکنیم. دقت نمایید که با هریک از این روش ها میتوان حساب وب مانی خود را حذف یا غیرفعال دائمی کنید بنابر این روش ها تفاوتی در عملکرد ندارند و تنها دو روش مختلف هستند.

روش اول:

  • به اکانت WebMoneyKeeper خود وارد شوید.
  • به بخش Send request about cancellation of service وارد شوید.
  • سپس برای حذف حساب وب مانی خود به تیم امنیت وب مانی پیامی به این منظور ارسال نمایید تا حساب شما را حذف کنند.

روش دوم:

  • به سربرگ About Yourself بروید
  • به زبانه Information وارد شوید
  • در بخش تنظیمات گزینه Terminate the Service را پیدا کنید.
  • در نهایت پس از اطمینان بروی گزینه Request to terminate the services بزنید.

جمع بندی

ما در این مقاله در Arzipay به سوال چگونگی حذف حساب وب مانی خود پاسخ دادیم و با ارائه شرایط حذف حساب و همچنین دو روش برای حذف حساب وب مانی برای شما توضیحاتی کامل ارائه دادیم. امیدوارم توانسته باشید از این اطلاعات نهایت استفاده را البته با دقت بالا، برده باشید و راضی باشید. دقت داشته باشید که در هنگام حذف اکانت وب مانی خود حتما شرایط خود را چک و بررسی کاملی کرده باشید و وجهی را هنوز در حساب نداشته باشید زیر این وجه دیگر قابل بازگشت نخواهد بود.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط