دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

چگونه در ایران مستر کارت داشته باشیم؟

مقالات مستر کارت، وبلاگ
چگونه در ایران مستر کارت داشته باشیم؟
چگونه در ایران مستر کارت داشته باشیم؟

چگونه در ایران مستر کارت داشته باشیم : به طور کلی مستر کارت (Master Card) یکی از چهار شبکه بزرگ پرداخت بین المللی در صنعت انتقالات مالی دنیاست. این شبکه با موسسات مختلف در دنیا برای ارائه پرداخت در یک شبکه بین المللی همکاری می کند. این کارت ها به سه صورت اعتباری، نقدی یا کارت های پیش پرداخت وجود دارند که با توجه به نیاز خود باید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

دریافت و خرید با مستر کارت در ایران مانند سایر کشورها نیست. به دلیل وجود تحریم های اقتصادی و مالی علیه ایران، این سیستم تمامی پرداخت های خود را با ایرانیان قطع کرده است. در ادامه از این مطلب سایت ارزی پی شما را با این که چگونه مستر کارت مجازی بگیریم، آشنا می کنیم.

تفاوت مستر کارت مجازی و فیزیکی چیست؟

مشخصات کارت مجازی به صورت ایمیل برای فرد فرستاده می شود که شامل مندرجات روی کارت است. شما با خرید مستر کارت مجازی به ازای هر خرید خود کارمزدی پرداخت نمی کنید. البته باید در زمان استفاده از آن حتما فیلتر شکن شما روشن باشد تا مشخص شود که شما از ایران نیستید، در غیر این صورت کارت شما مسدود خواهد شد.

در مقابل مستر کارت فیزیکی مانند همان کارت عابر بانک های خودمان است. شما از این کارت ها می توانید در سراسر دنیا استفاده کنید ولی در ایران به دلیل وجود تحریم قابل استفاده نیست.

چه افرادی نیاز به مستر کارت دارند؟

بیشتر کسانی که نیاز به پرداخت اینترنتی بین المللی دارند و یا می خواهند ازا سایت های بزرگی مانند آمازون خرید کنند باید از این نوع کارت ها استفاده کنند. در ضمن کسانی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند می توانند برای سهولت انجام کارهای خود این نوع کارت ها را تهیه کنند. کسانی که قصد استفاده از خدمات زیر را دارند می توانند با تهیه مستر کارت نامحدود، کارهای زیر را به راحتی انجام دهند:

  • خرید کتاب الکترونیکی
  • خرید نرم افزار اورجینال
  • رزرو بلیط برای سفر از سایت های خارجی
  • پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه
  • خرید از سایت های معتبر خارجی
  • پرداخت هزینه ثبت نام اینترنشنال
  • رزرو اتومبیل

چگونه در ایران مستر کارت داشته باشیم؟

بعضی از افراد برای گرفتن این کارت به بانک ها مراجعه می کنند که با روبرو شدن شرایط آن ها مانند داشتن سپرده 50 میلیونی بلند مدت منصرف می شوند. در این میان شرکت های خصوصی و واسط یکی از آسان ترین راه ها برای تهیه Master Card است که به صورت حضوری و آنلاین به شما خدمات رسانی می کنند. این شرکت ها از کشورهای مانند عمان، امارات، گرجستان، ارمنستان، بلغارستان و لهستان از جمله کشورهای هستند که برای صدور کارت از آن استفاده می کنند.

شما باید به یکی از این شرکت ها مراجعه کرده و فرم مربوطه به آن را پر نمایید. سپس کپی پاسپورت و کارت ملی تان را به آن ها ارائه دهید. شرکت های مانند ارزی پی در اسرع وقت درخواست شما را با کمترین هزینه انجام می دهند.

مدت زمان صدور مستر کارت چقدر است؟

در این زمینه رهر شرکت واسطه متغییر عمل می کند بعضی از شرکت ها دارای تحویل کوتاه مدت بوده و بعضی دیگر بیشتر از هفت روز کاری زمان نیاز دارند. به طور معمول برای تهیه مستر کارت فیزیکی باید 15 تا 45  روز منتظر بمانید و برای گرفتن مستر کارت مجازی یک شبانه روز نیاز است.

در این مطلب شما را با گرفتن مستر کارت نامحدود، خرید با مستر کارت در ایران، چگونه مستر کارت مجازی بگیریم و چگونه در ایران مستر کارت داشته باشیم، اشنا کردیم. در این میان سایت ارزی پی یک شرکت واسط برای صدور مستر کارت مجازی و صدور مستر کارت فیزیکی با نام و بی نام است.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط