چهارشنبه 10 فروردین 1401

نحوه استفاده از حواله ارزی چگونه است و کاربرد ان چیست؟

مقالات وسترن یونیون، وبلاگ
نحوه استفاده از حواله ارزی چگونه است و کاربرد ان چیست؟
نحوه استفاده از حواله ارزی چگونه است و کاربرد ان چیست؟

 

حساب حواله ارزی چیست؛ کاربرد حواله ارزی را بدانید!

نحوه استفاده از حواله وسترن: شرکت حواله ارزی  در ایالت متحده آمریکا تاسیس شده است. هدف اصلی حساب حواله ارزی   این است که شما بتوانید به راحتی نقل وانتقالات ارزی و تبادلات مالی خود را در بین کشور ها انجام دهید و محدود به مکان و موقعیت جغرافیایی نباشید. اگر میخواهید برای دوستان و یا آشنایان خود پولی را حواله کنید، یا حتی خرید از سایتهای خارجی یا پرداخت شهریه دانشگاهی  را انجام دهید، حواله ارزی بهترین گزینه برای ارسال و حواله ارز شماست.

کاربرد حواله ارزی، زمانی مشخص میشود که: شما میتوایند، بدون نیاز داشتن به حساب مخصوص در کشور های دیگر ارز را تبدیل و ارسال کنید. برای اینکه بتوانید این عمل را انجام دهید، کافیست به یکی از سایتهای صرافی مجازی یا صرافی ها رفته، و سپس، فرم ارائه شده برای ارسال پول را در وسترین یونیون پر کنید. این شرکت به سرعت توانست، شعب خود را در بیش از 500 هزار شعبه در سراسر جهان افزایش دهد، تا مردم بتوانند با مراجعه به انها پرداخت های مالی خود را انجام دهند.

 

ثبت نام حواله ارزی چگونه است؛ آشنایی با عضویت در حواله ارزی!

ثبت نام در سیستم حواله وسترن دقیقا مانند پی پال و سایر درگاه ها و سیستم های دیگر میباشد که کلیه افرادی که در ایران زندگی میکنند متاسفانه  نمیتوانند در این سیستم عضو شوند، اما راه حل کجاست؟  شاید شما نتوانید خودتان حساب حواله ارزی را بسازید اما، افرادی هستند که اینکار را برایتان انجام میدهند.

شما برای اینکه بتوانید از شرکت های خارجی خرید کنید و اکانت حواله ارزی داشته باشید، میبایست تحریم ها را دور بزنید، برای همین سایت ارزی پی میتواند حساب وریفای شده را برای شما فعالسازی کند تا بتوانید به راحتی تراکنش های خود را از سایتهای خارجی انجام دهید.

اگر شما حساب حواله ارزی را ساختید و ثبت نان کردید باید حواستان باشد که ، زمانی که درخواست انتقال وجه میدهید، به صورت غیر مستقیم حواله خود را ارسال کنید تا به شما شک نشود. برای همین ممکن است فرایند واریز کمی بیشتر از حالت عادی زمانگیر باشد. با وجود تمام این مشکلات، بازهم میتوان گفت حواله ارزی یکی از سریع ترین روش های انتقال وجه در جهان است، چرا که این سیستم کارمزد کمی نسبت به paypal دارد و سقف انتقال وجه ان بالااست.

 

نحوه استفاده از حواله ارزی 2 چگونه است؛ قوانین حواله ارزی را بدانید!

برای اینکه بتوانید از حواله ارزی استفاده کنید میبایست، شخض فرستنده: حواله  و پاسپورت معتبر خود را همراه با وجه پرداختی به یکی از مراجع یا شعب معتبر حواله وسترن ببرد و بعد از تحویل به کارگزار آن شرکت، کد ده رقمی را همراه با مشخصات فرستنده برای شما ارسال میکند. زمانی که پول حواله شد، فرد گیرنده با مدارک شناسایی خود به یکی از شعب معتبر حواله ارزی  میبرد و مبلغ را دریافت میکند.

گفتنی است که: نام ونام خانوادگی گیرنده، میزان پرداخت و کشور مقصد برای انتقال پول ضروری است. اصولا برای هر تراکنش شماره پاسپورت را از فرد درخواست میکنند.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط