دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

ایا پرفکت مانی معتبر است؟

مقالات پرفکت مانی، وبلاگ
ایا پرفکت مانی معتبر است؟
ایا پرفکت مانی معتبر است؟

ایا پرفکت مانی معتبر است؛ این سوال خیلی از افرادی است که می خواهند از این سیستم مالی استفاده کنند. Perfect Money یک واسطه مالی و امکانی می باشد که از طریق آن می توان خریدهای بین المللی زیادی را انجام داد. در کشورهای اروپایی و آمریکایی امکان استفاده از این نوع سیستم ها بسیار آسان تر از ایران است.

جدای از مزایا و معایب پرفکت مانی، شما بدون داشتن حساب های مالی می توانید پول و سرمایه خود را از طریق این سیستم جابه جا کنید که این یکی از ویژگی های ممتاز آن است. شما با داشتن کیف پول پرفکت مانی می توانید دارایی خود را به ارز دیجیتال بیت کوین تبدیل کنید. در این مطلب از سایت ارزی پی شما را با پشتیبانی، پرداخت از طریق، انواع حساب های، سقف واریز و برداشت و سود ماهانه پرفکت مانی در ایران آشنا می کنیم.

انواع حساب های پرفکت مانی

بعد از ساخت و افتتاح حساب پرفکت مانی، باید یکی از انواع حساب های آن را با توجه به ویژگی و مزایای آن مشخص کنند. در ادامه شما را با سه نوع حساب رایج آن اشنا می کنیم.

حساب معمولی

کسانی که اولین بار وارد این سیستم می شوند دارای این نوع حساب وریفای نشده هستند. البته محدودیتی نسبت به دیگر نوع حساب ها ندارد و فقط کارمزد بالاتری دارد.

حساب ویژه

این نوع حساب برای کاربران فعال که اکانت آن ها یک ساله شده یا سقف واریز و برداشت پرفکت مانی آن ها 100 هزار دلار ایالات متحده آمریکا و معادل آن رسیده است. در واقع به این حساب وریفای شده می گویند و دارای ویژگی های چون میزان کارمزد پایین و ارسال سریع تر درخواست های این حساب نسبت به بانک است. برای دریافت این نوع اکانت افراد می توانند به قسمت پشتیبانی پرفکت مانی رفته و درخواست خود را ثبت کنند.

حساب همکار

این نوع حساب برای افراد عادی نیست و به نماینده سیستم های پرداخت و صرافی های مجاز و به مدیریت بیزنس قصد استفاده از پرفکت مانی را در فرایند تجارت خود دارند، داده می شود. در ضمن دارای کمترین کارمزد در بین انواع حساب های دیگر است.

آیا پرفکت مانی معتبر است؟

به دلیل وجود محدودیت های پرفکت مانی در ایران، شاید خیلی از افراد فعالیت آن را غیرقانونی و کلاهبرداری بدانند. در صورتی که این گونه نیست و با تغییر IP می توان از این سیستم به راحتی استفاده کرد.

به طور کلی Perfect Money امنیت تراکنش های خود را از فیلترهای گوناگونی عبور می دهد. البته نیازی به احراز هویت در این سیستم نیست و تراکنش های شما را انجام می دهد ولی برای دریافت خدمات بهتر می توانید احراز هویت انجام دهید.

لایه های امنیتی بسیار زیادی در این سیستم وجود دارد که اجازه هک شدن را به شما نمی دهد و به آسانی می توانید تراکنش های خود را انجام دهید. البته لازم به ذکر است که برای ووچر پرفکت مانی از کدهای غیر قابل هک استفاده کنید و نگهداری از این کدها در جای امن بر عهده خود شا می باشد. اعتبار پرفکت مانی نزد همگان تایید شده و روزانه هزاران نفر در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن تراکنش های خود را انجام می دهند.

آیا خرید و فروش پرفکت مانی جرم است؟

Perfect Money یک سیستم چرداخت الکترونیکی برای پرداخت های غیرنقدی در فضای اینترنت است. خرید، فروش و نگهداری ارزهای مجازی و پول های الکترونیکی با توجه به این که هنوز توسط سازمان های مربوطه جرم انگاری نشده است، برای افراد حقیقی جرم محسوب نمی شود.

در این مطلب شما را با پشتیبانی، پرداخت از طریق، انواع حساب های، سود ماهانه، سقف واریز و برداشت و کیف پول پرفکت مانی آشنا کردیم. در ضمن در مورد ایا پرفکت مانی معتبر است، توضیح دادیم. با توجه به تحریم بودن این سیستم برای ایرانیان، شما برای ساخت، شارژ حساب و پرداخت از طریق پرفکت مانی می توانید به سایت های واسط مانند سایت ارزی پی مراجعه نمایید.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط