شنبه 20 فروردین 1401

آموزش تبدیل وبمانی مینی به کلاسیک

مقالات وب مانی
آموزش تبدیل وبمانی مینی به کلاسیک
آموزش تبدیل وبمانی مینی به کلاسیک

 

همانطور که می دانید پرداخت با وب مانی به دلیل برقرار کردن امنیت بالا و رفع نوع نیاز کاربر، یک سری محدودیت هایی را برای شما تعیین کرده است که بسیاری از کاربران را ناراضی کرده است. حال در این مقاله از مجموعه پرداخت دلاری ارزی پی، با آموزش تبدیل وبمانی مینی به کلاسیک، شما را به راحتی از شر این محدودیت ها خلاص می کنیم. فقط کافیست مراحلی که به شما اموزش می دهیم را به ترتیب و کامل انجام دهید. پس با ما همراه باشید که قصد داریم اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

وب مانی چیست؟

قبل از آموزش تبدیل وبمانی مینی به کلاسیک، بهتر است توضیحات مختصری راجع به وب مانی بدانید. وب مانی یک سیستم پرداخت آنلاین بین المللی است. منشاء آن روسیه است اما اکنون در سراسر جهان گسترده شده است. سیستم پرداخت در سال 1998 راه اندازی شد. بحران مالی در اواخر دهه 90 دلیل ایجاد سیستم پرداخت بود. انتقال پول دلاری را فعال کرد.

پس از دهه ها این سیستم تکامل یافته است. در حال حاضر، این سیستم فرصت های گسترده ای را به مشتریان خود ارائه می دهد. بنابراین، به عنوان یک روش پرداخت، گزینه ای برای پرداخت و پرداخت عمل می کند و طیف جداگانه ای از ویژگی ها را برای مشاغل فراهم می کند. همچنین، محبوب ترین استفاده از وب مانی به عنوان کیف پول الکترونیکی است. هر کشوری که از کیف پول پشتیبانی می کند یک بانک یا موسسه مالی ضامن دارد.

در حال حاضر، وب مانی بیش از 40 میلیون حساب دارد. علاوه بر این، بیش از 38 درصد از مشتریان روسی که به صورت آنلاین خرید می کردند، از این گزینه برای پرداخت هزینه خرید استفاده کردند.

پیش نیاز های آموزش تبدیل وبمانی مینی به کلاسیک چیست؟

  1. در مرحله اول باید در سیستم webmoney ثبت نام کنید.
  2. پس از ثبت نام و ورود در آن، یک کیف پول مینی را باز کنید.
  3. مهم تر از همه باید پاسپورت فرمال و یا بالاتر داشته باشید.

مزایای وب مانی چیست؟

در طول سال ها، وب مانی مجموعه ای از خدمات را برای مشتریان فردی و شرکتی توسعه داده است. به عنوان مثال، مشتریان می توانند کیف پول خود را از طریق پول نقد، سیم بانکی، ترمینال و غیره واریز کنند. سپس می توان WebMoney را به عنوان روش پرداخت در هر وب سایتی که از آن پشتیبانی می کند انتخاب کرد. نحوه نگهداری و کنترل کیف پول مشتریان با بانکداری آنلاین قابل مقایسه است. آنها می توانند به حساب خود دسترسی داشته باشند تا تمام وجوه خود را مدیریت کنند.

 

کسب و کارها نیز از طیف وسیعی از فرصت ها برخوردار هستند. برای مثال، شرکت‌ها می‌توانند وجوه خود را کنترل و مدیریت کنند، گردش کار را برنامه‌ریزی کنند، تراکنش‌های ایمن و غیره را انجام دهند. تجار همچنین می توانند پرداخت ها را به حساب های بانکی خود تسویه کنند. اما، احتمالاً، منفعت اصلی برای تاجر، غیبت بازپرداخت است.

نحوه آموزش تبدیل وبمانی مینی به کلاسیک

  • تبدیل این فرایند بسیار کار اسان و راحتی می باشد، فقط کافیست مراحل زیر را به ترتیب و به صورت کامل انجام دهید:
  • ابتدا می بایست وارد حساب مینی خود شوید
  • نواری در قسمت بالای صفحه برای شما باز می شود که روی گزینه SETTING کلیک کنید.
  • حال کادری برای شما باز می شود که در آن باید اطلاعات شخصی خود را به طور کامل وارد نمایید.
  • پس وارد کردن اطلاعات خود کلیک کنید و وارد صفحه ای دیگری شوید. در اینجا باید برای ورود به کیپر کلاسیک، فایل KEY FILE را دانلود کنید. پس از دریافت فایل مورد نظر بر روی گزینه CONTINUE کلیک کیند.
  • و در اخر وارد صفحه ای جدید می شود که در آنجا به شما صحت تغییر اکانت وب مانی خود به کلاسیک را اطلاع می دهد.

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد وب مانی به دلیل بالا بردن سیستم امنیتی خود، محدودیت هایی را برای شما گذاشته است. اما برخی افراد اصلا این محدودیت ها دوست ندارند و می خواهند هرچه زودتر از دست آنها حلاص شوند. به همین دلیل مجموعه پرداخت بین المللی ارزی پی، در این مقاله برای شما آموزش تبدیل وبمانی مینی به کلاسیک را شرح داد تا به راحتی بتوانید از این سیستم عالی بدون محدودیت استفاده کنید. لازم به ذکر است که برای شارژ حساب وب مانی نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط