دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

کسب درآمد دلاری از طریق روش ایردراپ

مقالات نقد کردن درآمد ارزی
کسب درآمد دلاری از طریق روش ایردراپ
کسب درآمد دلاری از طریق روش ایردراپ

ایردراپ یکی از روش های کسب در آمد دلاری است که در این مقاله ارزی پی میخواهد برای شما آموزش کامل کسب در آمد دلاری از طریق روش ایردراپ را آموزش دهد. همچنین شما میتوانید پس از دریافت درآمد دلاری خود برای نقد کردن درآمد ارزی خود با کارشناسان ما در ارزی پی تماس گرفته و با استفاده از خدمات نقد کردن درآمد ارزی ایردراپ های گرفته خود را نقد کنید و به ریال و تومان تبدیل کنید.

ایردراپ چیست؟

ایردراپ یا Airdrop روشی در بازارهای کریپتوکارنسی است که تیم توسعه دهنده یک محصول برای جذب مخاطب بیشتر و پخش کردن توکن های کریپتو خود بین جامعه ارزهای دیجیتال برگزار می کند. در ایردراپ شما باید قوانینی را رعایت کنید و کارهایی را انجام دهید و تسک خود را به پایان برسانید تا بتوانید در ایردراپ هر توکن شرکت کنید. ایردراپ ها عموما بصورت رایگان هستند و تنها نوعی دیگر از ایردراپ ها به نام IDO و IGO به روشی دیگر بین کاربران توزیع میشوند که نیاز به سرمایه برای خرید دارد.

ایردراپ ها دارای زمان مشخصی برای ثبت نام یا به انجام رساندن تسک ها هستند. هر تسک و کاری که در ایردراپ انجام دهید عموما به عنوان یک امتیاز خاص مختص به آن تسک برای شما در نظر گرفته میشود و میتوانید با افزایش امتیاز خود شانس خود را برای گرفتن ایردراپ بیشتر کنید.

کسب درآمد دلاری از طریق روش ایردراپ Airdrop

شما میتوانید با انجام کارهایی که طبق قوانین هر ایردراپ گفته شده است به امتیاز خود در این رویداد اضافه کنید و سپس با دریافت توکن ایردراپ ها یا NFT های ارزشمند ایردراپ شده به کسب درآمد دلاری از طریق روش ایردراپ بپردازید. بیاید برایتان بیشتر توضیح دهیم. شما با ثبت نام در سایت هایی که هر ایردراپ مشخص میکنند مشخصات کیف پول بایننس چین یا اتریوم خود را میدهید (هر شبکه بسته به اعلام ایردراپ). در ایردراپ صدها یا هزاران نفر دیگر مانند شما شرکت کرده اند بنابر این برای افزایش امتیاز خود و شانس خود برای کسب ایردراپ و کسب در آمد دلاری از آن میتوانید تسک های بیشتری انجام دهید یا کد دعوت و invite را به دوستان خود نیز بدهید و مقدار امتیاز بیشتری کسب کنید.

پس از پایان مهلت ایردراپ تیم توسعه دهنده لیست افراد و اکانت ها و یا کیف پول های شرکت کننده را بررسی می کنند و بصورت رندوم یا بر اساس امتیاز شما برای شما توکن یا ان اف تی ارزشمند ایردراپ صورت گرفته را به آدرس کیف پولی که داده اید واریز می کنند. دقت داشته باشید که آدرس و شبکه درستی که رویداد اعلام داشته است را حتما هنگام ثبت نام ثبت کنید نه شبکه ای دیگر زیرا ایردراپ را دریافت نخواهید کرد.

سایت های کسب در آمد دلاری از طریق ایردراپ

سایت هایی وجود دارند که تعداد زیادی از ایردراپ ها را تائید و انتشار می دهند و شما میتوانید در این ایردراپ های معتبر شرکت کنید. در ادامه این بخش از مقاله ارزی پی به معرفی چندی از این سایت ها می پردازیم.

سایت CoinmarketCap

سایت کوین مارکت کپ درواقع بزرگترین مرجع کسب اطلاعات موثق و تائید شده در مورد دنیای کریپتو است. این سایت اطلاعات ایردراپ ها را در بخش Airdrop Free خود به نمایش میگذارد و شما میتوانید به راحتی با ثبت نام در این سایت به شرکت در ایردراپ ها برای کسب درآمد دلاری و ارزی از ایردراپ بپردازید.

نقد کردن در آمد ارزی کسب درآمد دلاری ایردراپ

شما در نهایت میتوانید درصورت برنده شدن ایردراپ ها یا ان اف تی های ارزشمند در کیف پول خود آنها را با کمک خدمات نقد کردن درآمد ارزی ارزی پی نقد کنید و به ریال و تومان تبدیل کنید. در این مقاله ما در ارزی پی به کسب درآمد دلاری از طریق روش ایردراپ پرداختیم و امیدواریم این مقاله توانسته باشد برای شما مفید واقع شده باشد.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط