سه‌شنبه 25 مرداد 1401

افتتاح حساب neteller

مقالات، مقالات ارز دیجیتال
افتتاح حساب neteller
افتتاح حساب neteller

افتتاح حساب neteller: امروزه با توسعه فضای مجازی نیاز به معاملات مالی بسیار زیاد شده است. با این وجود سیستم های مالی کوچک و بزرگ برای راحت کردن پرداخت ارزی وجود دارد. نتلر از جمله این روش ها می باشد که تحت قوانین کشور انگلیس می باشد. در این مقاله از سایت پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی شما را با حساب و ثبت نام Neteller چیست، شارژ حساب نتلر و خرید دلار نتلر را آشنا می کنیم.

Neteller چیست؟

حساب Neteller  یک سیستم پرداخت از کانادا است. این شرکت در سال 1999 ایجاد شد. پس از زنجیره ادغام و اکتساب، نتلر به بخشی از گروه Paysafe تبدیل شد که یک گروه پرداخت جهانی بریتانیایی است. نتلر مجوز بانکی ندارد. برعکس، بر نقل و انتقالات الکترونیکی از بازرگانان تمرکز دارد. هدف اصلی مشتریان نتلر، مشاغل شبکه های اجتماعی و گروه های معاملاتی فارکس است.

افتتاح حساب neteller: نتلر با وجود محبوبیت برای سرویس انتقال پول، به مشتریان امکان پرداخت آنلاین را نیز می دهد. آنها فقط باید هنگام پرداخت آن را به عنوان روش پرداخت انتخاب کنند. علاوه بر این، نتلر کارت پیش پرداخت را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. بنابراین، مشتریان می توانند به صورت آنلاین در فروشگاه هایی که Neteller را به عنوان راه حل پرداخت یا Mastercard با استفاده از کارت پیش پرداخت نتلر می پذیرند، پرداخت کنند. پس خرید دلار نتلر می تواند یک راه حل عالی برای پرداخت در فروشگاه ها باشد.

مزایای ثبت نام Neteller

  • نتلر گزینه های پرداخت متنوعی را ارائه می دهد. مشتریان می توانند برای بازرگانان پول ارسال کنند و همچنین از آنها وجوه دریافت کنند (اگر دارای حساب نتلر باشند).
  • خریداران ممکن است ترجیح دهند از این گزینه پرداخت استفاده کنند؛ زیرا کنترل وجوه آسان است.
  • مشتریان می توانند از برنامه VIP نتلر بهره مند شوند. در صورت انجام حجم بالای تراکنش، می توانند وضعیت VIP را دریافت کنند. این وضعیت بر هزینه ها، محدودیت های برداشت و سایر ویژگی ها تأثیر می گذارد.

مزایای حساب نتلر

افتتاح حساب neteller

در ابتدای امر باید این موضوع را بدانید که امکان استفاده از نتلر در ایران وجود ندارد و شما به دلیل وجود تحریم ها به صورت مستقیم و با آی پی ایران نمی توانید وارد سایت و حساب بشوید. البته شما با استفاده از سرویس vpn می توانیم فیلتر را از بین برده و وارد سایت Neteller شوید. مراحل افتتاح حساب neteller به قرار زیر است:

  1. برای ثبت نام Neteller  وارد سایت شده و گزینه Join for Free را که در وسط صفحه وجود دارد را انتخاب کنید.
  2. در صفحه نمایش داده شده باید اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و رمز عبور را وارد کنید. رمز عبور شما باید حداقل ۸ کاراکتر و شامل حروف بزرگ، عدد و نشانه های گوناگون باشد. در آخر Register now گزینه را انتخاب کنید.
  3. سپس در صفحه نمایش داده شده باید تمام اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.
  4. برای افزایش امنیت حساب باید به چند سوال پاسخ داده و آن ها را نیز به خاطر بسپارید.

شارژ حساب نتلر به چه صورت است؟

شما بعد از افتتاح حساب neteller باید برای استفاده از آن اقدام به شارژ کنید. برای شارژ کردن آن باید از بیت کوین، ویزا کارت، اسکریل و … استفاده کنید؛ که از رایج ترین روش ها می باشد. ایرانیان به واسطه ویزا کارت می توانند در لحظه حساب تان را شارژ نمایید.

میزان کارمزد شارژ حساب neteller با توجه به روشی که قصد شارژ آن را دارید، متفاوت است. اگر شما از بیت کوین، اسکریل یا ویزا کارت استفاده کنید باید کارمزد 2.5 درصد را بدهید.

کاربردهای حساب Neteller چیست؟

شما با افتتاح حساب neteller می توانید امور مالی زیر را انجام دهید:

  • انتقال و دریافت ارز
  • خرید مستر کارت پیش پرداخت +NT
  • پرداخت کردن هزینه در سایت های گوناگون خارجی

به طور کلی نتلر از انواع کیف پول های الکترونیکی می باشد که برای پرداخت ارزی و انتقال ارز به کشورهای گوناگون قابل استفاده هستند. شما با داشتن حساب  و ثبت نام Neteller می توانید مدیریت چند حساب را در آن واحد داشته باشید. در این مطلب از وبسایت ارزی پی شما را با افتتاح حساب neteller و شارژ حساب نتلر اشنا کردیم.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط