دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

راهنمای شارژ حساب پی پال در سایت ارزی پی

مقالات پی پال، وبلاگ
راهنمای شارژ حساب پی پال در سایت ارزی پی
راهنمای شارژ حساب پی پال در سایت ارزی پی

راهنمای شارژ حساب پی پال همواره یکی از دغدغه های دوستان در سایت ارزی پی بوده است و سوالات زیادی مبتنی بر اینکه چگونه می توان در این سایت حساب پی پال خود را شارژ کنیم پرسیده می شد اما هم اکنون در مقاله راهنمای شارژ حساب پی پال در سایت ارزی پی  قصد داریم تا به شکل کامل مراحل شارژ حساب پی پال در سایت ارزی پی رو به شما آموزش بدیم.

راهنمای شارژ حساب پی پال در سایت ارزی پی

                                  

زمانی که وارد صفحه اصلی ارزی پی می شوید می توانید خدمات ما و همچنین تماس با ما را مشاهده نمایید تا در زمانی که نیاز به خدمات رسانی بیشتر و بهتر نیاز داشتید از ما بخواهید و در قسمت بالا سمت راست شما با گزینه  “ورود / ثبت نام” شوید. روبه رو می شوید رو اون کلیک کنید.

راهنمای شارژ حساب پی پال در سایت ارزی پی

در سمت چپ ما عضویت را داریم تا اگر دوستانی نیازمند به ثبت نام و همچنین عضویت در سایت خدمات ارزی ارزی پی هستند بتوانند به آسانی اقدام به عضویت در این سایت معتبر انجام دهند تا از خدمات شارژ حساب پی پال خود استفاده کنند.

شارژ حساب پی پال

بعد از اینکه شماره همراه خود و همچنین ایمل خود را وارد کردید باید صبور باشید تا پیامک حاوی کد امنیتی برای شما ارسال شود و بعد از ارسال در قسمت کد تایید، کد امنیتی را وارد نمایید. بعد از اینکه ثبت کد تایید را زدید ثبت نام شما کامل شده و اکنون شما عضو سایت ارزی پی هستید.

شارژ حساب پی پال

به دلیل موضوعات امنیتی ما موظف هستیم تا از شما عکس کارت ملی را دریافت کنیم همان گونه که برای رفتن به بانک و ایجاد حساب نیاز به مدارک شناسایی هست پس باید در نظر داشته باشید که برای افتتاح حساب پی پال موظف هستید تا احراز هویت ها را انجام دهید.

شارژ حساب پی پال

بعد ایجاد احراز هویت و تکمیل مدارک لازم در سایت ارزی پی و اقدام نهایی کردن ثبت نام شما به صفحه اصلی رفته و روی شارژ حساب پی پال کلیک کنید تا وارد پنل شارژ حساب پی پال شوید.

شارژ حساب پی پل

زمانی که صفحه برای شما کاملا باز شد در ابتدای صفحه با دکمه درخواست شارژ حساب پی پال روبه رو می شوید که باید روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه خدمات شارژ حساب پی پال شوید.

شارژ حساب paypal

تبریک شما وارد پنل شارژ حساب PayPal شدید و اکنون باید با دقت فیلد ها را پر کنید و دقت در میزان و نوع ارز الزامی می باشد. (میزان و نوع ارز درخواستی، ایمیلی که مربوط به حساب پی پال شماست)

شارژ حساب پی پال

در انتهای صفحه حتما تیک گزینه “قوانین ارزی پی را مطالعه کرده و قبول دارم” را بزنید. همچنین مبلغ کل سفارش به شما نمایش داده می شود تا از میزان حجم مبلغی که باید بپردازید مطلع شوید.

شارژ حساب ارزی پی پال

زمانیکه ثبت سفارش را بزنید با این صفحه رو به رو می شوید که باید شماره موبایل و همچنین نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید و همچنین خلاصه سفارشات خود را در این صفحه مشاهده می کنید.

شارژ حساب پی پال

با کلیک روی ثبت سفارش به درگاه بانکی جهت پرداخت هدایت می شوید.

پرداخت شارژ حساب پی پال

به درگاه بانکی منتقل می شوید. اطلاعات کارت خود را وارد کرده تا پرداخت شما انجام شود.

در انتها سفارش شما نهایی شده و کارشناسان ارزی پی جهت تکمیل سفارش شما، تماس خواهند گرفت. هر سوالی را در رابطه با شارژ حساب پی پال می توانید از طریق اطلاعات ارائه شده در صفحه درباره ما پیگیری و رفع نمایید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط