دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

مسدود شدن حساب پرفکت مانی؛ دلایل و راهکار رفع انسداد

مقالات پرفکت مانی، وبلاگ
مسدود شدن حساب پرفکت مانی؛ دلایل و راهکار رفع انسداد
مسدود شدن حساب پرفکت مانی؛ دلایل و راهکار رفع انسداد

مسدود شدن حساب پرفکت مانی: پرفکت مانی یکی از بهترین سیستم های پرداختی آنلاین تراکنش های مالی می باشد. این سامانه به ایرانی ها هم خدمات داده و از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند. چیزی که در خصوص پرفکت مانی بسیار دیده می شود، عدم وجود آگاهی از قوانین خاص پرفکت مانی می باشد و باعث بروز مشکلاتی نظیر مسدود شدن حساب پرفکت مانی می شود در مقاله مسدود پرفکت مانی در سایت خدمات ارزی، ارزی پی سعی می کنیم تمام آنچه شما برای استفاده از خدمات Perfect Money نیاز دارید، در اختیار شما قرار دهیم

با افتتاح حساب پرفکت مانی می توانید تراکنش های مالی خارج از کشور خود را به راحتی انجام دهید همچنین با خرید ووچر پرفکت مانی می توانید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا دلایل مسدود شدن حساب پرفکت مانی را برای شما توضیح دهیم.

 

 

علت مسدود شدن حساب پرفکت مانی چیست؟

 

لازم به ذکر است که ثبت نام و وریفای کردن حساب کاربری در پرفکت مانی هیچ محدودیتی برای کاربران ایرانی موجود نیست و به این خاطر هم حساب پرفکت مانی شما مسدود نمی شود، اما در مواردی خاص با کوشش برای ورود به ساب خود متوجه پیغام خطا می شوید.

این پیغام می تواند علت مسدود شدن یا ریپورت شدن شما توسط برخی افراد باشد، پرفکت مانی به جهت محافظت از حساب کاربری شما در برابر حملات هکر ها اقدام به مسدود سازی کرده و به همین دلیل شما و هیچ کس دیگر حق ورود به حساب کاربری را ندارد.

در صورتی که حساب شما مسدود شده هیچ نگران نباشید چرا که Perfect Money، در صورت مسدود شدن حساب کاربری تان با مکاتبه از طریق سیستم تیکت با پرفکت مانی می توانید رفع انسداد کنید اما این رفع مسدود کردن حساب چگونه است.

 

 

آموزش رفع مسدود شدن حساب پرفکت مانی

 

  1. سیستم تیکتینگ

 

اغلب سیستم ها و سامانه های داخلی و خارجی در سطح بین الملل هم در وب سایتشان نام ارسال تیکت دارند. شما می توانید با ارسال تیکت به سازمان مربوطه مشکل خود را با پشتیبان مطرح کنید. درپرفکت مانی نیز برای رفع مسدود شدن حساب باید تیکت ارسال کنید. از این رو پس از ورود به سایت پرفکت مانی به قسمت« Contact us » و سپس گزینه «  Submit a New Ticket» را بزنید.

 

 

  1. ثبت مشخصات برای ارسال تیکت

 

فرم را بر اساس مشخصات خودتان پر کنید

در بخش“Your name”  نام خود را بنویسید و در کادر بعدی ایمیل خود را بزنید. “Member ID”   شناسه پرفکت مانی شماست.

در بخش “Department” بایستی موضوع سوال خود را مشخص کنید. شما گزینه ‘Problem with my account‘  را از بین گزینه ها انتخاب کرده و در کادر بعدی باید برای تیکت خود عنوان انتخاب کنید. می توانید در این کادر بنویسید: ‘ My account has been blocked‘ . بخش “Memo” متن پیام شما را شامل می شود. شما می توانید متن دلخواه خود را بنویسید یا از متن از پیش آماده شده زیر استفاده کنید.

Hello. I cannot log into my account and I receive a message about blocking my account. Thanks for saying why my account has been blocked and what should I do to solve the problem?

Thanks

در قسمت “Turnig number” کد نشان داده شده در صفحه را درج کنید.

 

 

  1. پیگیری تیکت

 

شما در واست خود را به تیم پشتیبانی پرفکت مانی ارسال کرده اید حالا باید منتظر پاسخ پشتیبان Perfect Money باشید البته توجه داشته باشید که پس از ثبت تیکت به شما یک کد داده می شود و شما می توانید از آن کد برای پیگیری درخواست خود استفاده کنید. برای پیگیری درخواست خود ب بخش Contact Us و روی گزینه View a previously submitted ticket, and Customer Support answer (if available) کلیک نمایید.

 

 

  1. برسی وضعیت تیکت

 

در مرحله بعد در کادر Ticket Pin کد تیکت را وارد کرده و برسی کنید مراحل پاسخ به تیکت شما چگونه پیش می رود.

 

بلاک شدن اکانت پرفکت مانی

 

در مقاله مسدود شدن حساب پرفکت مانی؛ دلایل و راهکار رفع انسداد در سایت ارزی پی در رابطه با چگونگی رفع انسداد حساب و همچنین دلایل مسدود شدن حساب Perfect Money را توضیح دادیم. شما می توانید با افتتاح حساب پرفکت مانی به راحتی می توانید یک حساب برای خود ایجاد کرده و همچنین از طریق ووچر پرفکت مانی می توانید حساب خود را شارژ کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط