دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

انواع حساب پرفکت مانی

مقالات پرفکت مانی
انواع حساب پرفکت مانی
انواع حساب پرفکت مانی

در این مطلب از سایت و درگاه دلاری ارزی پی قصد داریم شما را با پرفکت مانی آشنا کرده و انواع حساب پرفکت مانی را معرفی کنیم. به صورت کلی پرفکت مانی و وبمانی از  پر استفاده ترین درگاه های پرداخت در بین ایرانیان به حساب می‌آیند و کاربران زیادی دارند؛  دلیل این اعتبار د استفاده زیاد آسان بودن استفاده از این درگاه با وجود تحریم های اعمال شده بر کشور است. در ادامه این مقاله با ما همراه بمانید تا درباره این درگاه اطلاعات شامل و جامعی کسب کنیم.

پرفکت مانی از کدام کشور است؟

پرفکت مانی، سیستم پرداخت الکترونیکی میباشد که در سال 2007 میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است. این درگاه پرداخت به Perfect Money Finance Corp تعلق دارد که در پاناما، که عمدتا به خاطر وجود نداشتن قوانین سخت و جدی مالی بعضی از بیزنس ها در این کشور به ثبت می‌رسند، ثبت گشته و دفتر مرکزی اش در شهر زوریخ قرار گرفته است. به صورت عمده این درگاه پرداخت دارای دفاتر زیادی در جای جای جهان مثل هنگ و کنگ و دیگر مراکز مالی حائز اهمیت میباشد. در ادامه کاربرد های این سیستم و انواع حساب پرفکت مانی را شرح خواهیم داد.

کاربردهایی پرفکت مانی

بعد از تقریبا 13 سال سابقه داشتن در صنعت خدمات پرداخت، بیشتر از ده میلیون نفر کاربر، پانصد هزار بیزنس دریافت کننده خدمات پرداخت و دویست و پنجاه صرافی دارای اعتبار در سراسر جهان، اینطور به نظر می‌آید که پرفکت مانی عملکرد خیلی خوبی را در طول فعالیت خود نشان داده است.

افرادی که از این شبکه استفاده می‌کنند این امکان را دارند که ارزهای متنوع را به شکل الکترونیکی در این درگاه به همدیگر تبدیل کنند، جهت انجام خرید آنلاین مبلغ موجود در کیف پول خود را به کار گیرند یا مبلغ موجود در حساب خود را از انواع حساب پرفکت مانی به کارت‌ ویزا و مستر انتقال دهند.

است سیستم پرداخت آنلاین علاوه بر اینکه خدماتی را به مصرف‌کنندگان خود ارائه می‌دهد، طبق دستورات معینی با بیزنس ها هم در جهت ارائه کردن سرویس‌ پرداخت همکاری به عمل می‌آورد.

مورد مهمی که این درگاه پرداخت الکترونیک را از دیگر درگاه های پرداخت مجزا می‌سازد، این میباشد که افراد کاربر این امکان را دارند که با به کار بردن موجودی کیف پول خود دلار، یورو، طلا یا بیت کوین خریداری کنند.

انواع حساب پرفکت مانی

به صورت کلی انواع خرید حساب پرفکت مانی سه نوع تعیین شده اند. در حقیقت برای آسان شدن فرآیند پرداخت، این سیستم کاربرانش را بر حسب شرایط به سه دسته متفاوت قسمت کرده است که این سه دسته شامل Normal، Premium و Partner می‌باشند. همانطور که گفتیم، این حساب‌ها با شرایط کاربران تناسب دارند و طبق این شرایط برای آن‌ها درنظر گرفته شده اند، و افراد با توجه به نوع حسابشان مزایای متفاوتی مانند میزان دسترسی‌های مختلف به شبکه دارند. در ادامه این سه نوع از انواع حساب در این درگاه را آورده ایم.

حساب Normal:

این نوع حساب برای همه افراد جدیدی که در این درگاه ثبت‌نام انجام می‌دهند ساخته شده است. کاربرانی که حساب Normal دارند مرز یا محدودیتی در به کار بردن خدمات این درگاه ندارند.

حساب Premium:

یکی دیگر از انواع حساب پرفکت مانی، premium است. اشخاص و کاربرانی که بیشتر از مدت یک سال در این درگاه فعالیت کرده باشند، یا میزان مبالغ مشخصی گردش مالی داشته باشند، این امکان را دارند که با فرستادن درخواست به قسمت خدمات مشتریان پرفکت مانی، حسابی که در نوع عادی دارند را به Premium ارتقاء بدهند. این افراد در بعضی مسائل از تراکنش‌های مالی‌شان، کارمزدهای پایین تری در مقایسه با اشخاص دارای حساب‌های عادی پرداخت می‌کنند.

حساب Partner:

این نوع از حساب های کاربری برای افراد معمولی یا عادی نیست و مخصوص اشخاصی میباشد که کالا یا خدمات مرتبط با بیزنسشان را آنلاین ارائه می‌کنند. به عنوان مثال نمایندگان شبکه پرداخت و همچنین صرافی‌ها در میان افرادي می‌باشند که میان انواع حساب پرفکت مانی، از این حساب استفاده می‌کنند.

در حقیقت حساب‌های Partner برای بهینه‌سازی پرداخت های B2B این نوع از اشخاص است که تحت قوانين شبکه پرفکت مانی تشکیل شده و انجام می‌پذیرند. این نکته حائز اهمیت است که این نوع حساب در قبال انجام تراکنشات مالی خود درون این درگاه، پایین ترین مقدار کارمزد را پرداخت می‌کنند و علاوه بر آن، نرخ سود سالانه به نسب مانده حساب (ماهانه) قابل قبول و مناسبی هم برای این افراد گذاشته شده است.

سخن پایانی

در این مطلب درگاه پرداخت بین‌المللی معروف و پر کاربرد «پرفکت مانی» و همچنین انواع حساب پرفکت مانی، مزایای آن و  زوایای مختلفش را مورد بررسی قرار دادیم تا شما دوستان عزیز و گرامی با اصول کلی و انواع حساب های آن بیشتر آشنا شوید. فراموش نکنید که پرفکت مانی بر عکس شبکه‌های دیگر، برای ایرانیان ممنون و تحریم نیست و افراد در ایران بدون اینکه به راه های دور زدن نیازی داشته باشند می‌توانند از خدمات این درگاه بهره ببرند. ممنون که تاپایان این مفاله ما را از فروشگاه ارزی پی همراهی کردید.

برگرفته از‌: topchange.net

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط