دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

قیمت دلار پرفکت مانی (۸ مزیت مهم پرفکت مانی + خرید ارزان)

مقالات سایر خدمات
قیمت دلار پرفکت مانی (۸ مزیت مهم پرفکت مانی + خرید ارزان)
قیمت دلار پرفکت مانی (۸ مزیت مهم پرفکت مانی + خرید ارزان)

پرفکت مانی چیست؟

قیمت دلار پرفکت مانی :‌ پرفکت مانی به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت های غیر نقدی در اینترنت ایجاد شد. این شبکه در سال 2007 تاسیس شد. بر اساس یک مبنای قانونی، شرکت پرفکت مانی در پاناما ثبت شده است. این سیستم در ابتدا به عنوان یک ابزار پرداخت برای تسویه حساب های فوری و ایمن در محیط کسب و کار و بین کاربران خصوصی ایجاد شد. سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی قصد دارد در این مقاله به بررسی کامل پرفکت مانی بپردازد. همچنین می توانید برای اطلاع از اخرین قیمت دلار پرفکت مانی با تیم ما در تماس باشید.

با پرفکت پول چه کاری می توانید انجام دهید؟

  • T ransfer پول بین کاربران.
  • دریافت پرداخت در سایت شما؛
  • پرداخت برای کالاها و خدمات در اینترنت؛
  • خرید بیت کوین، طلا، دلار آمریکا و یورو؛
  • صدور و دریافت وام درون سیستمی.
  • دریافت درآمد اضافی از شرکت در برنامه مشارکت.

بزرگترین عیب پرفکت مانی این است که شما نمی توانید پول پرفکت را مستقیماً در وب سایت آن به بانک خود برداشت کنید، باید این کار را از طریق صرافی های آن در وب سایت انجام دهید. به همین سبب مجموعه ارزی پی یکی از معتبر ترین سایت صرافی آنلاین برای رفع نیاز شما با کارمزد بسیار اندک تشکیل شده است. لازم به ذکر است که می توانید برای اطلاع از اخرین قیمت دلار پرفکت مانی، با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

قیمت دلار پرفکت مانی

آیا می توانم وجوه خود را به پی پال یا بیت کوین تبدیل کنم؟

پاسخ کوتاه بله است.

پی پال

پی پال به طور معمول در تمام و هر استفاده از خدمات خود در رابطه با هر کیف پول دیجیتال دیگری اخم می کند. به سختی می توانید صرافی معتبری را پیدا کنید که آشکارا مبادله ای از PayPal به PM یا بالعکس ارائه دهد. تنها گزینه شما ممکن است مبادلات خصوصی با افراد قابل ردیابی و قابل اعتماد باشد.

احتمال زیادی وجود دارد که Pay Pal حساب شما را در جایی که نگاهی اجمالی به صرافی PerfectMoney داشته باشد مسدود کند.

بیت کوین

بیت کوین بسیار بازتر است و مدیریت مرکزی ندارد. مبادله بیت کوین با PM یا بالعکس نه تنها آسان است، بلکه در جایی که از یک سرویس صرافی خودکار استفاده می کنید، می تواند سریع و مستقیم باشد.

قیمت دلار پرفکت مانی

حساب پرفکت مانی و قیمت دلار پرفکت مانی چقدرمفید است؟

یک حساب پرفکت مانی ، تراکنش های پرداخت الکترونیکی را بسیار آسان می کند. این امکان را به فرد می دهد تا به سایر سیستم های ارز دیجیتال پرداخت آنلاین انجام دهد و بالعکس. در نمایه حساب کاربری، حساب پرفکت مانی شما می‌تواند به گونه‌ای پیکربندی شود که پرداخت‌های خودکار را به هر یک از مشاغل اینترنتی شرکت‌کننده انجام دهد. حداقل مبلغ مجاز در یک حساب 1000 دلار و سود آن تا 4 درصد در ماه است. انتقال وجه به و از یک حساب اغلب از طریق صرافی‌های ارز، حواله‌های بانکی، سایر سیستم‌های پرداخت و کوپن‌های الکترونیکی انجام می‌شود. یکی از مواردی که پرفکت مانی را از بقیه متمایز می کند، توانایی کاربران برای خرید طلا، یورو و دلار در زمان واقعی است.

آیا پرفکت مانی امن است؟

برخلاف Liberty Reserve، حساب‌های پرفکت مانی هدف فیشینگ کمتری هستند؛ زیرا محبوبیت کمتری دارند. Perfect Money Incorporation موانع امنیتی ایجاد کرده است که به جلوگیری از انجام بازخریدهای غیرقانونی و تراکنش های غیرقانونی با استفاده از یک حساب قانونی کمک می کند. این شرکت توانسته این کار را در سه مرحله انجام دهد. ضمنا قیمت دلار پرفکت مانی را می توانید در ارزی پی مشاهده کیند.

  1. یکی از راه هایی که شرکت این کار را انجام می دهد، از طریق سیستم امنیتی آدرس IP است. در طول ثبت نام حساب پرفکت مانی، آدرس IP کاربر ثبت می شود. بنابراین، اگر آن کاربر سعی کند از آدرس IP دیگری به حساب خود دسترسی داشته باشد، باید یک کد پین مشخص را وارد کند.
  2. در صورت پیکربندی، پرفکت مانی اغلب هر زمان که IP جدیدی در تلاش است به حساب شما دسترسی پیدا کند، احراز هویت پیامکی را درخواست می کند. این یک راه عالی برای راهنمایی در برابر هک نیز است.
  3. از آنجایی که هکرها معمولاً راهی برای دسترسی به حساب‌ها دارند، Perfect Money یک کارت کد صادر می‌کند که چندین کد روی آن وجود دارد. بنابراین هر بار که تراکنش راه اندازی می شود، کد باید برای انجام تراکنش پر شود.

قیمت دلار پرفکت مانی

به نقل از ویکی پدیا:

پرفکت مانی (به انگلیسی: Perfect Money) یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت‌های غیر نقدی در اینترنت است که در سال ۲۰۰۷ ایجاد شده‌است.

این سیستم از نظر حقوقی متعلق به Perfect Money Finance Corp. ثبت شده در پاناما، دفتر مرکزی و خدمات عملیاتی آن در زوریخ می‌باشد. همچنین دارای چندین دفتر در مناطق مختلف جهان از جمله در هنگ کنگ و جزایر ویرجین بریتانیا می‌باشد.

نتیجه گیری

با پرفکت مانی کاربر می تواند پولی را که از طریق انتقال ارز الکترونیکی واریز می شود دریافت کند. پرداخت از طریق سیستم های الکترونیکی آنی است. یک کاربر همچنین می تواند حساب خود را با پر کردن آن با یک کوپن الکترونیکی یا یک کارت پیش پرداخت که به صورت آنلاین در دسترس است، تامین مالی کند. با تماس به  وبسایت ارزی پی از قیمت دلار پرفکت مانی آگاه شوید.

سوالات متداول

مهم ترین مزیت پرفکت مانی چیست؟

دریافت درآمد اضافی از شرکت در برنامه مشارکت.

قیمت دلار پرفکت مانی چقدر است؟

شما میتوانید برای اطلاع از اخرین قیمت ان با کارشناسان مجموعه ارزی پی در تماس باشید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط