دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

تحریم پرفکت مانی؛ دلایل فیلتر پرفکت مانی و  روشهای رفع آن

مقالات پرفکت مانی، وبلاگ
تحریم پرفکت مانی؛ دلایل فیلتر پرفکت مانی و  روشهای رفع آن
تحریم پرفکت مانی؛ دلایل فیلتر پرفکت مانی و  روشهای رفع آن

تحریم پرفکت مانی: پرفکت مانی یکی از سیستم های پرداخت بین الملل و سامانه تراکنش مالی در جهان می باشد، به دلیل تحریم هایی که از سوی امریکا به سوی ایران اعمال شد ولی با همه این ها Perfect Money از تحریم های آمریکا پیروی نکرد و چون به کاربران ایرانی سیستم و ارائه خدمات می کرد محبوبیت بسیار زیادی بدست آورد. این سامانه پرداخت تراکنش آنلاین به دلیل ارائه خدمات خیلی خوبی که دارد توانسته کاربران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند و محبوبیت خود را دو چندان کند. اما سوالی که ممکن است به وجود آید این است که چرا پرفکت مانی کابران ایرانی را تحریم کرد؟ روش های منع فیلتر شدن کاربران ایرانی چیست؟ در ادامه مقاله سایت ارزی پی همراه باشید

 

 

استفاده از پرفکت مانی برای ایرانیان

 

دفتر مرکزی مدیریت سامانه پرداخت آنلاین پرفکت مانی (Perfect Money) در کشور پاناما قرار دارد و این به این معنا می باشد که چون در خاک آمریکا نیست می تواند از محدودیت های آمریکا کناره گیری کند و به راحتی مجبور نیست از همه محدودیت های تحریمی امریکا بر علیه کشور های دیگر تبعیت کند.

سیستم پرفکت مانی یک سیستم غیر آمریکایی می باشد اما به دلیل فشار های نهاد های سیاسی و اقتصادی آمریکا تن به فیلتر کردن و محدودیت کشور هایی که در لیست تحریم آمریکا قرار دارند بدهد، برای همین امکان ایجاد محدودیت از سمت این شرکت برای تمام کشور های مورد تحریم آمریکا وجود داشت و باعث تحریم پرفکت مانی شد.

در گذشته با وجود تحریم هایی که به ایران وجود داشت سامانه پرفکت مانی باز هم به ایران خدمات انتقال و دریافت تراکنش مالی می داد، حتی تمامی صفحات این سامانه به زبان فارسی می باشد و کاربران ایرانی بدون نیاز به یادگیری زبان خارجه می توانند به راحتی سامانه پرفکت مانی ثبت نام کنند و توضیحات مهم این شرکت را بخوانند. اما برای بدست آوردن تمامی خدمات پرفکت مانی نیاز به احراز هویت می باشد. به این دلیل که هر سامانه ای که با حساب های بانکی یا تراکنش مالی سر و کار دارد برای جلوگیری از پولشویی یا سرقت موظف است احراز هویت را از کاربران خود بگیرد تا بتواند در موارد استثناو همچنین موارد مهم اقدامات مهم را انجام دهد.

 

 

خدمات پرفکت مانی

 

پرفکت مانی، کیف پول مجازی ای است که شما می توانید انتقال پول به سایر حساب ها و امکان افتتاح حساب پرفکت مانی، استفاده از کارت شارژ و ووچر پرفکت مانی، امکان دریافت سود از سپرده گذاری و…. برای بدست آوردن تمامی این مراحل نیاز به احراز هویت می باشد. اما لازم به ذکر است که شما نمی توانید در حال حاضر از سایت اصلی پرفکت مانی اقدام به کیف پول کنید چراکه به دلیل تحریم های موجود و نهاد های سیاسی Perfect Money مجبور به اقدام تحریم علیه ایرانیان صورت گرفت و ایرانیان دیگر دسترسی به سایت پرفکت مانی را ندارند.

 

 

روش های منع فیلتر شدن حساب ایرانیان

 

Perfect Money برای ارائه خدمات بهتر خود در بعضی از کشور ها نمایندگی هایی را ایجاد نموده است که کاربران حتی در مواقعی که به مشکلات تحریم و مشکلات تراکنش مالی برمی خورند کمک کند. اما به طور رسمی نمی توان نماینده هایی مجازی را برای آن معرفی کرد. پرفکت مانی در ایران در حال حاضر شامل محدودیت خاصی نمی شود و همین موضوع باعث می شود که یک فرصت مناسب برای کابران ایرانی این سیستم پرداخت باشد.

 

 

خدمات پرفکت مانی در ایران

 

خدمات پرفکت مانی در ایران، خدماتی می باشد که این سامانه برای سایر کاربر های خود ارائه داده است. شما می توانید در صورتی که مراحل احرز هویت خودتان را به طور کامل طی کرده باشید، با وجود تحریم پرفکت مانی می توانید عملیات شارژ حساب پرفکت مانی یا برداشت از حساب و حتی اقدام به انجام تراکنش های مالی داخلی کنید. می توانید از ووچر پرفکت مانی یا از سایت ارزی پی اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی نمایید.

زهرا سبزی بروتی در 9 آبان 1401 در 3:23 ق.ظ گفته:


چگونه بدون فیلتر شکن وارد حساب پرفکت مانیم بشم الان ک هیچ فیلتر شکنی وصل نمیشه

پاسخ
اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط