دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

قیمت یورو پرفکت مانی

مقالات
قیمت یورو پرفکت مانی
قیمت یورو پرفکت مانی

پرفکت مانی چیست؟

قیمت یورو پرفکت مانی: پرفکت مانی به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت های غیر نقدی در اینترنت ایجاد شد. این شبکه در سال 2007 تاسیس شد. بر اساس یک مبنای قانونی، شرکت پرفکت مانی در پاناما ثبت شده است. این سیستم در ابتدا به عنوان یک ابزار پرداخت برای تسویه حساب های فوری و ایمن در محیط کسب و کار و بین کاربران خصوصی ایجاد شد. اما سایت و درگاه خدمات ارزی و دلاری ارزی پی در این مقاله قصد دارد به بررسی قیمت یورو پرفکت مانی و کاربردهای آن بپردازد.

با پرفکت مانی چه کاری می توانید انجام دهید؟

 • T ransfer پول بین کاربران.
 • دریافت پرداخت در سایت شما؛
 • پرداخت برای کالاها و خدمات در اینترنت؛
 • خرید بیت کوین، طلا، دلار آمریکا و یورو؛
 • صدور و دریافت وام درون سیستمی.
 • دریافت درآمد اضافی از شرکت در برنامه مشارکت.

بزرگترین عیب پرفکت مانی این است که شما نمی توانید پول پرفکت را مستقیماً در وب سایت آن به بانک خود برداشت کنید، باید این کار را از طریق صرافی های آن در وب سایت انجام دهید.

سپرده گذاری با پرفکت مانی

توجه داشته باشید که قبل از استفاده از پرفکت مانی برای واریز ، باید نمایه خود را به طور کامل تأیید کنید.

 1. به بخش Deposit در قسمت شخصی خود بروید و روی Perfect Money کلیک کنید.
 2. در پنجره پاپ آپ، حساب معاملاتی را که می خواهید شارژ کنید انتخاب کنید، ارز سپرده را انتخاب کنید و مبلغی را که می خواهید واریز کنید مشخص کنید و روی Next کلیک کنید.
 3. خلاصه ای از معامله نشان داده خواهد شد. همه داده ها را دوبار بررسی کنید و روی تأیید پرداخت کلیک کنید.
 4. شما به وب سایت پرفکت مانی هدایت خواهید شد. روش پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کرده و انتقال را تکمیل کنید.

در صورت مسدود شدن حساب پرفکت مانی چگونه می توانم برداشت کنم؟

باید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و مدرک کافی مبنی بر اینکه شما صاحب حساب هستید و حساب پرفکت مانی شما مسدود یا حذف شده است. حداقل باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • شماره حساب پرفکت مانی شما
 • شناسه(های) فاکتور
 • صورت حساب پرفکت مانی

اگر این الزامات اثبات را برآورده می کند، یک درخواست برداشت دستی می تواند با استفاده از سیستم های پرداخت EPS موجود انجام شود. اگر از سیستم پرداخت EPS انتخابی استفاده نکرده اید، ممکن است نیاز به واریز حداقل سپرده داشته باشید.

قیمت یورو پرفکت مانی در کشور پاناما

پرفکت مانی در پاناما ثبت شده است. پاناما کشوری است که قوانین کنترل مالی سختگیرانه ای ندارد. به عنوان مثال، شرکت (بر خلاف شرکت های غربی) می تواند دارایی های کاربران خود را در فعالیت های مختلف سرمایه گذاری کند. این باعث افزایش ریسک پس انداز پول در این سیستم می شود. این نیز دلیل اصلی عدم پذیرش این ارز الکترونیکی در بسیاری از فروشگاه های بزرگ اینترنتی است.

خرید و قیمت یورو پرفکت مانی

درخواست برای خرید پرفکت مانی در ایران از وقتی آغاز شد که این سیستم مشابه با بسیاری دیگر از سیستم های پرداخت بین المللی از جمله وبمانی و پی پل، در سیستم پرداخت آنلاین وب سایت های خارجی مورد بررسی قرار گرفت. با استفاده از سیستم پرداخت خرید پرفکت مانی و کد های ووچر این سرویس دهنده، افراد می تواند هر نوع اکانت پرفکت مانی را با هر ارزی (دلار، یورو و طلا) شارژ کند.

نتیجه گیری

شرکت ارزی پی با تکیه بر تجربه فروان و استفاده از نیروهای جوان آموزش دیده و همچنین “پشتیبانی صرافی” سعی بر رفع موانع بر سر راه ارتباط هموطنان عزیزمان با سایر بانکها، فروشگاهها و مراکز دریافت و پرداخت وجوه ارزی دارد. امیدوارم که این مقاله با موضوع قیمت یورو پرفکت مانی مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط