دوشنبه 3 مرداد 1401

خرید از سایت های خارجی

مقالات سایر خدمات
خرید از سایت های خارجی
خرید از سایت های خارجی

امروزه شاید برای هر کسی نیاز به خرید از سایت های خارجی پیش بیاید. خرید از سایت های ترکیه یا سایتی ebay دبی به این دلیل است که شاید شخص کالای مورد نظر خود را از هیچ فروشگاه یا سایت فروش ایرانی پیدا نکرده باشد. شاید خیلی از افراد خرید کردن از وب سایت های خارجی را به دلیل اطلاع نداشتن از نحوه خرید و تحویل محصول غیرممکن بدانند.

از این رو قصد داریم در این مطلب از سایت پرداخت بین المللی ارزی پی شما را با خرید از سایت های خارجی در ایران، با ویزا کارت، بدون گمرک، با کارت شتاب، با پی پال، با بیت کوین و با وب مانی آشنا کنیم. همچنین بهترین سایت خرید از خارج کشور را نیز به شما معرفی می کنیم تا با خیال راحت بتوانید خرید آنلاین خود را انجام دهید.

نحوه خرید از سایت های خارجی در ایران چگونه است؟

خرید کالا از سایت های خارجی و بین المللی مشابه خرید از سایت های ایرانی است. به این صورت که شما محصول خود را انتخاب کرده و به سبد خریدتان اضافه می کنید و در نهایت پرداخت خود را انجام می دهید.

تنها تفاوت این دو نوع خرید در این است که شما در زمان خرید کردن از وب سایت های خارجی نمی توانید از کارت های شتابی که در ایران استفاده می کنید، بهره بگیرید. شما باید از کارت هایی مانند ویزا کارت، مستر کارت، پی پال و وب مانی استفاده کنید.

پس اگر شما از آن دسته از افراد هستید که تمایل به خرید محصولات با برندهای خارجی را دارید؛ باید بدانید که اکثر این محصولات در کشورهایی مانند آمریکا هستند و به دلیل محدودیت‌های تحریم شما برای خرید از سایت های خارجی و تحویل در ایران با مشکل روبرو هستیم.

یکی از روش های هزینه بردار که شما می توانید آن را انتخاب کنید سفر به کشور مقصد و خرید از آن است؛ اما با توجه به شرایط و نوسانات ارزی شما می توانید از این سفر پر هزینه صرف نظر کنید. شما می توانید خرید خود را به راحتی با ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین انجام دهید. روش های دیگری برای خرید از سایت های بین المللی وجود دارد که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم.

خرید از سایت های خارجی با پی پال

در حال حاضر بیشتر سایت های بزرگ در دنیا برای ارائه خدمات پرداخت از درگاه پی پال استفاده می کنند. پی پل پرداخت های لحظه ای را در سرعت باورنکردنی انجام می دهند. همچنین دارای امنیت بسیار بالایی بوده و سایت های فروشگاهی برای خرید و فروش کالا و خدمات شان از این درگاه استفاده می کنند.

خرید کردن از وبسایت های بین المللی با ویزا کارت و مسترکارت

خرید از سایت های خارجی با ویزا کارت و مسترکارت فرآیند بسیار ساده ای دارد. شما همانطور که به آسانی از طریق کارت های شتاب خود می توانید در سایت های اینترنتی داخلی خرید نمایید. با استفاده از پرداخت از ویزا کارت و مستر کارت نیز می توانید اقدام به خرید های آنلاین ارزی کنید. برای پرداخت با این نوع کارت های اعتباری نیازمند اطلاعاتی چون نام دارنده کارت، تاریخ انقضای کارت، کد سه رقمی پشت کار و شماره ۱۶ رقمی کارت می باشید.

 

خرید از سایت های خارجی با وب مانی

وب مانی کاربران ایرانی را تحریم نکرده است و ایرانیان به راحتی می‌توانند اقدام به افتتاح حساب وب مانی و خرید با درگاه آن از سایت های خارجی کنند. بعضی از سایت های خارجی که خدمات عالی در کنار پذیرش وب مانی را دارند؛ در بین ایرانیان بسیار مشهور شده اند.

بهترین سایت خرید از خارج از کشور

فروشگاه آمازون یکی از قدیمی ترین فروشگاه های آنلاین دنیا می باشد که کار خود را با عرضه کتاب موسیقی شروع کرد. در حال حاضر تبدیل به جنگلی از انواع و اقسام محصولات شده است و این فروشگاه اینترنتی قدرتمند بیش از ۳۰ میلیون کاربر ثابت دارد و میلیاردها دلار گردش مالی در سال دارد. بدون شک هر کالایی که شما به دنبال آن هستید در این فروشگاه پیدا می شود. در زمان خرید از سایت های خارجی و ارسال به ایران مانند سایت آمازون باید هزینه پستی ارسال از آمریکا تا ایران را در نظر داشته باشید.

کارت و درخواست خرید از سایت های خارجی و تحویل در ایران با ارزی پی!

خرید کردن از سایت های بین المللی برای افرادی که در داخل ایران هستند کمی سخت، هزینه بردار و نیاز به وقت زیادی است. اما از طریق شرکت های معتبر داخلی این امکان وجود دارد که شما از هر سایتی در خارج از کشور با کمترین مشکل خرید نمایید. کارت خرید از سایت های خارجی بدون گمرک، ارسال به ایران، با ویزا کارت، با کارت شتاب، با پی پال، با وب مانی و با بیت کوین از طریق وبسایت پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی امکان پذیر است.

منبع: www.quora.com

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط