دوشنبه 25 بهمن 1400

چه سایت هایی با وب مانی کار می کنند؟

مقالات وب مانی، وبلاگ
چه سایت هایی با وب مانی کار می کنند؟
چه سایت هایی با وب مانی کار می کنند؟

وب مانی یک سرویس پرداخت بین المللی مستقر در روسیه است که به این دلیل با ایرانی ها نیز مشکل تحریمی ندارد و به راحتی میتوانند ایرانی ها از این سرویس پرداخت بین المللی استفاده نمایند. این سرویس پرداخت بین المللی به دلیل مستقر بودن در روسیه در اتحادیه اروپا مورد پذیرش خوبی قرار گرفته است و همانند پی پال میتوانید با وب مانی نیز به پرداخت های خود در اروپا بپردازید.

وب مانی امروزه در سرتاسر دنیا دارای نمایندگی هایی جهت انجام امور مالی شما می باشد. همچنین شما میتوانید با شارژ حساب وب مانی خود از طریق ارزی پی به خرید هر محصولی که میخواهید از فروشگاه های که وب مانی را می پذیرند بپردازید.

WebMoney همانگونه که گفتیم یکی از سرویس های محبوب کشورهای آسیایی و اروپای شرقی است و مورد پذیرش بسیار از فروشگاه ها و سایت ها در اروپا و آسیا می باشد. در ادامه این مقاله ما در ارزی پی به معرفی سایت هایی که با وب مانی کار میکنند می پردازیم.

سایت هایی که با وب مانی کار می کنند و درگاه وب مانی دارند کدامند؟

وب مانی به دلیل اینکه مشکلی با ایرانی ها ندارد و به ایرانی ها نیز با وجود تحریم امریکا خدمات میدهد مورد استقبال بسیاری از ایرانی ها نیز در این کشور و سایر کشورهای مورد پذیرش است. سایت های بسیاری به درگاه خرید با وب مانی همانند پی پال مجهز هستند و شما میتوانید با استفاده از شارژ حساب پی پال خود و همچنین پرداخت با وب مانی خدمات و محصول مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سایت AliExpress

سایت علی اکسپرس چین یک فروشگاه و شرکت خرده فروشی بسیار وسیع و گسترده است که توسط گروه شرکت های فروشگاهی علی بابا راه اندازی شده است و به فروش محصولات خود می پردازد. فروشگاه AliExpress امکان فروش محصولات خود برای کسب و کارهای کوچک در سرتاسر دنیا را فراهم کرده است و مانند آمازون میتوانید از خدمات فروش محصولات آن به خوبی استفاده نمایید.

همانطور که میدانید به دلایل مشکلاتی که برای پرداخت در این سایت برای ایرانی ها پیش آمده است این بهترین فرصت شده است که با استفاده از درگاه وب مانی آن که مشکلی ندارد بتوانید خرید محصولات خود را انجام بدهید و تحویل بگیرید.

سایت GearBest

سایت GearBest یکی از فروشگاه های لوازم خانگی و زیورآلات است که با شیائومی ارتباط نزدیکی دارد و قیمت های بسیار مناسبی نسبت به آنچه در فروشگاه های خانگی پیدا خواهید کرد ارائه میدهد. این سایت نیز روش های پرداخت مختلفی ارائه داده است که یکی از آنها خرید با درگاه وب مانی می باشد.

شما میتوانید خرید خود و فاکتور خود را در این فروشگاه اینترنتی چینی با استفاده از WebMoney بپردازید و محصول خریداری شده خود را دریافت نمایید. از محصولاتی که این فروشگاه میفروشد میتواند این کالا هارا نام برد: لوازم خانگی، زیورآلات، لوازم الکترونیک و پوشاک و سایر لوازم مورد استفاده. این سایت امکان ارسال به ایران را نیز دارد.

سایت بروکر های فارکس FOREX

بروکر های خدمات دهنده خدمات مالی فارکس یکی دیگر از سایت هایی هستند که میتوانید با وب مانی حساب خود را در آنها شارژ کنید و به راحتی به پرداخت و برداشت از آنها اقدام کنید. این بروکر های فارکس وظیفه ارائه خدمات مالی برای معامله گری روی جفت ارزهای پولی کشورهای مختلف مانند دلار/یورو و سایر ارزها را ارائه میدهند. همچنین با استفاده از این بروکر ها و پرداخت وبمانی می توانید سهام های بورس اروپا و ایالات متحده و حتی برخی شرکت های چینی مانند Alibaba را نیز خرید و فروش کنید و از آن کسب درآمد داشته باشید.

جمع بندی

در این مقاله ما در سایت پرداخت ارزی ارزی پی به این سوال که چه سایت هایی با وب مانی کار می کنند و وب مانی را به عنوان روش پرداخت قبول می کنند صحبت کردیم و امیدواریم از این مقاله توانسته باشید نهایت استفاده را برده باشید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط