دوشنبه 5 آوریل 2021

مدت زمان تهیه مدرک تافل چقدر است؟

مقالات سایر خدمات، وبلاگ
مدت زمان تهیه مدرک تافل چقدر است؟
مدت زمان تهیه مدرک تافل چقدر است؟

تافل، آزمونی معتبر و جهانی می باشد که تقریبا در تمامی کشور های ئنیا به رسمیت شناخته شده است و مهارت در بخش های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب انگلیسی را مورد سنجش قرار می دهد. اما مدت زمان گرفتن مدرک تافل چقدر است؟ در مقاله مدت زمان تهیه مدرک تافل چقدر است؟ در سایت خدمات ارزی ارزی پی به برسی کامل این سوال می پردازییم.

 

 

تافل چیست؟

تافل و ایلتس از جمله آزمون های استانداردی است که به منظور سنجش سطح زبان انگلیسی افراد برای تحصیل و کار در خارج از کشور گرفته می شود. نتایج این آزمون برای پذیرش شغلی و تحصیلی در دانشگاه های مطرح دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین نمره کسب شده در این آزمون، جهت پذیرش در داتشکاه ها به مدت ۲ سال، دارای اعتبار می باشد.

 

 

مدت زمان گرفتن مدرک تافل چقدر است؟

 

مدت زمان اخذ مدرک تافل با نوع آموزش، تلاش و سطح یادگیری زبان آموز ارتباط مستقیم دارد. همچنین شیوه تدریس و مدت زمان یاددهی زبان انگلیسی توسط آموزشگاه ها نیز متفاوت است. به همین دلیل ارائه زمان دقیق برای دریافت مدرک کار ساده ای نیست و عوامل بسیار زیادی دارد.

 

مراحل گرفتن مدرک تافل

 

اقدام به یادگیری زبان انگلیسی

 

اولین قدم برای دریافت مدرک تافل یادگیری زبان انگلسی  می باشد که باید بر آن تسلط خیلی خوبی داشته باشید.

 

 

آشنایی با بخشهای مختلف آزمون

 

آزمون Toefl دارای بخش های مختلفی می باشد که شامل: شنیداری، گفتاری و نوشتاری می باشد. بخش شنیداری آزمون تافل، توانایی داوطلب را در درک مکالمات انگلیسی ارزیابی می کند. در بخش گفتاری، زبان آموز با توجه به زمان و موضوع ارائه شده باید به زبان انگلیسی ارزیابی می کند. در بخش گفتاری، زبان آموز با توجه به زمان و موضع ارائه شده باید به زبان انگلیسی صحبت کند؛ از این رو تمرکز بر تمامی این حیطه ها به منظو کسب نمره بالا در آزمون تافل بسیار مهم و ضروری می باشد.

 

 

امتیاز دهی در آزمون تافل

 

نحوه امتیاز دهی در آزمون تافل از ۰ تا ۱۲۰ می باشد و اگر شما نمره بالای ۷۵ شود برای بسیاری از مراکز آموزشی قابل قبول است. کسانی که نمره بالای ۱۰۰ می گیرند ایده آل ترین نمره را کسب کرده اند که به تبع ویژگی های مفید خود را دارا می باشد.

برنامه ریزی برای آزمون

یکی از مهم ترین مراحل گرفتن مدارک تافل، برنامه ریزی مناسب برای این آزمون می باشد. این مسئله شما را آمده و موفق تر می کند.

 

 

دانش شرکت در آزمون

 

از دیگر مراحل اخذ مدرک، آگاهی از نحوه ی شرکت در آزمون می باشد. وارد شدن در این امتحان هیچگونه محدودیت سنی ندارد و برایعموم آزاد می باشد. همچنین افراد در آزمون تافل ملزم به شرکت در تمامی بخش های آن می باشند و باید تمامی مراحل شنیداری، گفتاری و نوشتاری را جواب بدهند.

در مقاله مدت زمان تهیه مدرک تافل چقدر است؟ در سایت خدمات ارزی ارزی پی به برسی مختلف آزمون تافل پرداختیم و امیدواریم نظر خود را در رابطه با آزمون تافل بنویسید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط