دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

مسترکارت هدیه فیزیکی TpGift

مقالات مستر کارت، وبلاگ
مسترکارت هدیه فیزیکی TpGift
مسترکارت هدیه فیزیکی TpGift

مسترکارت هدیه فیزیکی TpGift: این نوع کارت ها از نوع مسترکارت می باشد و فیزیکی بوده است و شایان ذکر می باشد که شما جهت انجام پرداخت آنلاین ارزی خود تنها به مشخصات کارت نیاز خواهید داشت که اطلاعات آن پس از انجام سفارش شما برایتان ایمیل می شود. در صورت تمایل می توانید در سایت خدمات ارزی ودلاری ارزی پی خریداری کنید.

 

 

ویژگی های کارت مسترکارت هدیه فیزیکی TpGift

 

مسترکارت های فیزیکی TpGift، دارای کنترل پنل آنی هستند. بدین ترتیب شما می توانید در هر لحظه با ورود بخش دارندگان کارت از موجودی و تراکنش های کارت خود مطلع شوید.

این کارت ها به صوت Pre-Paid و یک بار شارژ می باشند و قابلیت شارژ مجدد را ندارند.

موجودی این کارت می تواند از 50 تا 1000 دلار باشد و مبلغ شارژ باید ضریبی از عدد 50 باشد. به طور معمول شما می توانید کارت هایی با مبلغ موجودی 150 دلار، 300 دلار یا 850 دلار و… که مضرب 50 دارند خریداری نمایید.

امکان بازگشت پول یا Refund به این کارت ها وجود دارد. یعنی اگر به هر دلیلی نیاز باشد تا پول پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود، این کار امکان پذیر است.

با این کارت ها خرید حضوری با استفاده از دستگاه های POS فروشگاهی در تمامی در گاه های متصل به Master Card قابل انجام می باشد.

با این کارت ها شما نمی توانید از دستگاه های خودپرداز وجه نقد دریافت کنید.

این کارت سقف برداشت روزانه ندارند و شما می توانید تمام موجودی کارت را در یک روز استفاده کنید.

نام دارند کارت روی کارت درج نشده است اما نام صاحب کارت در پنل بانکی ثبت می شود. پس کارت با نام می باشد.

 

 

مواردی که باید به آن توجه کنید.

 

تاریخ انقضای این کارت ها روی آن درج شده است. پس از گذشت این دوره کارت خریداری شده منقضی می شود و هیچ امکانی برای استفاده از کارت و موجودی و یا تبدیل آن به ریال وجود ندارد. در نتیجه از این تاریخ، امکان استفاده و پرداخت آنلاین، حضوری یا آفلاین به وسیله کارت وجود نخواهد داشت و لازم است تا 10 روز پیش از زمان انقضای کارت، موجودی کارت را خالی نمایید.

در هنگام استفاده از مستر کارت هدیه فیزیکی TpGift برای پرداخت آلنلاین هیچ کارمزدی کسر نمی شود. یعنی مبلغی که برای پرداخت شما برابر 205 دلار آمریکا باشد دقیقا معادل همین مبلغ از کارت کسر می شود.

تنها کارمزدی که در هنگام استفاده از این کارت ها کسر می شود برای تراکنش های ناموفق می باشد. یعنی هر دلیلی مثل ورود اشتباه CVV2 یا تاریخ انقضا کارت و همینطور ناکافی بودن موجود ی کارت در هنگام پرداخت، مبلغ 50 سنت (0.5 دلار) از کارت کسر می‌شود. از این رو لازم است تا در زمان خرید کارت به این نکته توجه داشته باشید که موجودی کارت شما بهتر است اندکی بالاتر از مبلغ پرداخت شما باشد، تا در صورت کسر این کارمزد، با کمبود موجودی مواجه نشده و در پرداخت شما مشکلی پیش نیاید.

در مقاله مسترکارت هدیه فیزیکی TpGift در سایت خدمات ارزی، ارزی پی به برسی مسترکارت هدیه پرداخییم لطفا نظر خود را درباره انواع هدیه فیزیکی مسترکارت در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط