دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

تمدید ویزا کارت

مقالات، مقالات ویزا کارت، وبلاگ
تمدید ویزا کارت
تمدید ویزا کارت

تمدید ویزا کارت : امروزه ویزا کارت (Visa Card) یکی از بزرگترین ابزارها برای تسهیل مبادلات مالی در دنیاست. این نوع خدمات در 140 کشور دنیا از طریق یک سیستم یکپارچه جهانی در حال انجام است. اما این نوع کارت ها و پول های دیجیتال به دلیل وجود تحریم های اقتصادی و ناشناخته بودن به طور رسمی و گسترده وارد کشور نشده است. در این مقاله از سایت ارزی پی شما را با خرید و تمدید ویزا کارت مجازی و فیزیکی آشنا می کنیم.

 

 ویزا کارت چیست؟

Visa Card یک شرکت فن آوری پرداخت های جهانی با هدف ترغیب مصرف کنندگان، کسب و کارها، بانک ها و  دولت ها به استفاده از پول دیجیتال است. در واقع این نوع پول یکی از مهم ترین محصولات شرکت چند ملیتی ویزا است. این شرکت که در سال 1956 در کالیفرنیای آمریکا تاسیس شده، در حال حاضر در زمینه ارائه خدمات الکترونیکی مالی فعالیت گسترده ای دارد. انواع ویزا کارت به قرار زیر است:

  • Credit Card
  • Debit Card
  • Prepaid card

 

برداشت پول از ویزا کارت در ایران

امروزه استفاده از این نوع سرویس ها برای ایرانیان بسیار محدود یا غیرممکن است. اما بسیاری از کسب و کارهای داخل مشتریان خارجی دارند و یا این که خیلی از ایرانیان قصد خرید و استفاده از درگاه ها و فروشگاه های اینترنتی خارج از کشور را دارند. در این صورت خرید ویزا کارت فیزیکی و  مجازی برای آن ها ضروری است. اما به دلیل تحریم ها داشتن این نوع کارت ها با مشخصات ایرانی ممکن نیست.

در این میان سایت ارزی پی به عنوان یک شرکت واسط عمل کرده و خدماتی مانند واریز وجه از شبکه بانکی ایران به ویزا کارت های بین المللی را به صورت آنی صاده شده می باشد. با وجود این نوع شرکت ها دیگر ایرانیان در زمینه ثبت نام همایش های خارجی، ثبت نام در آزمون های بین المللی، رزرو هتل و خرید از فروشگاه های اینترنتی دغدغه ای ندارند. در ادامه تعدادی از کاربردهای آن را گفته ایم:

  • خرید از طریق دستگاه های کارتخوان
  • دریافت پول نقد از دستگاه های خودپرداز
  • پرداخت آنلاین برای خرید از فروشگاه های اینترنتی
  • پرداخت های آفلاین با استفاده از تلفن و فرم های کاغذی

 

آیا تمدید ویزا کارت امکان پذیر است؟

در حالت کلی ویزا کارت فیزیکی با نام همراه حساب بانکی در قالب ویزا کارت دبیت در نمونه های کلاسیک، گلد و پلاتینیوم به همراه حساب بانکی در بازه های زمانی 2 ساله، 3 ساله و قابل تمدید وجود دارد و در واقع به آن ها ویزا کارت بانکی قابل تمدید می گویند. در ضمن هزینه تمدید ویزا کارت یا مفقودی آن معادل با هزینه صدور آن می باشد.

 

آسان ترین خرید ویزا کارت مجازی و فیزیکی

به طورکلی ویزاکارت یکی از موفق ترین و مشهورترین شبکه ی تبادل اطلاعاتی بانکی در دنیاست که شاید هنوز خیلی از افراد آن را با نام قدیمی Bank Americard می شناسند. شما با وجود کارت های اعتباری ایرانی که عضو شبکه شتاب می باشد نمی توانید فعالیت مالی بین المللی داشته باشید. با وجود تحریم ها نیز نمی توانید ویزا و مستر کارت داشته باشید. در این صورت باید از طریق شرکت های واسطه درخواست صدور ویزا کارت مجازی دهید؛ در ضمن این نوع مجموعه ها مانند سایت ارزی پی امکاناتی مانند تمدید ویزا کارت را نیز برای مشتریان خود دارند.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط