سه‌شنبه 4 مرداد 1401

کیف پول سخت افزاری چیست؟

مقالات ارز دیجیتال
کیف پول سخت افزاری چیست؟
کیف پول سخت افزاری چیست؟

کیف پول سخت افزاری چیست: امروزه دنیای کریپتو بسیار خطرناک است و برنامه های زیادی برای سرقت موجودی کاربران وجود دارد. از سوی دیگر اشتباهات سهوی انسانی هم تا به الان میلیون‌ها دلار سرمایه را از بین برده است. از این رو بهره گرفتن از یک راهبرد مناسب برای تامین امنیت دارایی‌ها از وظیفه های اصلی برای یک سرمایه گذار ارز دیجیتال می باشد. از بهترین راه ها برای این کار استفاده کردن از کیف پول سخت افزاری است. در این مطلب از سایت خدمات دلاری ارزی پی شما را با بهترین، قیمت، امنیت، انواع و خرید کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس آشنا می کنیم.

کیف پول سخت افزاری چیست؟

کیف پول سخت افزاری یک دستگاه فیزیکی می باشد که با هدف ذخیره سازی عمده دارایی های دیجیتال ساخته شده است. این نوع دستگاه دارای کلیدهای خصوصی برای ذخیر آنلاین ارزهای دیجیتال به شکل آفلاین می باشد. از این رو امنیت بالایی نسبت به کیف پول های موبایلی و دسکتاپ دارد.

از مهم ترین ویژگی های کیف پول سخت افزاری می توان به امنیت پیشرفته آن اشاره کرد که امکان حمله از سوی هکرها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. هکرها نمی توانند بدون اجازه دارنده به دارایی های او دسترسی داشته باشند. کلید های خصوصی Hardware wallet بسیار امن و با استفاده از تکنیک های رمزنگاری در حافظه کیف پول وجود دارد.

انواع کیف پول سخت افزاری

کیف پول های سخت افزاری زیادی در بازار وجود دارد. هر کدام از آن ها مشخصات مختص به خودشان را دارند. در ادامه این مطلب از وب سایت ارز پی شما را با جواب این سوال که بهترین کیف پول سخت افزاری چیست و انواع آن کدام است؛ آشنا می کنیم.

کول والت

کول والت ازجمله خوش دست ترین کیف های موجود در بازار است که مانند کارت های اعتباری بوده و حمل آن به آسانی صورت می پذیرد. از ویژگی های کول والت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارا بودن صفحه نمایش کوچک
  • وصل شدن از طریق بلوتوث به تلفن همراه
  • پشتیبانی کمتر از کوین ها و توکن ها نسبت به رقبای خود

کیف پول سخت افزاری کیپ کی

قیمت کیف پول کیپ کی قابل قبول است و همچنین دارای طراحی زیبا و امنیت بالایی می باشد. این کیف پول در مقایسه با رقبای بزرگش از اعتبار و شهرت منطقی برخوردار است و از کوین های کمتری پشتیبانی می کند. طراحی زیبا و کاربر پسند بودن از جمله مزایای مثبتی است که آن را در بین رقبا خاص تر می کنند؛ اما سایز کیپ کی از دیگر کیف پول های سخت افزاری بزرگتر است.

لجر؛ بهترین کیف پول سخت افزاری موجود در بازار

ساخت کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال لجر توسط یک شرکت فرانسوی صورت گرفته است. محصولات این مجموعه از محبوب ترین کیف پول های موجود در بازار است و چند میلیون کاربر دارد. طراحی آن بسیار ساده بوده و رابط کاربری آن به راحتی قابل فهم است. خرید کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس، لجر بلو و لجر نانو اس از جمله پیشنهادهای است که این کیف پول در اختیار شما قرار می دهد.

آیا امنیت کیف پول سخت افزاری (Hardware wallet) قابل قبول است؟

میزان امنیت اکثر کیف پول های سخت افزاری نسبت به کیف پول های نرم افزاری بیشتر است. به طور کلی کیف پول هایی که دارای کلیدهای خصوصی روی کامپیوتر یا تلفن هوشمند هستند؛ موجودی کاربران را در برابر حملات هکرها آسیبب پذیرتر می کندد و بدافزارها به راحتی می‌توانند فعالیت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال را در این نوع دستگاه ها شناسایی کرده و موجودی کاربران را خالی نمایند.

در صورتی که شخصی بتواند کیف پول سخت افزاری شما را به صورت فیزیکی به دست آورد با وجود پین کدها باز هم نمی تواند دارایی را خرج کند و در صورتی که چندین بار پین کد اشتباه زده شود؛ دستگاه به طور خودکار به تنظیمات کارخانه برمی گردد. لازم به ذکر است وجوهی که در آن به طور فعال برای سهام گذاری، وام‌دهی یا معامله استفاده نمی شود؛ بهتر است به صورت کیف پول سرد ذخیره شود.

خرید کیف پول سخت افزاری

اگر شما قصد سرمایه گذاری سنگین روی ارزهای دیجیتال را دارید یا نگهداری بلند مدت دارایی تان برای تان مهم است؛ می توانید یکی از انواع کیف پول سخت افزاری را تهیه کنید. محدودیت Hardware wallet در برابر امکانات زیادی که در اختیار کاربران قرار می دهند؛ بسیار کم است. امنیت کیف پول سخت افزاری بسیار بالاست و از این رو آن را بهترین بستر برای سرمایه گذاری کرده است. در این مطلب از وبسایت پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی شما را با خرید، بهترین و قیمت کیف پول سخت افزاری چیست؛ آشنا کردیم.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط