چهارشنبه 19 مرداد 1401

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

مقالات، مقالات سایر خدمات
گیفت کارت گوگل پلی چیست؟
گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟ شاید این سوال خیلی از افراد باشد که قصد استفاده از خدمات غیررایگان سرویس گوگل پلی دارند. گوگل پلی (Google Play) یک سرویس پخش دیجیتال با محتوای چند رسانه ای از شرکت گوگل می باشد. این شرکت دو برند اندروید مارکت و گوگل موزیک را با یکدیگر ادغام کرد. تبدیل، ساخت، آموزش خرید گیفت کارت گوگل پلی 2 دلاری، به ریال، امریکا و برای کالاف دیوتی موضوعاتی است که در این مطلب از سایت ارزی پی در مورد آن توضیح می دهیم.

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

گیفت کارت یا همان کارت هدیه گوگل پلی، اعتبار پولی مجازی می باشد که شما از طریق آن می توانید از وب سایت های گوناگون خرید نمایید. کارت هدیه گوگل پلی مخصوص به Google Play می باشد و دارای انواع گوناگونی از جمله می‌توان به گیفت کارت اپل پلی استیشن، ایکس باکس، نتفیلیکس، آمازون و غیره اشاره کرد.

خرید گیفت کارت گوگل پلی برای کالاف دیوتی از جمله امکاناتی است که این کارت هدیه به شما می دهد. همچنین شما می توانید از آن برای خرید نرم افزار و کلیه محصولات غیر رایگان در گوگل پلی استور و خریدهای داخل برنامه ای استفاده نمایید.

آموزش خرید با گیفت کارت گوگل پلی

در مطلب گیفت کارت گوگل پلی چیست، خوب است بدانید که گیفت کارت های گوگل پلی در مبالغ گوناگون وجود دارد، شما با توجه به نیاز خود می توانید اقدام به خرید گیفت کارت گوگل پلی 2 دلاری، خرید گیفت کارت ۱ دلاری گوگل پلی و 10 دلاری یا حتی بالاتری کنید. برای استفاده کردن از این گیفت کارت ها و شارژ حساب گوگل پلی تان مراحل زیر را با طی نمایید.

  1. وارد شدن به حساب Google Play؛
  2. زدن بر روی دکمه منو 3 خطی در گوشه سمت چپ بالای صفحه و انتخاب کردن گزینه Payments & Subsciptions و سپس انتخاب کردن گزینه Redeem؛
  3. وارد کردن کد 16 رقمی در نوار SCRATCH TO REVEAL CODE درج شده بر روی پشت گیفت کارت
  4. انتخاب کردن گزینه Redeem و تایید کردن آن برای ساختن حساب

راهنمای خرید گیفت کارت گوگل پلی

همانطور که گفته شده شما برای تمامی سرویس ها و خدمات گوگل پلی به گیفت کارت مخصوص آن نیاز دارید که در ادامه نکات مهمی را برای خرید آن به شما می گوییم.

بررسی کردن گیفت کارت ها قبل از خرید

کارت های هدیه باید تمام برچسب های مخصوص به خود را داشته باشد. در صورت وجود خراشیدگی یا آسیب دیدگی باید کارت را به فروشگاه بازگردانید.

خریداری کارت هدیه از منابع قابل اعتماد

از مراکز معتبر اقدام به تهیه گیفت کارت گوگل پلی کنید و حواس تان باشد تا کارت های جعلی یا سرقت شده را خرید نکنید.

انتخاب مبلغ مناسب با توجه به نیازتان

با توجه به این که کارت های هدیه قابل شارژ نیستند و نمی توان دوبار از آن استفاده کرد؛ در انتخاب نوع و مبلغ مورد نظرتان توجه کنید.

خواندن شرایط و ضوابط گیفت کارت گوگل پلی

هر نوع گیفت کارتی شاید قوانین مختص به خودش را داشته باشد. مثلا این کارت بعد از هر بار استفاده، هزینه ای دارد؟

مزایای خرید گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

با توجه به وجود شرایط تحریم ها، خرید یک محصول از پلتفرم های جهانی برای ایرانیانی که کارت های بانکی بین المللی ندارند؛ مشکل است. در این صورت شما با خرید گیفت کارت گوگل پلی امریکا می توانید در کمتر از چند دقیقه حساب تان را شارژ کرده و اقدام به خرید کنید.

ممکن است که بعضی از برنامه ها و بازی ها با توجه به این که رایگان هستند؛ برای فعال سازی آن ها باید مبالغی را پرداخت کنید. مثلا خرید گیفت کارت گوگل پلی برای کالاف دیوتی و سی پی آن نمونه ای از آن است.

در ضمن افرادی که زیر 18 سال هستند و دسترسی به کارت های بانکی ندارند، خرید کارت هدیه Google Play برای آن ها مناسب است. همچنین شما می توانید از آن ها به عنوان کادو استفاده کنید.

سخن آخر

همانطور که در این مطلب توضیح دادیم؛ بهترین راه برای خرید از سرویس های گوگل های پلی، خرید گیفت کارت گوگل پلی 2 دلاری، امریکا یا مبالغ بالاتر و کشورهای دیگر است. حالا که متوجه شدید گیفت کارت گوگل پلی چیست؛ می توانید برای خرید گیفت کارت ها برای مصارف گوناگون به سایت ارزی پی مراجعه کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط