چهارشنبه 2 شهریور 1401

minepi چیست؟

مقالات، مقالات ارز دیجیتال
minepi چیست؟
minepi چیست؟

minepi چیست: شبکه Pi پروژه ای است که توسط فارغ التحصیلان دانشگاه استنفورد توسعه یافته و ادعا می کند که به کاربران اجازه می دهد ارز پی را در تلفن های خود استخراج کنند. شبکه Pi این را برای کاهش موانع استخراج ارزهای دیجیتال انتخاب کرده است.

برای انجام این کار، از پروتکل اجماع ستاره ای (SCP) و الگوریتم توافقنامه فدراسیون بیزانس (FBA) استفاده می کند. در ادامه از این مقاله از سایت خدمات بین المللی ارزی پی شما را با پیش بینی قیمت ارز pi، فروش، اخبار، قیمت پای نتورک در صرافی ها و به تومان و هر پای چند دلاره، آشنا می کنیم.

minepi چیست؟

Pi یا پای نتورک یک ارز دیجیتال جدید برای افراد عادی است که می‌توانید آن را از تلفن خود استخراج کنید یا کسب کنید. ارزهای دیجیتال شکل جدیدی از پول دیجیتال هستند که به جای اینکه توسط دولت ها یا بانک ها انجام شود، توسط یک جامعه نگهداری می شود. امروز، می‌توانید با کمک به امنیت ارز و رشد شبکه مورد اعتماد Pi، پی را استخراج کنید. در حالی که استفاده و دسترسی به اکثر ارزهای دیجیتال (مانند بیت کوین) برای مردم عادی بسیار سخت بوده است، minepi قدرت ارزهای دیجیتال را در کف دست شما قرار می دهد.

ویژگی های منحصر به فرد minepi چیست؟

شبکه Pi مانند ترکیبی از یک ارز دیجیتال، یک برنامه و یک طرح بازاریابی چند سطحی (MLM) است. شما می توانید آن را در تلفن خود استخراج کنید. سایر ارزهای دیجیتال که از استخراج استفاده می کنند، به ویژه بیت کوین ( CRYPTO:BTC)، به قدرت پردازش بسیار بیشتری نیاز دارند، بنابراین اکثر ماینرها از دستگاه های تخصصی استفاده می کنند.

minepi چیست: پای نتورک در برنامه Pi Network استخراج می‌شود و فرآیند استخراج فقط مستلزم این است که هر 24 ساعت یک بار روی تلفن خود ضربه بزنید. این از نظر فنی استخراج رمزنگاری نیست زیرا ماینینگ در حال انجام نیست. حداقل در مرحله فعلی توسعه، تراکنش ها را تأیید نمی کنید. در واقع، شما کوپن‌های سکه PI را برای استفاده از برنامه یک بار در روز دریافت می‌کنید و ثابت می‌کنید که یک ربات نیستید.

قیمت پای نتورک

نحوه ثبت نام و استفاده از minepi چیست؟

برای ثبت نام در برنامه، به کد دعوت از یک عضو نیاز دارید. شبکه Pi از یک سیستم ارجاع استفاده می کند که در آن براساس تعداد افرادی که با کد دعوت شما ثبت نام می کنند، سکه های بیشتری کسب می کنید.

پای نتورک شما در برنامه ذخیره می شود. شما نمی توانید آن را برداشت، بفروشید یا با ارزهای دیجیتال دیگر مبادله کنید. با توجه به سایت minepi، شما می‌توانید همه این کارها را در مرحله سوم نقشه راه آن هنگام راه‌اندازی شبکه اصلی انجام دهید، اگرچه تاریخ راه‌اندازی تخمینی وجود ندارد.

آموزش کار با صرافی ارز pi network

این برنامه به شما امکان می دهد با مشارکت های ساده در جامعه Pi، پای نتورک به دست آورید. هرچه بیشتر مشارکت کنید، پی بیشتری کسب می کنید. برای شروع کسب درآمد Pi، هر 24 ساعت یکبار بررسی کنید و دکمه لایتنینگ را بزنید تا استخراج شروع شود.

در ادامه مطلب minepi چیست؛ می گوییم که هنگامی که در حال استخراج هستید، می توانید با دعوت از دوستان و خانواده مورد اعتماد خود برای پیوستن به انجمن، نرخ ساعتی خود را افزایش دهید. پس از 3 روز ماینینگ، می‌توانید با ایجاد دایره امنیتی خود درآمد خود را افزایش دهید که به امنیت کلی شبکه کمک می‌کند. به خاطر داشته باشید که اعضای قبلی شبکه با نرخ بالاتری نسبت به کسانی که بعد از آنها می آیند؛ استخراج می کنند.

پیش بینی قیمت ارز pi (قیمت پای نتورک در صرافی ها)

شاید سوال خیلی از افراد این باشد که هر پای چند دلاره؟ ولی با توجه به این که ارز دیجیتال پی در هیچ صرافی عرضه نشده است. قیمت پای نتورک به تومان یا هر ارز دیگری مشخص نیست. برای آن هنوز هیچ سابقه معامله، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال مشخص وجود ندارد. در این مطلب از وبسایت خدمات دلاری ارزی پی شما را با پیش بینی قیمت ارز pi، فروش، اخبار، قیمت پای نتورک در صرافی ها و به تومان و minepi چیست، آشنا کردیم.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط