دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

نقد کردن درآمد فریلنسری چگونه است؟

مقالات نقد کردن درآمد ارزی، وبلاگ
نقد کردن درآمد فریلنسری چگونه است؟
نقد کردن درآمد فریلنسری چگونه است؟

نقد کردن درآمد فریلنسری چگونه است؟ با توجه به بالا رفتن نرخ دلار بسیاری از افراد در ایران در پی کسب در آمد دلاری و ارزی هستند. در مقاله نقد کردن درآمد فریلنسری سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی به برسی پاسخ سوالات بسیاری از فریلنسر ها که از ما می پرسند این است که در صورت فعالیت در این سایت ها چگونه می توان درآمد را حاصل شده را نقد کد. نقد کردن درآمد ارزی در ایران راه حال هایی دارد که ما همیشه به آن ها اشاره کرده ایم اما در مقاله نقد کردن درآمد فریلنسری چگونه است؟ به صورت اختصاصی به نقد کردن درآمد فریلنسری با پی پال خواهیم پرداخت.

 

 

چگونه فریلنسری را شروع کنم؟

 

برای فریلنسر شدن باید دو مورد را در نظر گرفت که اول از همه اینکه اینکار روحیه ی خاص خود را می طلبد، یعنی شما باید از کسانی باشید که می توانید به خوبی کار های خود را زمان بندی کنید و دوم اینکه اصلا چه سایت هایی برای عنوان شغلی شما امکان دورکاری را فراهم کرده اند. فرقی ندارد که شما در چه حوزه ای کار می کنید سایت هایی مانند freelancer.com یا upwork در بیشتر حوزه ها کار برای ارائه دارند.

 

 

نقد کردن درآمد فریلنسری چگونه می باشد؟

 

برای نفد کردن درآمد های ارزی شما حتما باید یکی از حساب های کارت های اعتباری مانند ویزا کارت و یا مستر کارت را در اختیار داشته باشید. همچنین کیف پول های الکترونیکی نظیر اسکریل، پی پال، وب مانی و پرفکت مانی برای نقد کردن حساب شما بسیار کمک کننده است. در ادامه مقاله نقد کردن درآمد فریلنسری چگونه است؟ به برسی نقد کردن درآمد کارت اعتباری و نقد کردن درآمد با پی پال توضیح خواهیم داد.

 

 

نقد کردن درآمد با کارت اعتباری

 

کارت های اعتباری مانند کات های بانکی ما هستند. با آن ها می توان از عابر بانک پول گرفت، کارت کشید و خرید اینترنتی کرد. این حساب ها در سراسر دنیا اعتبار دارند در  اصل بهترین روش نقد کردن درآمد ارزی استفاده از کارت های اعتباری است. متاسفانه به دلیل تحریم ها دسترسی به این حساب ها ممکن نیست. برای داشتن حساب های اعتباری می توانید در خواست خود را در سایت ارزی پی ثبت کنید و ما کارت اعتباری با نام شما صادر خواهیم کرد.

 

 

نقد کردن درآمد با پی پال

 

پی پال یک کیف پول الکترونیکی است که از طریق آن می توان درآمد ارزی را از کارفرما تحویل گرفت. این حساب نوعی حساب مجازی است که واحد پول درآن می تواند دلار باشد که اصطلاحا به آن دلار پی پال می گویند. شما با استفاده از این حساب می توانید از اکثر کشور های دنیا پول دریافت کنید زیرا این شبکه شبکه مالی جهان بعد از کارت های اعتباری است. برای افتتاح حساب پی پال می توانید از خدمات پی پال استفاده کنید.

 

 

نقد کردن درآمد فریلنسری با اسکریل

 

اسکریل مانند پی پال می باشد اما خاستگاه آن اروپا است. این شبکه ی مالی بیشتر در کشور های اروپایی مرسوم است اما نهایتا تمامی مردم از آن استفاده می کنند. شما برای دریافت وجه خود از اروپا و دیگر کشور ها می توانید از امکانات این حساب استفاده کنید. برای افتتاح حساب اسکریل می توانید از سایت خدمات دلاری ارزی پی استفاده کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط