چهارشنبه 13 بهمن 1400

protection code در وب مانی چیست؟

مقالات وب مانی، وبلاگ
protection code در وب مانی چیست؟
protection code در وب مانی چیست؟

کد محافظت شده در وب مانی قابلیتی بسیار کاربردی و خوب است که میتواند شما را از واریز اشتباه به حساب شخصی دیگر محافظت کند. در این مقاله ما در ارزی پی در مورد اینکه Protection Code در وب مانی چیست صحبت میکنیم.

Protection Code در وب مانی

Protection Code یا کد محافظت شده به شما این امکان را می دهد که در روی تراکنش و واریزی خود کدی محافظتی بگذارید که فقط دریافت کننده تراکنش آن را بداند و درصورتیکه بصورت اشتباه یا نحوی دیگر به حساب کسی دیگر واریز کردید به دلیل اینکه شخص دیگر از کد محافظت شما اطلاعی ندارد کد را درصورتی که چندبار اشتباه بزند بصورت خودکار تراکنش و پول به حساب فرستنده عودت داده میشود.

این ویژگی و کاربردش برای وبمانی بسیار ویژگی خوبی محسوب می شود و کاربران دیگر وجه نقد خود را از طریق واریزی اشتباه از دست نمی دهند و پول آنها امکان برگشت را خواهد داشت.

کاربرد Protection Code در وب مانی چیست؟

کاربرد کد محافظتی در وب مانی همانطور که گفتیم محافظت از وجه نقد ارسالی ما است. فرستنده وجه در صورتی که به حسابی اشتباه پول خود را واریز کند و فرد دریافت کننده Protection Code را نداشته باشد و اشتباه بزند این مبلغ به حساب فرستنده عودت داده میشود. بنابر این دیگر شما لازم نیست با فعال کردن این ویژگی نگران از دست دادن وجه خود باشید و به راحتی و با خیالی راحت میتوانید وجه خود را به هر مقصدی که میخواهید و مورد نظر است ارسال کنید.

توجه داشته باشید که بایستی برای اینکه دریافت کننده وجه را کامل دریافت کند این کد را در اختیار خود دریافت کننده وجه قرار دهید تا پس از ارسال تراکنش و پول توسط شما ان بتواند کد را بزند و پول را بطور کامل دریافت نماید.

امکان هک کد Protection Code وجود دارد؟

خیر این کد بصورت محافظت شده است و تنها شما بایستی مراقب این باشید که این کد را به اشخاصی دیگر از فرد دریافت کنند ندهید تا فرد دریافت کننده وجه وب مانی از شما تراکنش را شخصا تائید کند و مشکلی در ادامه کار پیدا نشود.

عدم استفاده از Protection Code در تراکنش

متاسفانه در صورتی که از این ویژگی وب مانی استفاده نکرده باشید و مبلغی را اشتباه به حساب دیگری واریز کردید امکان برگشت آن به راحتی وجود نخواهد داشت و تنها راه شما ارتباط گرفتن با نمایندگان وب مانی در ایران مانند ارزی پی برای پیگیری و درصورت امکان برگشت این مبلغ با صحبت کردن با دریافت کننده اشتباه است.

بنابر این سعی کنید برای واریز مبلغ از طریق وب مانی حتما این گزینه Protection Code را فعال کنید تا تراکنش شما محافظت شده به مقصد رسیده و در مقصدی درست دریافت شود و درصورت اشتباه امکان عودت ان وجود داشته باشد.

جمع بندی

در این مقاله ما در ارزی پی به این سوال پاسخی جامع دادیم که Protection Code در وب مانی چیست ، کاربرد آن در کجاست و درصورت عدم استفاده از کد محافظتی وب مانی چه اتفاقی برای وجه ما می افتد. امیدواریم از خواندن این مقاله بهره کافی را برده باشید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط