دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

4 جایگزین مورد اعتماد پی پال

مقالات پی پال، وبلاگ
4 جایگزین مورد اعتماد پی پال
4 جایگزین مورد اعتماد پی پال

4 جایگزین مورد اعتماد پی پال: امروزه دغدغه بسیاری از کاربران، یافتن جایگزین مناسبی برای پی پال است. پی پال بزرگترین و با سابقه ترین شرکت هایی است که در زمینه خدمات تراکنش مالیو پرداختی مشغول فعالیت است. خیلی از منتقدین درگاه پی پل را امن ترین و بهترین درگاه موجود می دانند. این شرکت توانسته طی چند سال اخیر محبوبیت و اعتبار بیشتری کسب کند.
اما دیگر شرکت ها با ایجاد مزیت های متفاوت سعی کردن که از PayPal پیشی بگیرند که در ادامه از این مقاله از سایت ارزی پی به 4 جایگزین مورد اعتماد پی پال خواهیم پرداخت.

 

جایگزین پی پال برای ایرانیان

به خاطر روابط سیاسی ایران، شرکت آمریکایی پی پال کاربران ایرانی را تحریم نموده و به آن ها اجازه استفاده از خدمات این شرکت را نمی دهد. با توجه به اینکه راهی هست که بتوان از پی پل استفاده کرد اما با توجه به امنیت پیشرفته پی پال متوجه حضور کاربران ایرانی می شود و به همین دلیل باعث لیمیت شدن حساب کاربری شخص می شود.

 

1- پرفکت مانی

پرفکت مانی تقریبا نیازی به معرفی ندارد. مدتی است که در بعضی از کاربران ایرانی پرفکت مانی را جایگزین پی پال کرده اند و بسیار از این انتخاب راضی می باشند. این شرکت تواند با دادن خدمات خیلی خوب به مشتریانش محبوبیتش رو دو چندان کند و دریافت درصد پایین کارمزد باعث شد تنوع خدمات و کیف پول ها، امکان دریافت و اعطای وام و دریافت و سود دریافت سالانه 4 درصدی از مزیت های این شرکت است.

 

2- وب مانی

وب مانی مانند پرفکت مانی در بین پرچمداران درگاه های پرداختی می باشد و مشتریان ایرانی زیادی دارد، فروشگاه های اینترنتی معتبر زیادی هستند که می توانید از درگاه پرداخت وب مانی آن استاده کنید؛ امنیت بالا، مقبولیت زید، تنوع در خدمات و درصد پایین کارمزد باعث می شود که پشتیبانی از ارزهای مختلف از مزیت های بارز وب مانی است.

 

3- TransferWise

یکی از بعترین جایگزین های پی پال TransferWise می باشد. این شرکت به خوبی جای خالی پی پال را برای شما پر می کند. حتی می تواند در بعضی جهات شما را شگفت زده کند چرا که استفاد از خدمات TransferWise بسیار مقرون به صرفه تر از پی پل می باشد. کارمزدی که این شرکت دریافت می کند، به مقدار 1 درصد از کل تراکنش است در حالی که در پی پال 4.5 درصد کارمزد پرداخت می کردید.

 

4- Skrill(اسکریل)

Skrill (اسکریل) یکی دیگر از جایگزین های معتبر و رقبای پی پال اسکریل است. Skrill از محبوبیت بالای برخوردار است و سایت های زیادی از آن پشتیبانی می کنند. افتتاح و استفاده از اسکریل ساده و راحت است و پیچیدگی های پی پال را دیگر ندارد. اسکریل تا حد زیادی شبیه به پی پل است؛ خیلی ها آن را رقیب اصلی پی پال می دانند و این دو را باهم مقایسه می کنند.

کارمزد پایین، سهولت در تراکنش ها، امنیت بالا و پشتیبانی از کشور های زیادی باعث محبوبیت زیاد این شرکت در بین کاربران شده است. امیدواریم در سایت خدمات ارزی ارزی پی تجربه کار کردن با این شرکت های تراکنش های ارزی بین المللی را با ما به اشتراک بگذارید. از این طریق شما می توانید به جای حساب پی پال با یکی از این نوع شرکت ها با توجه به نیاز خود کار کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط