دوشنبه 6 تیر 1401

خرید شماره مجازی پی پال [ساخت شماره مجازی برای پی پال]

مقالات پی پال
خرید شماره مجازی پی پال [ساخت شماره مجازی برای پی پال]
خرید شماره مجازی پی پال [ساخت شماره مجازی برای پی پال]

ساخت شماره مجازی پی پال : این روزها ساخت اکانت در پی پال و متقابلا ساخت شماره برای پی پال مجازی به دغدغه خیلی ها تبدیل شده است. زندگی کردن در یک کشور جهان سومی ممکن است سختی‌های خاص خودش را با خود داشته باشد. در صدر جدول لیست این مشکلات،بی‌ثبات بودن اقتصاد و بیکاری بسیار زیاد و شایع است. اما خب خوشبختانه می‌توان گفت که دنیای دیجیتالی این دوره از زمان، از راه های زیادی به ما امکان کسب درآمد می‌دهد و زندگی ما افراد جهان سومی‌ها را مقدار کمی به شما آسان می‌کشاند.

اینترنت به ما این فضا را داده است تا در کارهای مختلف کشورهای متنوع جهان شغلی پیدا و کار کنیم، یا به افراد ساکن کشورهای خارجی خدمات خود را ارائه دهیم. از راه و با استفاده از این فرصت‌ها، می‌توانیم درآمد دلاری پایدار و مطمئنی نیز کسب کنیم. اما جای تاسف دارد که معمولا این فرصت‌ها با شده‌ای زیاد و مختلفی روبرو هستند، به ویژه در دریافت کردن حقوق می‌توانیم بگوییم با یک چالش جدی مواجه هستیم.

در این مطلب از سایت خدمات پرداخت دلاری ارزی پی درباره ساخت شماره مجازی برای پی پال صحبت میکنیم و به شما نشان می‌دهیم که چطور می‌توان با کمک گرفتن از یک شماره مجازی رایگان برای پی پال ممکن است یک حساب PayPal باز کرد؛ حتی درصورتی در یکی‌از کشورهای تحریم شده توسط این سایت باشید بوده و به ویژگی‌های آن دسترسی نداشته باشید.

پی پال مجازی چیست؟

پی پال، سرویس خدمات پرداخت بین‌المللی میباشد که سال 1998 به دست پیتر تیل و مکس لوچین با نام confinity تاسیس گشت. بعد از گذشت مدت زمانی توانست با افزایش دادن امنیت خود و اعمال بررسی بر تراکنش‌های انجام شده، همچنین پیروی کردن از قوانین وضع شده توسط ایالات متحده آمریکا، به رسیمت شناخته شود. سپس نام آن به پی پال تغییر داده شد، کمپانی ebay آنرا خریداری کرد و رفته رفته توانست قله‌های موفقیت را فتح کند؛ هم اکنون پی پال به غول خدمات ارزی در جهان معروف میباشد. ایرانیان توسط این کمپانی بلاک هستند و برای افتتاح حساب در آن نیازمند ساخت شماره مجازی پی پال می‌باشند.

ساخت شماره مجازی برای پی پال

وب سایت هایی برای ساخت شماره مجازی پی پال

تنها راه استفاده کردن از به تمام خدمات پی پال در این کشورهایی مثل ایران، ساختن یک شماره تلفن ازکشوری است که به پی پال دسترسی کامل داشته باشد. با داشتن این شماره تلفن خواهید توانست  یک حساب مستقل و امن در آن کشور باز کرده و از حساب پی پال بهره مند شوید. چندین وب سایت برای این کار وجود دارند که در آنها می‌توان شماره تلفن‌های ایالات متحده را برای استفاده هاي متنوع و گوناگون تهیه کرد. از معروف ترین و پرکاربرد ترین تنها textnow.com میباشد.

اما همین سایت مطمئن نیز ممکن است گاهی شماره لازم را در دسترس خود نداشته باشد. در چنین شرایطی قادر هستید کند منطقه متفاوتی را تست کنید یا چند ساعت بعد تلاش کنید، بالاخره شماره حساب پی پال مجازی خود را دریافت خواهید کرد.

ساخت شماره مجازی برای پی پال

گزینه های دیگر

خیلی از وب سایت‌های متنوع دیگری نیز وجود دارند که دسترسی به شماره در ایالات متحده یا کشورهای دیگر را دارند. تمام این سرویس ها تحت نظر TextNow هستند که می‌توانید از اینها نیز جهت ساخت شماره مجازی پی پال استفاده کنید :

  • SMS Receive Free
  • cc
  • Receive sms Online
  • com
  • Call Centric
  • Receive sms now
  • My Trash Mobile
  • Receive-smss.com

ساخت شماره مجازی برای پی پال

خدمات ارزی پی درباره پی پال مجازی

همانطور که متوجه شدیم ساخت شماره مجازی پی پال از راه های موجود برای دور زدن تحریم های پی پال است. با وجود این مسئله که کمپانی پی پال حساب‌های ایران را تحریم کرده و به افراد مقیم ایران اجازه دسترسی و استفاده از خدمات خود را نمی‌دهد، و متاسفانه امکان افتتاح کردن حساب با هویت و آی پی ایرانی موجود نیست، ارزی پی به شما خدماتی ارائه می‌کند تا بتوانید همه مسائل مربوط به پی پال را (از افتتاح حساب پی پال گرفته تا خریدن و فروختن دلار پی پال) پوشش داده و به شما کمک می‌کند بتوانید با خیالی راحت از تمام امکانات موجود در پی پال استفاده نمایید.

ساخت شماره مجازی برای پی پال

سخن نهایی

شماره مجازی یک شماره تلفن است که به هیچ خط تلفنی وابسته نمی‌باشد. این شماره از مکان فارغ است و بستگی به جایی ندارد، شما قادر خواهید بود به کمک ساخت شماره مجازی پی پال با هر شماره تلفن دیگری از هر کشور دیگری تماس حاصل کنید. ابزارهای متنوع و زیادی جهت ساخت شماره مجازی مناسب پی پال موجود هستند.

ما در این مطلب چندتا از راههای موجود را بررسی کردیم و سایت هایی که برای ساخت این شماره هابه آنها نیاز پیدا خواهید کرد را به شما معرفتی فرمودیم. اما درهر صورت پیشنهاد ما این است که قبل از اینکه حساب پی پال مجازی خود را افتتاح کنید درباره شرایط و امکان لیمیت شدن مطالعه کنید و از افراد متخصص با سابقه در این زمینه مشورت تخصصی داشته باشید. ممنون که ما را از سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی دنبال کردید.

سوالات متداول

شماره مجازی پی پال چیست؟

شماره مجازی یک شماره تلفن است که به هیچ خط تلفنی وابسته نمی‌باشد. این شماره از مکان فارغ است و بستگی به جایی ندارد، شما قادر خواهید بود به کمک آن با هر شماره تلفن از هر کشور دیگری تماس بر قرار کنید.

وب سایت ساخت پی پال مجازی چیست؟

از معروف ترین و پرکاربرد ترین تنها textnow.com میباشد.

منبع : konnecthacks.wordpress.com

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط