دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

خرید ویزا کارت 30 دلاری

مقالات، مقالات ویزا کارت، وبلاگ
خرید ویزا کارت 30 دلاری
خرید ویزا کارت 30 دلاری

خرید ویزا کارت 30 دلاری مناسب برای افرادی است که متناسب با خرید یا نیاز خود صادر می شود. البته لازم به ذکر است که تهیه این نوع کارت ها مانند خرید ویزا کارت 3 دلاری و 1 دلاری از نظر امکانات و استفاده از آن هیچ تفاوتی با بقیه کارت ها ندارد. تاریخ انقضای آن ها بین 1 الی 3 ماه است. این مدل کارت ها از کشورهای آمریکا و روسیه صادر می شود و شما برای خرید اینترنتی از سایت های خارجی مانند آمازون، ایکس باکس، پلی استیشن، آیتونز، گوگل می توانید از آن ها استفاده کنید. در ادامه از این مقاله از سایت خدمات دلاری ارزی پی شما را با خرید ویزا کارت مجازی 30 دلاری بیشتر آشنا می کنیم.

شرایط خرید ویزا کارت مجازی 30 دلاری

به طور کلی Visa Card با مقدار مبلغ مشخص و با لوگوی Visa، دارای قابلیت خرید آزادانه در تمامی وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی که از خرید با ویزا کارت پشتیبانی می کند، می باشد. شما با ویزا کارت مجازی می توانید حفاظت و امنیت پرداخت های آنلاین خود را تضمین کنید.

  1. این نوع کارت ها دارای پنل برای چک کردن میزان موجودی نیست و نمی توانید به این درخواست شما جامه عمل بپوشاند.
  2. به صورت ماهیانه از کارت شما یک دلار به صورت خودکار برای پرداخت هزینه کارت از طرف کارت صادر کننده، برداشته می شود.
  3. این نوع کارت ها غیرقابل شارژ بوده و در صورتی که شما می خواهید کارتی را تهیه کنید که این وِیژگی را داشته باشد باید اقدام به خرید ویزا کارت مجازی شارژی کنید.
  4. در صورتی که مقدار خرید شما 10 دلار باشد، نباید اقدام به خرید ویزا کارت مجازی 10 دلاری کنید. زیرا شما باید هزینه تبدیل دلار به ارز آن کشور و هزینه پرداخت و حتی مالیات را نیز حساب کنید. پس کارتی با مبلغ بیشتر را انتخاب نمایید.
  5. دارای آدرس اختصاصی به همراه هلدر نیم اختصاصی است.
  6. در روزهای تعطیل امکان صدور و خرید ویزا کارت 30 دلاری نیست.
  7. در زمان خرید اطلاعات خرید و سفارش را عینا مانند اطلاعات داده شده به همراه کارت وارد نمایید وگرنه در زمان پرداخت برای شما پیغام خطا می آید.

خرید ویزا کارت مجازی 1 دلاری

برای استفاده از خدمات بعضی از وب سایت ها حتما باید شما حساب کاربری داشته باشید. بعضی از این حساب ها پولی می باشد و شما باید اطلاعات ویزا کارت یا مسترکارت را وارد کنید. از این رو باید اقدام به خرید مستر کارت 30 دلاری یا ویزا کارت با مقدار مبلغ متغیر کنید. بعد از برداشت از حساب، کاربر می تواند از خدمات سایت استفاده کند. بیشتر برای استفاده از این سایت ها اقدام به خرید ویزا کارت 1 دلاری می کنند. شما می توانید برای خرید ویزا کارت 30 دلاری به درگاه دلاری ارزی پی مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط