دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

چگونگی تماس با پشتیبانی پی پال

مقالات پی پال، وبلاگ
چگونگی تماس با پشتیبانی پی پال
چگونگی تماس با پشتیبانی پی پال

تماس با پی پال یکی از مشکلات و دغدغه هایی می باشد که بسیاری از کاربران ارزی پی دارند، به دلایل بسیار زیادی ممکن است که با پشتیبان پی پل مرتبط بشوید و یا حتی مستقیما با پی پال تماس بگیرید. در ادامه مقاله تماس با پی پال قصد داریم تمام راه های ارتباطی پی پال را در سایت خدمات ارزی و فروش پی پال ارزی پی به شما معرفی کنیم.

 

 

پشتیبانی پی پال

 

اگر شما جزء کاربران پی پال باشید می دانید که قوانین پی پال دائم در حال تغییر است و همه این تغییرات به دلیل آن است که کاربران امنیت بیشتری داشته باشند و بتوانند با خیال راحت از PayPal استفاده کنند.

با همه این موضوعات گاهی قوانین و نظارت های پی پال مشکل ساز می شود مخصوصا برای کاربران ایرانی که تحریم های پی پال باعث شده نتوانند به حساب بین الملل وصل شوند.

حتی خیلی از اوقات دیده شده است که پی پال بدون دلیل بعضی از حساب ها را مسدود کرده و برای راه اندازی مجدد حساب ها دوباره احراز هویت می خواهد، در چنین مواقعی شما باید با تیم پی پل تماس حاصل کنید.

 

 

راه های تماس با پی پال

 

برای اتصال به پشتیبانی پی پال می توانید از طریق شرایط زیر تماس حاصل فرمایید.

 

ارسال تیکت

 

اغلب اوقات کاربران از تیکت استفاده می کنند و مشکل شان را با بخش پشتیبانی پی پال در میان می گذراند. برای ارسال تیکت شما باید وارد حساب کاربری خود به قسمت Help مراجعه کنید و سپس به قسمت پایین صفحه گزینه Contact Us مراجعه کنید. حالا روی Message us کلیک کنید و مشکل خود را بنویسید.

لازم است این نکته را بدانید که به خاطر حجم بالای تیکت ها و مشکلات کاربران، پاسخ به تمامی تیکت ها ممکن نیست. به همین علت پی پال از ربات هایی استفاده می کند که کلمات کلیدی سوال شما را تشخیص دهند و پاسخ های آمده ای که ممکن است مشکل شما را حل کنند، برای شما ارسال می کنند.

این پاسخ ها استاندارد و غیر شخصی می باشد و به همین دلیل بیشتر اوقات جوابی که برای کاربران ارسل می شود به حد کافی کارایی ندارد. پس اگر در زمان ارسال تیکت به جواب درستی نرسیدید تیکت را ادامه دهید.

 

ارسال ایمیل

 

ارسال ایمیل برای مشکل مربوط به ورود به حساب است که نمی توانید به آن وارد شوید و تیکت ارسال می کند. در چنین مواقعی مثل مشکل گذرواژه می توانید به پشتیبان پی پال به آدرس payflow-support@paypal.com مراجعه کنید و مشکلتان را با آن ها در میان بگذارید.

 

 

تماس با دفتر پی پل

 

همانطور که می دانید  PayPal در کشور های مختلفی دفتر دارد و می توانید به راحتی شماره آن را پیدا کنید و با آن ها تماس بگیرید و مشکلاتتان را حل کنید. ممکن است با تماس تلفنی مشکل شما زودتر از زمانی که تیکت یا ایمیل ارسل می کنید حل شود.

در مقاله تماس با پی پال در سایت خدمات ارزی ارزی پی سعی کردیم تا به شما راه های مختلف اتصال به پشتیبانی پی پل را آموزش دهیم لطفا تجربه خودتان را از استفاده پشتیبانی پی پال در قسمت کامنت ها بنویسید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط