دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

تبدیل پرفکت مانی به تومان

مقالات پرفکت مانی، وبلاگ
تبدیل پرفکت مانی به تومان
تبدیل پرفکت مانی به تومان

تبدیل دلار پرفکت مانی به تومان

تبدیل پرفکت مانی به تومان : در حال حاضر پرفکت ماین از کیف پول های محبوب الکترونیکی می باشد که برای نقد کردن درآمد ارزی و درآمد بروکرها و همچنین پرداخت های بین المللی از آن استفاده می کنند. به طور کلی Perfect Money نوعی از سیستم مالی جهانی مانند پی پال می باشد که در سریع ترین زمان امکان انجام تراکنش های مالی را دارد. البته لازم به ذکر است که انجام این کارها توسط افرادی که دارای این حساب هستند و سایت های که از این سیستم استفاده می کنند، قابل انجام هستند.

در هر صورت ایرانیان از طرفداران اصلی آن هستند زیرا حساب پرفکت مانی برای ایرانیان تحریم نشده و افراد ایرانی مانند حساب های ویزا کارت و مستر کارت نگرانی بابت بسته شدن حساب شان ندارند. برای شارژ پرفکت مانی نیز باید اقدام به خرید ووچر پرفکت مانی آنی کنید. در ادامه از سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی شما را با تبدیل دلار پرفکت مانی به تومان و ریال و بهترین قیمت پرفکت مانی آشنا می کنیم.

تبدیل پرفکت مانی به تومان چگونه امکان پذیر است؟

Perfect Money یکی از شبکه های پرداخت آنلاین محبوب در ایران است زیرا هیچ نوع تحریمی برای ایرانیان ندارد. از این رو افراد به راحتی می توانند اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی در ایران کرده و از خدمات آن استفاده کنند. البته لازم به ذکر است که این نوه سیستم از ارزهای چون ریال و تومان پشتیبانی نمی کند و از این رو برای تبدیل پرفکت مانی به ریال و تومان باید از خدمات شرکت های واسط مانند سایت ارزی پی استفاده کنید. البته امکان تبدیل دلار به یورو در پرفکت مانی وجود دارد.

روش تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال و تومان

همانطور که گفته شد برای انجام این تبدیل شما باید از خدمات و نمایندگی پرفکت مانی در ایران استفاده کنید. بتدا در این نوع سایت ها باید حساب کاربری ایجاد کرده و آن را وریفای نمایید. وریفای کردن توسط تصویر کارت ملی و شماره تلفن همراه امکان پذیر است. بعد درخواست خود را ثبت کنید و بعد می توانید دلار موجود در حساب خود را به به تومان یا ریال تبدیل کنید. یا این که ووچر پرفکت مانی خود را فروخته و پول آن را تحویل بگیرید.

البته لازم به ذکر است در صورتی که برای دریافت ارز یا دستمزد خود قصد استفاده از این سیستم را دارید؛ بهتر است ازروش های جایگزین استفاده کنید. زیرا در زمان تبدیل پرفکت مانی به تومان مقدار زیادی را باید بابت کارمزد پرداخت کنید.

چه کسانی به تبدیل پرفکت مانی به تومان نیاز دارند؟

  • کسانی که برای نقل و انتقالات مالی از این سیستم استفاده می کنند.
  • افرادی که به عنوان فریلنسر فعالیت می کنند.
  • افرادی که ووچر پرفکت مانی هدیه گرفته و به آن نیازی ندارند.
  • افرادی که قصد بستن حساب خود را دارند و نیاز به نقد کردن موجودی حساب شان دارند.

در این مطلب برای شما توضیح دادیم که با توجه به این که Perfect Money برای ایرانیان تحریم نیست؛ ولی برای تبدیل پرفکت مانی به تومان و ریال باید از یکی از بهترین نمایندگی پرفکت مانی در ایران استفاده کنیم. در این میان سایت ارزی پی شما را امکان تبدیل دلار پرفکت مانی به تومان و ریال را با بهترین قیمت پرفکت مانی برای شما میسر می کند.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط