یکشنبه 7 آذر 1400

تبدیل ووچر به هات ووچر

مقالات پرفکت مانی
تبدیل ووچر به هات ووچر
تبدیل ووچر به هات ووچر

ووچر چیست؟

تبدیل ووچر به هات ووچر: ووچر، یک نوع کارت شارژ پرفکت مانی می باشد که برای برداشت از حساب های پرفکت مانی از آن استفاده می شود اما در این مقاله از سایت ارزی پی به بررسی و آموزش تبدیل ووچر به هات ووچر می پردازیم. حال شاید برای شما سوال پیش بیاید که هات ووچر چیست و چه تفاوتی با ووچر دارد؟ با ما همراه باشید.

هات ووچر چیست؟

هات ووچر به زبان ساده رمز ارز جدید با تکنولوژِی بلاکچین می باشد که با سرعت بسیار بالا پرداخت های شما را انجام می دهد که این ویپگی باعث شده تا کاربران زیادی را به خود اختصاص دهد. تفاوت ووچر با هات ووچر در سرعت پرداخت می باشد. اما چگونه کارت ووچر خود را به هات ووچر تبدیل کنیم تا از سرعت بالای آن بهره ببریم؟

تبدیل ووچر به هات ووچر و ریال ایران چگونه انجام می شود؟

برای تبدیل ووچر به هات ووچر کافیست با مراجعه به سایت های واسطه خرید و فروش ارز دیجیتال مراجعه کنید پس از مشخص کردن نوع ارز دیجیتالتان برای فروش (در اینجا هات ووچر) گزینه ی فروش را انتخاب کنید و معین کنید مایل هستید چه نوع ارزی را (در اینجا ووچر) در ازای آن دریافت کنید لذا شما با دانستن نرخ تبدیل این دو ارز به راحتی با مراجعه به سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال می توانید این دو ارز را بهم تبدیل کنید.

مزیت های ووچر چیست؟

  • انتقال پول به هر شخصی در سراسر جهان
  • پرداخت آنلاین برای کالا و خدمات به صورت ایمن و مطمئن
  • تبدیل تبدیل ووچر به هات ووچر و  به هر ارز دیجیتال یا پول نقد دیگری از طریق صرافی های آنلاین
  • هنگام استفاده از پرفکت مانی برای خرید های گوناگون باید اطلاعات حساب پرفکت مانی خود را داشته باشید. اما با استفاده از ووچر پرفکت مانی مجبور نیستید که اطلاعات حساب خود را به سایت فروش ارائه دهید.
  • فارغ از مسائل مختلف سیاسی و جغرافیایی و … به کاربران خود خدمات ارائه می دهد.
  • بدون محدودیت زمانی از ووچر خود استفاده کنید. ( ووچر پرفکت مانی تاریخ انقضا ندارد).

تبدیل ووچر به هات ووچر چه کاربرد هایی دارد؟

تبدیل ووچر به هات ووچر در مواقع بسیار کابردهای زیادی دارد. به عنوان مثال می توانید در زمان سفر به خارج از کشور، کد ووچر خود را جایگزین مقدار زیاد ارز های کشور خود یا کشور مقصد کنید و با مراجعه به صرافی در تراکنشی امن و مطمئن هر ارزی مد نظرتان است دریافت کنید.

ووچر، چه تفاوتی با پرفکت ‌مانی دارد؟

خدماتی که پرفکت مانی ارائه می دهد را ووچر هم ارائه می دهد اما به شکل کارت یا کارت می باشد اما با این تفاوت که فیزیکی نمی باشد. به عنوان مثال، شما برای دریافت کارت هدیه نیازی به باز کردن یا افتتاح هیچگونه حسابی ندارید، ووچر هم دقیقا به همین صورت می باشد یعنی برای دریافت آن نیازی به افتتاح ندارید. مهم ترین ویژگی ووچر این است که رقم ثابت موجودی دارد مثلا 32 دلار و… و اینکه برای خرید آن نیازی به افتتاح حساب ندارید.

نتیجه گیری

مجموعه ارزی پی یکی از معتبر ترین شرکت های واسط در حوزه ی ارز دیجیتال است شما می توناید با مراجعه به این سایت از انواع خدمات پرداخت بین المللی بهره مند شوید. امیدوارم که این مقاله از وبسایت ارزی پی برای شما کاربردی باشد تا هنگام تبدیل ووچر به هات ووچر با هیچگونه مشکلی مواجه نشوید. در صورت رضایت از ما، می توانید نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط