دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

ساخت اکانت پی پال برای PS4 و PS5

مقالات پی پال، وبلاگ
ساخت اکانت پی پال برای PS4 و PS5
ساخت اکانت پی پال برای PS4 و PS5

ساخت اکانت پی پال برای PS4: دنیای بازی یکی از جذاب ترین و تفریحی ترین کار روزانه به شمار می رود. تا چندی پیش، کنسول بازی ps4 یکی از پرطرفدار ترین کنسول بازی های دنیا بود اما با محصول تازه رسیده PS5 شرکت SONY بازی های از قبل بهتر به بازار آمدند و حالتی فوق العاده سینمایی به بازی ها دادند. راه های مختلفی برای تهیه و خرید این بازی ها وجود دارد. شرکت SONY برای رفاه مشتریانش راه های پرداختی مختلفی را در اختیار مردم دنیا قرارداده است.

یکی از این راه ها وجود: کردیت کارت، دبیت کارت، گیفت کارت و پی پال پر استفاده ترین روش های پرداختی مثل پی پل برای PS4   و PS5 هستند. در این بین، اکثر گیمر ها برای خرید بازی های PlayStation و پرداخت درون برنامه ای این بازی ها، نیاز به گیفت کارت است. در ادامه از این مطلب از سایت خدمات پرداخت دلاری ارزی پی ما را همراهی کنید. 

عیب بزرگ برای تهیه گیفت کارت Gaming

 

برای استفاده از گیفت کارت لازم است به سایت هایی مراجعه کنید که که برای شما گیفت کارت تهیه کنند؛ اما این کار 2 عیب بزرگ دارد. اول این که برای تهیه گیفت کارت باید به شرکت های واسط، پولی به عنوان کارمزد دریات می کنند و این به معنی بالا رفتن هزینه می باشد.

مشکل بعدی که وجود دارد گیفت کارت ها زمان بر هستند و گاهی اوقات ممکن است که شما 24  ساعت صبرکنید تا گیفت کارت شما  آماده شود.

در ادامه مقاله ساخت اکانت پی پال برای PS4 و PS5 در سایت خدمات ارزی ارزی پی به شما آموزش می دهیم تا اکانت پی پال را به کنسول بازی خود وصل کنید.

جلوگیری از هزینه های اضافی برای دریافت گیفت کارت

 

با استفاده از حساب پی پال می تانید فقط چند لحظه بعد از پرداخت، به بازی دسترسی پیداکنید. این درحالی است که اگر بخواهید با گیفت کارت پرداخت کنید حداقل باید چند ساعت صبرکنید تا گیفت برای شما صادر شود و آن وقت می توانید خرید کنید.

مهم تر از آن اگر خودتان حساب پی پال داشته باشید می توانید بدون پرداخت هیچ کارمزدی بازی های PS4 و PS5 را خریداری کنید. شاید با خودتان فکر کنید که مگر خرید یک گیفت کارت چقدر هزینه های اضافه در بر دارد؟ ولی فکرش برا بکنید که برای یک بازی 60 دلاری مجبورید بخاطر کارمزد تا 70 دلار هزینه کنید و این هزینه واقعا زیادی است.

در مقاله ساخت اکانت پی پال برای PS4 و PS5 به آموزش اتصال اکانت پی پال به کنسول گیمینگ می پردازیم.

چگونه حساب پی پل (PayPal) را به کنسول گیمینگ PS4 و PS5 اضافه کنیم؟

 

این راهی است که خود شرکت سونی اتخاذ کرده است و شما می توانید با رفتن به قسمت تنظیمات و قسمت حساب کاربری و بعد در قسمت پرداخت و متود پرداخت اکانت پی پال را پیدا کنید و بعد از آن می توانید حساب کاربری خود را به پی پال بدهید.

1.      Go to Settings > Users and Accounts.

2.      Select Account > Payment and Subscriptions > Payment Methods.

3.      Select PayPal Account.

4.      Enter your PayPal account information, and then select Log In.

5.      When you turn on Set as Default, this payment method will be used the next time you buy something.

بسیار متشکریم که تا پایان مقاله ساخت اکانت پی پال برای PS4 و PS5 از سایت ارزی پی ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط