شنبه 25 تیر 1401

چگونه به پی پال خود پول واریز کنیم؟ (واریز پول به پی پال)

مقالات پی پال، وبلاگ
چگونه به پی پال خود پول واریز کنیم؟ (واریز پول به پی پال)
چگونه به پی پال خود پول واریز کنیم؟ (واریز پول به پی پال)

چگونه به حساب پی پال خود پول واریز کنیم: سیستم پی پال به ما اجازه میدهد تا به راحتی هر چه تمام در ساده ترین شکل ممکن و در زمانی کوتاه فقط با ارسال یک ایمیل برای خود یک حساب کاربری در سایت پی پال بسازید. اما در ابتدای کار حساب پی پال از شما اطلاعات واقعی می خواهد. در مرحله بعدی پی پال برای این که امکانات دیگر را فعال کنید از شما میخواهد که اکانت خودرا وریفای کنید. بعد از وریفای کردن اکانت پی پال خودتان اجازه واریز پول به پی پال خود را خواهید داشت. پی پال در قبال چنین سیستم قدرتمندی که روزانه بیش از 14 میلیون تراکنش را انجام میدهد مقداری کارمزد دریافت میکند
و قطعا درامد این شرکت بسیار نجومی است. طبق توافقنامه ای که حین ثبت نام پی پال از کاربران میگیرد میگوید: در قبال ارائه بهترین امکانات به مخاطبین خود حق دارد که 2 الی 4 درصد مبلغ را به عنوان کارمزد برداشت کند و با این ترفند و امکانات زیاد کاری میکند تا کاربران ترغیب شوند تا به این سیستم روی بیاورند. در ادامه از این مطلب از وبسایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی ما را همراهی کنید.

چگونه به حساب پی پال خود پول واریز کنیم

چگونه به حساب پی پال خود پول واریز کنیم؟

برای افتتاح حساب پی پال کافیست طبق این مراحل گفته شده در ذیل عمل کنید و به راحتی صاحب یک حساب پیپال شوید. در ادامه نکات زیر را از دست ندهید.!

1. وارد کردن ایمیل

شما باید در این مرحله کافیست یک ایمیل معتبر با نام خودتان که معتبر است و به ان دسترسی دارید را وارد کنید.

2. فعالسازی شماره مجازی

اگر در ایران سکونت دارید باید حتما یک شماره مجازی متناسب با کشور نوع کسب و کارتان بسازید. برای اینکار میتوانید مطالب مورد نیاز نسبت به اینکار را بخوانید.

3. وارد کردن آدرس

در این قسمت که بسیار مهم است باید یک ادرس محدوده امریکا بزنید و باید انرا بعد از وارد کردن پیش خود نگه دارید چون برای ثبت نام باید فیک ادرس وارد کنید و میتوانید در سایت دیگر ادرس نمونه را ببینید!

4. خرید گیفت کارت

برای اینکه ویزا کارت یا مستر کارت سفارش دهید لازم است نسبت به مقدار مورد نیاز گیفت خود را شارژ کنید.

5. تغییر iP شما

نیازمند این هستید که یک نرم افزار تغییر آیپی داشته باشید تا مکانی که دارید حساب وارد میکنید را به درستی اجرا کنید. لازم به ذکر است میتوانید از وی پی ان ها برای تغییر ایپی کمک بگیرید اما باید حواستان باشد که موقعیت و ای پی باید یکی باشد تا پی پال به شما گیر ندهد.

چگونه به حساب پی پال خود پول واریز کنیم

نکات کلیدی هنگام واریز پول به پی پال چیست؟

شما تنها با استفاده از خدمات سایت ارزی پی میتوانید به حسابتان هرچقدر دوست دارید پول واریز کنید و اکانت خود را شارژ کنید و زمانی که شما درخواست شارژ اکانت paypal را در سایت به ثبت برسانید باید حواستان باشد که ارز خود را به درستی انتخاب کرده باشید تا اشکالی در حین تبدیل و پرداخت پیش نیاید. اگر شما بعد از اینکه حساب را ساختید وریفای را انجام دادید و خواستید حساب خود را شارژ کنید بهتر است مبلغ واریز شده کمتر از 100 دلار باشد اما اگر حساب pay pal را برای سایتهای خاررجی استفاده میکنید در هرماه فقط حق دارید که نهایت 10 تراکنش، با سقف 200 دلار را انجام دهید، مخصوصا در ماه اول که حساب شما ساخته شده و تازه است.
یادتان باشد هنگام انتقال ارز با حساب پی پال به هیچ وجه اسمی از ایران نبرید زیرا سریعا بن میشوید و بهتر است از طریق vps اقدام کنید.نکاتی که به شما در این قسمت یادآور شدیم باید رعایت کنید تا حساب شما محدود نشود و اگر این اتفاق بیوفتد باید با حساب پیپال خود خداحافظی کنید.

واریز پول به پی پال چگونه است؟

شما نسبت به حسابی که ایجاد کردید میتوانید انتقال پول به حساب دیگران را انجام دهید. حساب یا اکانت paypal میتواند یکی از این نوع گفته شده باشد:
1. Personal یا شخصی
2. Business یا کاری
که تفاوت انها نسبت به کار شما و مدارک ارسالی است و نوع واریز و برداشت شما از حسابها مشخص میکند، زیرا شما میتوانید بسته به اکانت خودتان واریز و برداشت را انجام دهید. شما دوستان میتوانید از طریق پی پال مبلغ خود را انتقال دهید.
این کار دقیقا مشابه کاری است که در رابطه با حساب بانکی انجام میدهیم برای ارسال پول یا send mony تنها چیزی که به ان نیاز دارید. ایمیل است که فرد با ان اکانت ساخته است که به اصلاح به آن paypal account یا پی پال ایدی میگویند.

چگونه به حساب پی پال خود پول واریز کنیم

خلاصه مطالب

لازم است بدانید که حداکثر مبلغی که میتوانید در یک تراکنش میتوانید انتقال دهید نهایت 10 هزار دلار آمریکا یا معادل آن به هر ارزی است. برای مثال اگر سقف تراکنش پی پال شما 5000 یورو باشد باید با تبدیل دلار امریکا حساب کنید و بررسی کنید و همچنین این را در نظر داشته باشید که با واریز پول به پی پال، 2 تا 4 درصد شرکت پی پال از شما کارمزد دریافت میکند و از مبلغ انتقال داده شده کسر میکند. بسیار خرسندیم تا پایان این مقاله از سایت خدمات دلاری ارزی پی ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط