چهارشنبه 11 خرداد 1401

واریز پول به پرفکت مانی

مقالات پرفکت مانی، وبلاگ
واریز پول به پرفکت مانی
واریز پول به پرفکت مانی

چگونه به حساب پرفکت مانی، پول واریز کنم؟

 

با گسترش فروشگاه های اینترنتی خارجی مثل: آمازون، ای بی، ایربی ان بی و… نیاز به شبکه های پرداخت آنلاین که بتوانند به آسانی تراکنش مالی انجام دهند بیشتر شد. در این شرایط انواع کیف پول های الکترونیکی مانند: پی پال (Paypal)، وب مانی (Web Money)، پرفکت مانی (Perfect Money) و مستر کارت (Master Card) امکان پرداخت ارزی را فراهم کردند. این کیف پول ها قابلیت دریافت و پرداخت ارز های مختلف را فراهم کردند. در مقاله واریز پول به پرفکت مانی از سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی همراه ما باشید تا انواع راه های واری پول به پرفکت مانی را شرح دهیم.

 

واریز پول به پرفکت مانی

 

واریز به حساب پرفکت مانی به صورت مستقیم از دو راه قابل انجام می باشد. پیش از آن که این روش ها را شرح بدهیم لازم به ذکر است بدانید تبدیل واریزی ریال ایران به پرفکت مانی وجود ندارد. به همین دلیل به منظور شارژ پرفکت مانی خود نیاز به کردیت کارت هایی مانند: مستر کارت یا ویزا کارت دارید. گرچه اگر درخواست افتتاح حساب مسترکارت دارید می توانید از سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی اقدام کنید. در ادامه با انواع روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی معرفی خواهند شد.

واریز پول به پرفکت مانی

 

خرید دلار پرفکت مانی

 

اولین روش برای واریز پول به پرفکت مانی از طریق خرید دلار پرفکت مانی یا یکی از انواع دارایی هایی که کیف پول پرفکت مانی آن را پشتیبانی می کند.

یکی از مشکلاتی که استفاده از این روش می تواند داشته باشد، کارمزد تبدیل ارز می باشد. به عنوان مثال اگر موجودی حساب بانک شما یورو باشد اما قصد شارژ دلاری پرفکت مانی خود را داشته باشید، ملزم به پرداخت مبلغ مازاد به عنوان کارمزد تبدیل ارز خواهید بود.

حواله ارزی، یکی از راه های دیگری می باشد که شما می توانید برای خرید دلار پرفکت مانی از حواله پرفکت مانی استفاده کنید. این روش با کسرکارمزد 5 درصد انجام می شود.

 

واریز پول به پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی

 

روش دیگر برای شارژ حساب پرفکت مانی، خرید ووچر پرفکت مانی می باشد. برای فردی که واریز پول به حساب پرفکت مانی شما را داشته باشد، در سایت پرفکت مانی درخواست ووچر پرفکت مانی می نماید. ووچر پرفکت مانی از سقف 10 دلار به بالا به مبلغ دلخواه کاربر شارژ می شود. بعد از آن با دریافت کد ووچر و ثبت آن در حساب پرفکت مانی خود، مبلغ شارژ به حساب شما واریز می گردد.

 

واریز پول به پرفکت مانی

ووچر چیست؟

 

ووچر پرفکت مانی در واقع یک کد رمز است که کاربر با ثبت آن در حساب خود موجودی آن را دریافت می کند. ووچر پرفکت مانی خیلی شبیه رمز شارژ می باشد. این روش واریز پول به پرفکت مانی ریسک هایی هم دارد. زیرا فردی که این کد را دریافت نماید، در کسری از ثانیه می تواند کد را در کیف پول خود وارد کرده و پول را به حساب خود واریز نماید. این فرایند برگشت ناپذیر است. برخی افرد سودجو به همین ترتیب از کاربران این کیف پول کلاه برداری می کنند. این روش شارژ حساب پرفکت مانی خیلی سریع انجام می شود اما ریسک های جبران ناپذیری را به همراه دارد. لذا آنچنان که فرد گیرنده مورد اعتماد شما نیست، از روش های دیگر برای واریز پول به پرفکت مانی استفاده کنید.

 

 

فروش دلار پرفکت مانی

 

فروش دلار پرفکت مانی یکی دیگر از روش های خرید دلار پرفکت مانی می باشد، افراد به دلایل مختلفی مثل نقد کردن درآمد ارزی یا پرداخت توسط پرفکت مانی قصد فروش و نقد کردن موجود حساب پرفکت مانی خود را دارند.

 

واریز پول به پرفکت مانی

تبدیل پرفکت مانی به ریال

 

برای نقد کردن پرفکت مانی نیاز به یک واسطخ برای تبدیل ارز به ریال خواهید داشت. زیرا واریز ریال به حساب پرفکت مانی امکان پذیر نیست، امکان انتقال مستقیم پول از پرفکت مانی به حساب بانکی ایرانی وجود ندارد، به همین دلیل برای تبدیل Perfect Money به ریال می توانید از خدمات ارزی پی استفاده نموده و موجودی حساب خود را به صورت ریالی دریافت کنید.

شما می توانید برای واریز پول به حساب پرفکت مانی ازدو روش خرید ووچر پرفکت مانی یا خرید دلار پرفکت مانی استفاده کنید. همچنین می توانید از طریق خرید ووچر پرفکت مانی از تلگرام در سایت پرداخت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی هم اقدام کنید.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط