جمعه 25 آذر 1401

کسب درامد از ساند کلود

مقالات سایر خدمات
کسب درامد از ساند کلود
کسب درامد از ساند کلود

امروزه کسب درامد از ساند کلود با آپلود، پخش جریانی، تبلیغ و اشتراک گذاری موسیقی و پادکست امکان پذیر است. از این رو شما با خرید اکانت ساندکلود از وبسایت ارزی پی می توانید درآمد دلاری داشته باشید. طی سال‌ها ساند کلود موزیک به هنرمندان و سازندگان مستقل کمک کرده است تا از موسیقی اصلی خود درآمد کسب کنند. از طریق برنامه SoundCloud Creator ، سازندگان محتوای صوتی می‌توانند نسخه‌های صوتی خود را تبلیغ کنند، با طرفداران ارتباط برقرار کنند و درآمد کسب کنند. از موسیقی گرفته تا پادکست، ساند کلود برای اندروید و آیفون منبع عالی برای سازندگان است.

آیا امکان کسب درامد از ساند کلود وجود دارد؟

ساندکلاد با حدود 150 میلیون آهنگ به عنوان بزرگترین پلتفرم پخش موسیقی و صدا در جهان در نظر گرفته می شود. این اپلیکیشن دسته‌ای از محصولات را برای همه شنوندگان و هنرمندان مستقل ارائه می‌کند و حتی به راه‌اندازی مشاغل برخی از هنرمندان مشهور کمک کرده است که به آن ساندکلاد ارتیست می گویند.

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید در SoundCloud درآمد کسب کنید. سازندگان محتوا در کشورهای دارای درآمد ساند کلود می‌توانند انتظار پرداخت‌هایی از  0.0025 تا 0.004 دلار در هر جریان داشته باشند و برای هر 1000 پخش صوتی، هنرمندان مستقل می‌توانند بین 2.50 تا 4 دلار دریافت کنند. وقتی نوبت به دستیابی به درآمدهای متعدد می رسد، می توانید با شنیدن تبلیغات در حین پخش موسیقی شما، اقدام به کسب درامد از ساند کلود کنید. کسب درآمد از آثار اصلی شما فقط در مناطق خاصی در دسترس است.

در حالی که نسخه رایگان ساند کلود برای اندروید و آی او اس موجود است، نوع پولی و پرمیوم نیز برای سازندگان وجود دارد که شامل SoundCloud Pro Unlimited و SoundCloud Repost می‌شود.

آموزش کسب درامد از ساند کلود (SoundCloud)

هنگامی که مطمئن شدید که واجد شرایط تشخیص داده شده اید و قرارداد SoundCloud Premier خود را امضا کرده اید، می توانید درآمدزایی SoundCloud را برای یک آهنگ یا چند تراک شروع کنید. فرایند کسب درآمد از ساندکلود به قرار زیر است:

  1. به صفحه آهنگ های خود بروید و آهنگ های مورد نظر را انتخاب کنید.
  2. صفحه کسب درآمد را برای مسیر انتخاب کنید و کسب درآمد را فعال کنید.
  3. همچنین باید نام کاربری خود را برای هر منطقه ای که می خواهید برای آن کسب درآمد کنید، انتخاب کنید. همچنین می توانید جزئیات توضیحات خود را در تب Metadata وارد کنید.
  4. با ذخیره کردن تغییرات، فرایند کسب درامد از ساند کلود به پایان می رسد.

انواع روش های درآمدزایی SoundCloud

6 راه برای کسب درامد از ساند کلود

علاوه بر کسب درآمد با SoundCloud، راه های مختلفی وجود دارد که می توانید شانس خود را برای کسب درآمد از طریق حساب نامحدود حرفه ای خود افزایش دهید.

ارتقا به Pro Unlimited

برنامه SoundCloud’s Pro Unlimited اشتراک یک برنامه درآمدزایی مستقیم است که در آن به برخی از ابزارها و ویژگی‌های قدرتمند مانند زمان آپلود نامحدود، بینش مخاطبان پیشرفته، کنترل کامل بر محتوای خود دسترسی پیدا می‌کنید. همه این موارد شانس شما را برای فروش آهنگ‌های اصلی افزایش می‌دهد.

لینک خرید و عنوان را به لیست پخش خود اضافه کنید

با افزودن «لینک خرید» به آهنگ‌ها و لیست‌های پخش خود، به افراد اجازه می‌دهید آن‌ها را در پلتفرم‌های دیگری مانند iTunes و Bandcamp خریداری کنند و از این طریق اقدام به کسب درامد از ساند کلود کنید.

از تبلیغات در SoundCloud استفاده کنید

در تلاشی برای کمک به هنرمندان برای دریافت پول، SoundCloud با تبلیغات صوتی به هنرمندان این امکان را می دهد که هر بار که شنوندگان تبلیغی را می بینند یا می شنوند پول دریافت کنند. همچنین، اگر یک تراک تعبیه شده در ابتدا یک تبلیغ صوتی داشته باشد، صاحب آهنگ بخشی از طرح درآمد SoundCloud می شود.

 از Selfy برای فروش آهنگ های خود استفاده کنید

همچنین می توانید برای فروش آهنگ ها، آلبوم ها و کسب درامد از ساند کلود، نمونه های خود در پلتفرم تجارت الکترونیک Selfy ثبت نام کنید. با آن به لطف رابط بصری Selfy و ابزارهای بازاریابی داخلی، فرصت‌های بیشتری را برای فروش آهنگ‌های خود باز می‌کنید.

کسب درآمد از ساندکلود

در SoundCloud تبلیغ کنید و اقدام به کسب درامد از ساند کلود کنید!

می‌توانید تبلیغ خود را با استفاده از Promote on SoundCloud سفارشی کنید تا مخاطبان خاصی را براساس مکان، ژانر، سن یا سایر پارامترها هدف قرار دهید. ابزار تبلیغاتی خود سرویس کمک می کند تا موسیقی شما در معرض هواداران جدید قرار گیرد و نمایشنامه های شما با بودجه ای که برای شما مناسب است، افزایش یابد.

از حق امتیازهای هواداران بهره ببرید

حق امتیازهای مبتنی بر طرفداران اساساً به این معنی است که هر چه طرفداران بیشتری به موسیقی شما گوش دهند، در SoundCloud حقوق بیشتری دریافت می کنید. براساس حق‌الامتیاز طرفداران، به سازندگان بر اساس عادات واقعی گوش دادن طرفدارانشان دستمزد پرداخت می‌شود و این راه عالی برای کسب درامد از ساند کلود می باشد. هر چه طرفداران وقت بیشتری به موسیقی شما گوش دهند، پول بیشتری دریافت می کنید.

جان کلام

کسب کردن درآمد از ساندکلود از جایی شروع شد که بعد از مشکلات زیاد و رقابت های بالا با اپل موزیک و اسپاتیفای با مبلغی حدود 250 میلیون دلار این سرویس واگذار شد. از این رو درآمد اسپاتیفای برای کاربران ناچیز شد و به سمت  SoundCloud رفتند و این موجب رشد و پیشرفت ساند کلود شدند. کسب درامد از ساند کلود با تبلیغات آن ها روی موزیک ها و خرید اکانت ساندکلود پرمیوم از طریق سایت ارزی پی امکان پذیر است.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط