سه‌شنبه 14 تیر 1401

دریافت دلار رایگان پرفکت مانی

مقالات پرفکت مانی
دریافت دلار رایگان پرفکت مانی
دریافت دلار رایگان پرفکت مانی

پرفکت مانی از بهترین سیستم های جا به جایی انتقال پول جهانی می باشد که امروزه در میان کاربران ایران جزء محبوب ترین سیستم ها به شمار می آید؛ زیرا از زبان فارسی پشتیبانی می کند و بدون هیچ تحریمی به کاربران ایرانی خدمات های زیادی ارائه می کند. سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی در این مقاله قصد دارد به شما نحوه دریافت دلار رایگان پرفکت مانی را اموزش دهد. پس تا انتها با ما همراه باشید که قرار است اطلاعات جامعی را کسب کنید.

روش دریافت دلار رایگان پرفکت مانی

حتما در اینترنت و فضای مجازی در مورد نقد کردن درامد ارزی و کسب درآمد دلاری چیز های زیادی را شنیده باشید، اما نکته قابل توجه این است که کلاهبرداران زیادی در این مسیر وجود دارند که می توانند با یک اشتباه و سواستفاده از اعتماد شما، تمام سرمایه تان را غارت کنند؛ بنابراین ما به اینجا امده ایم تا دو روش عالی برای کسب دلار رایگان پرفکت مانی برای شما ارائه می دهیم:

دریافت دلار رایگان پرفکت مانی از روش زیر مجموعه گیری

برای انجام این کار می بایست به سایت پرفکت مانی رجوع کنید و در بخش مجموعه گیری وارد شوید، در آنجا با به کار گیری از لینک شخصی خود و تبلیغات آن ۱ درصد سود ماهانه پرفکت مانی در سال از تبادلات ممبر های خود را می توانید دریافت کنید.

شاید در نگاه اول 1 درصد برای شما مقدار سود بسیار کمی باشد اما اگر بتوانید به عنوان مثال 10 هزار نفر را عضو کنید، مقدار سود بسیار زیادی را میتوانید درافت کنید و همچنین ووچر رایگان نیز کسب کنید. شما می توانید به همین صورت کد ووچر پرفکت مانی رایگان را دریافت کنید.

برای دریافت لینک اختصاصی پرفکت مانی باید بصورت زیر عمل کنید :

https://perfectmoney.com/?ref=account

پس از علامت  ” مساوی ” ممبر آیدی خود را به اضافه کنید و همین لینک را برای دیگران به اشتراک بگذارید.

دریافت دلار رایگان پرفکت مانی از از طریق سود سالانه

حال روش دوم برای کسب دلار رایگان پرفکت مانی، دریافت سود سالیانه می باشد که همانند سیستنم های بانکی انجام می شود، یعنی اول می بایست یک حساب پرفکت مانی رایگان ایجاد کنید و در آن سود دلاری و سرمایه دلاری خود را نگهداری کنید. نکته قابل توجه این است که در این روش شما می توانید به دلیل مبلغی که در پرفکت مانی نگه داشته اید به طور ماهیانه سود درصدی را دریافت کنید، که به حساب شما اضافه می شود.

در این روش شما ۴ درصد سود سالانه بابت موجودی خود در حساب پرفکت مانی دریافت می نمائید که ماهانه به اکانت شما واریز می شود. به عنوان مثال : اگر شما 20 هزار دلار در حساب پرفکت مانی خود داشته باشید سالانه 800 دلار یا به عبارتی دیگر 66 دلار ماهانه به حساب پرفکت مانی شما افزوده خواهد شد.  توجه داشته باشید در حساب پرفکت مانی هر انتقالی که انجام شود، ۲ درصد کارمزد باید بپردازید یعنی در هر 2000 دلار باید 4۰ دلار کارمزد پرداخت شود.

و اما نکته قابل توجه این است که اگر احراز هویت اکانت پرفکت مانی را کرده باشید، کارمزد شما ۰.۵% می شود یعنی به این صورت که 1000 دلار فقط 5 درصد می پردازید و با احراز هویت می توانید در هر ۱۰۰۰ دلار ۱۵ دلار سود کنید.

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد دریافت دلار رایگان پرفکت مانی کاری بسیار اسان و راحتی است. شما با می توانید با کمترین زمان ممکن یا با زیر مجموعه گیری و یا با استفاده از سود سالانه، دلار رایگان را دریافت کنید. امیدوارم که در این مقاله از وب سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی توانسته باشیم مطالب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورت رضایت از ما نظرات خود را در قسمت کامنت ها، با دیگر عزیزان به اشتراک بگذارید. از صبوری شما سپاس گذاریم.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط