دوشنبه 13 تیر 1401

نحوه ایجاد ووچر پرفکت مانی یورویی

مقالات پرفکت مانی
نحوه ایجاد ووچر پرفکت مانی یورویی
نحوه ایجاد ووچر پرفکت مانی یورویی

 

در ای مقاله از سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی قصد داریم همه چیز مربوط به نحوه ایجاد ووچر پرفکت مانی یورویی و تمام جزئیاتی که در مورد افتتاح حساب پرفکت مانی و کوپن الکترونیکی است را بیاموزیم. قبل از اینکه به کاربردها و ویژگی های شگفت انگیز آن بپردازیم، بیایید بفهمیم که Perfect Money  چیست؟

پرفکت مانی یک سرویس مالی پیشرو است که به همه کاربران خود امکان پرداخت سریع آسان و انتقال امن پول بدون دردسر از طریق اینترنت را می دهد. فرصت های شگفت انگیزی را برای همه کاربران اینترنت و صاحبان ثروتمند کسب و کارهای آنلاین باز کرده است. حال با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را قرار است بدست بیاورید.

کد فعال سازی ووچر چیست؟

در بالا خوانده اید که پرفکت مانی چیست و چه ویژگی هایی دارد. این سیستم به شخص اجازه می دهد تا در سریع ترین زمان و با هزینه کم معامله انجام دهد. علاوه بر این، روش های مختلفی برای استفاده از این سرویس وجود دارد. از همه، یکی از روش های اصلی استفاده از ووچر الکترونیکی پرفکت مانی است. خوب، در طول سال‌ها، استفاده از ابزارهای مالی مختلف به عنوان چک بانکی، مردم را قادر می ‌سازد تا بدون همراه داشتن وجه نقد، پرداخت‌ها و تراکنش‌های آسانی داشته باشند. ووچر پرفکت مانی نیز ابزاری است که هدف آن ساده‌ سازی تراکنش‌ها است. نوعی چک الکترونیکی است که برای واریز یا برداشت وجه به حساب پرفکت مانی استفاده می شود.

این ووچر الکترونیکی شامل کد 16 رقمی منحصر به فرد و دیجیتال، کد فعال سازی 10 رقمی، تاریخ ایجاد و مبلغ اعتبار می باشد. نوعی چک بانکی الکترونیکی است که به عنوان ابزاری برای برداشت و سپرده ایجاد می شود. ووچر پرفکت مانی را می توان بدون هیچ زحمتی در بیش از 100 کشور در سراسر جهان استفاده کرد.

نحوه ایجاد ووچر پرفکت مانی یورویی

آموزش نحوه ایجاد ووچر پرفکت مانی یورویی

برای ایجاد و دریافت ووچر یورویی می بایست ابتدا حساب خود را به وسیله از ووچر یورویی شارژ کنید. برای شارژ حساب با استفاده از ووچر دلاری و یورویی روش زیر را مرحله به مرحله انجام دهید:

  1. به بخش deposit رفته و بین راه های شارژ حساب با استفاده از ووچر را کلیک کنید.
  2. در این کادر، اطلاعات مربوط به ووچر که شامل کد ووچر و کد فعالسازی است را وارد کنید تا حساب شما به میزان دلخواهتان شارژ شود.
  3. به بخش exchange بروید و تبدیل دلار به یورو را کلیک کنید. میزان دلار برای تبدیل به یورو را باید معین کنید تا به تبدیل دلار به یورو اقدام کرده باشید. و در انتها پیش نمایش تبدیل را مشاهده کنید.
  4. نکته قابل توجه این است که نرخ تبدیل دلار به یورو 1.121 است یعنی به ازای هر 1.121 دلار شما یک یورو دریافت خواهید کرد و در اینجا به ازای واریز 5 دلار 4.28 یورو دریافت می کنید.
  5. پس از این مرحله به بخش withdraw بروید و از گزینه e-voucher دریافت ووچر را کلیک کنید.
  6. سپس نوع ارز دلخواه خود را روی یورو قرار دهید و حواستان باشد که حساب شما به میزان کافی شارژ شده باشد.

با استفاده از این نحوه ایجاد ووچر پرفکت مانی یورویی شما می توانید حساب خود را شارژ کنید و ووچر یورویی پرفکت مانی دریافت کنید.

خلاصه مطالب

ووچر های پرفکت مانی یک سطح عالی از امنیت را بدون هیچ تاخیری وعده می دهند. افرادی که از خدمات پرداخت آنلاین استفاده می کنند، اغلب در حین انجام و دریافت پرداخت احساس ناراحتی می کنند. آنها در مورد احراز هویت آن مطمئن نیستند. برای دور نگه داشتن شما از همه استرس ها و رفع شک و تردید شما، آیا افتتاح حساب پرفکت مانی امن است؟ با سیستم پرداخت مالی سریع و ایمن برای پذیرایی از همه کاربران خود ارائه شده است.

ووچر PM مانند یک کارت اعتباری عمل می کند که دارای ویژگی های متعددی است. این ووچر به عنوان یک حالت پرداخت عمل می کند که می تواند در هر زمان و هر مکان انجام شود. آنها بیشتر شبیه یک کارت اعتباری هستند که می توان از آن برای مثال برای شارژ مجدد حساب تلفن همراه استفاده کرد. امیدوارم که در این مقاله از سایت خدمات پرداخت ارزی و دلاری ارزی پی توانسته باشیم نحوه ایجاد و خرید ووچر پرفکت مانی یورویی را به خوبی آموزش داده باشیم. در صورت رضایت از ما، نظزات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط