دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

چگونه در حساب پی پال خود رسید ایجاد کنیم؟

مقالات پی پال، وبلاگ
چگونه در حساب پی پال خود رسید ایجاد کنیم؟
چگونه در حساب پی پال خود رسید ایجاد کنیم؟

چگونه در حساب پی پال خود رسید ایجاد کنیم؟ ارسال فاکتور (invoice) از طریق پی پال برای بسیاری از کسب و کارهای آنلاین، از جمله کسانی که به صورت فریلنسری در سایت های خارجی فعالیت می کنند، بسیار ضروری است. همچنین ارسال فاکتور برای افرادی که حساب پی پال ندارند نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرد و invoice مانند درگاه پرداخت می باشد.

توجه داشته باشید که پی پال برای ارسال فاکتور کارمزدی اضافه نمی کند و در واقع کارمزد هایی که برای ارسال و تبادل پول دریافت می کرده را در این انتقال لحاظ می کند. در ادامه مقاله چگونه در حساب پی پال خود رسید ایجاد کنیم؟ در سایت خدمات ارزی ارزی پی به نحوه ایحاد فاکتور در پی پال به شما پرداختیم پس باما همراه باشید.

 

 

نحوه ایجاد سریع رسید invoice در پی پال

 

برای اینکه بخواهید سریع رسید خود را ایجاد کنید شما باید اطلاعاتی مثل جیمیل شخص گیرنده، توضیحات رسید، مقدار و نوع ارز را به همراه داشته باشید تا تنها بدون وارد اطلاعات تکمیلی دیکر دیگر رسید خود را ایجاد نمایید.

 

 

ایجاد رسید پی پال در وب سایت

 

  1. در ابتدا وارد  PayPal شده و با وارد کردن اطلاعات لازم، وارد حساب کاربری خود شوید.
  2. گزینه Request را انتخاب کنید تا خدمات مراتبط با این قسمت برای شما نمایان شود.
  3. توجه: این قسمت ممکن است در بعضی از حساب ها متفاوت باشد؛ به نحوی که در بعضی از موارد شما باید وارد قسمت Tools یا manage حساب خود شوید تا بتوانید گزینه invoice را مشاهده کنید. گزینه invoice را انتخاب کنید و وارد صفحه ایجاد رسید پی پال شوید.
  4. در مرحله بعد شما کافی است تا میزان درخواست پول و شخص گیرنده را در رسید مشخص کنید. برای اینکار هم در قسمت Bill to و Description، مقدار و توضیحات ارسالی را وارد کنید.
  5. در آخر پس از تکمیل اطلاعات فوق می توانید بر روی قسمت Send در بالای صفحه کلیک کنید.

توجه: در قسمت Send شما می توانید انتخاب کنید که لینک رسید توسط پی پال به جیمیل و حساب شخص ارسال شود یا اینکه خود لینک رسید را کپی کرده و به هر طریقی که می خواهید برای فرد ارسال کنید.

 

 

ایجاد رسید پی پال در اپلیکیشن

 

  • وارد اپلیکیشن شوید و با استفاده از ایمیل و پسورد خود وارد حساب کاربری تان شوید.
  • در پایین صفحه گزینه Request را انتخاب کنید
  • در این قسمت شما رسید پی پال خود را تنظیم کرده و بعد از گزینه Share your link to get Paid را انتخاب کنید.
  • بعد از انتخاب این گزینه، لیست اپلیکیشن های مختلفی برای شما به نمایش در می آید و با انتخاب هرکدام می توانید لینک رسید پی پل را برای شخص ارسال کنید.

در مقاله چگونه در حساب پی پال خود رسید ایجاد کنیم ؟ در سایت خدمات ارزی ارزی پی  به برسی کامل ایجاد فاکتور و توضیحات تکمیلی PayPal پرداختیم. لطفا نتیجه و تجربه خودتان را در این توضیحات برای ما در بخش کامنت های این صفحه ارسال کنید تا دوستان بتوانند از تجربیات شما استفاده کنند.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط