دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم

مقالات پی پال
چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم
چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم

PayPal یکی از کمپانی‌های مالی بین‌المللی میباشد که در آمریکا تاسیس شده است، به همین دلیل کاربران مقیم ایران توسط این شرکت تحریم یه بلاک هستند به صورتی که ایرانیان نمی‌توانند از این سیستم تراکنش مالی استفاده کنند. اصلی ترین مسئله مطرح برای ایرانیان این است که چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم، اما چند سوال دیگر نیز در این باره مطرح می‌شود، اینکه با وجود تحریم ایرانیان توسط پی پال، افراد یا کاربران ایرانی با استفاده از آن دچار مشکل و دردسر خواهند شد؟

یا راهی برای نجات خود از تحریم ها به طور کامل و استفاده بدون نگرانی از این سیستم وجود دارد؟جالب است بدانید که کمپانی پی پال اگر بفهمد یا حس کند که یک شخص ایرانی درحال استفاده از این سیست است چه مشکلات و مسائلی را برای آن کاربر بوجود خواهد آورد؟ راهی برای جلوگیری از این اتفاق وجود دارد؟ اگر وجود دارد، باید چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم ؟ شرایط افتتاح حساب پی پال را در وب سایت ارزی پی بخوانید.

ورود به پی پال با استفاده از آی پی ایران (PayPal )

برای بیان این موضوع که بهتر است چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم، لازم است ابتدا معنای این تحریم را بدانیم. زمانی که یک شخص ایرانی و حتی خارجی درون مرزهای ایران با IP ایرانی به سایت پی پال ورود کند، دچار این مشکل میشود و این موضوع با قطع شدن لحظه‌ای سرور از روی صفحه نشان داده خواهد شد. در چنین شرایطی اکانت پی پال شخص کاربر را در حالت Limited قرار میدهد و به شکلی می‌توان گفت همه‌ی امکانات اکانت را از کاربرد می‌گیرد، کاربر نخواهد توانست از سیستم پی پال خرید کند و یا رد و بدل پولی انجام دهد. تنها امکانی که برای کاربرد در این شرایط وجود خواهد داشت است است که توانایی دریافت پول خود را دارد، البته کاملا ممکن است که تمام پول خود را نیز از دست بدهد. زیرا هیچ راهی برای اینکه کسی از موجودی حساب بلاک شده استفاده کند وجود ندارد و دست زدن به آن پول با ریسک بسیار بالایی همراه است.

راه حل رفع این مشکل

حالا باید به جواب این سوال که چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم بپردازیم. یک جواب برای این پرسش وجود دارد، تنها راه جلوگیری کردن از این اتفاق و در خطر افتادن تمام سرمایه شما این است که شخص کارد با آی پی ایران وارد این سیستم نشود. در زمان استفاده به IP توجه کنید و آنرا تغییر دهید. به منظور انجام این کار هم قادر هستید مستنداتی مانند قبض تلفن، مدارک رسمی شخصی یا شرکتی را که در ایران نیست ارائه دهید و جهت ایجاد حساب پی پالتان از آنها استفاده کنید.

اکثر کاربران ایرانی برای دور زدن تحریم پی پال و داشتن حساب در این سیستم، از این روش استفاده می‌کنند که مفید وکاربردی است.

بررسی‌های ممکن توسط پی پال

این کار نیز امکان دارد که  سبب بروز مشکلاتی بشود. زیرا پی پال هرچند وقت برای آنکه مطمئن شود خرید و فروشها به شکل کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی صورت ینی وند و هیچ تراکنش تحریم هارا نقض نمی‌کنند، اکانت ها و تراکنشات را به صورت تصادفی مورد بررسی قرار می‌دهد و مستنداتی را از طرفین معامله درخواست می‌کند. همین چک کردن های تصادفی ممکن است باعث شوند که اطلاعات شخص نامعتبر به نظر بیایند و پی پال شک کند، این موضوع ممکن است مشکلات زیادی را با خدا به بار بیاورد.

جمع بندی

در این مطلب درباره پی پال، تحریم ایران توسط این شرکت و این موضوع مهم و پر استفاده که چگونه تحریم پی پال را دور بزنیم صحبت کردیم. جهت جلو گیری کردن از مشکل بلاک یا مسدود شدن حساب توسط پی پال بهتر است که هرگز از اکانتی که مطمئن نیستید درآمدشان را از چه طریقی کسب می‌کنند هزینه‌ای دریافت نکنید. و درصورتی که هزینه‌ای را از شخصی هم که تقریبا او را نمی شناسید دریافت کردید، آن را ریفاند کنید. زیرا لازم است بابت هر مبلغی که دریافت کرده اید ب پی پال دلایل کاملا منطقی و اصولی ارائه دهید.

درصورتی که این مسئله  دچار مشکل بشود لازم است که دلایل و مستنداتی ارائه دهید تا نشان دهند کالا و خدمات دریافت شده توسط شما برعلیه قوانين نیستند. شما با استفاده از خدمات پرداخت دلاری ارزی پی به آسانی و با خیال راحت میتوانید توانست افتتاح حساب  پی پال را باز کرده و علاوه بر آن، آنها را درزمان دلخواه و مورد نیاز شارژ کنید.

منبع : quora.com

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط