دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

چگونه ویزا کارت بگیریم؟

مقالات ویزا کارت، وبلاگ
چگونه ویزا کارت بگیریم؟
چگونه ویزا کارت بگیریم؟

چگونه ویزا کارت بگیریم؟

 

چگونه ویزا کارت بگیریم؟ ویزا کارت یکی از شرکت های چند ملیتی خدمات مالی آمریکایی می باشد و این شرکت وظیفه ارائه تسهیلات برای مبادلات مالی الکترونیکیدر سراسر جهان را بر عهده دارد، که عمدتا توسط کارت های اعتباری و کارت های نقدی و با نشان تجاری ویزا انجام می شود.

ویزا کارت به خاطر تحریم های اقتصادی و بانکی ارتباط با سیستم بانکداری ایران را به طور کامل قطع کرده است و این موضوع موجب شده تا شهروندان ایرانی و گردشگرانی که قصد سفر به کشور های دیگر را دارند به نام عدم امکان استفاده از کارت های بانکی بین المللی مواجه شوند.

حمل پول نقد هم در کشور های دیگر می تواند از امنیت سفر بسیار کم کند و روبه رو شدن با مشکلاتی چون: گم شدن پول، سرقت پول و… باعث میشه که خیلی ها اصلا نتوانند سفر خوبی را برای خود وخانواده خود رقم بزنند. در ادامه از این مطلب از درگاه دلاری ارزی پی به بررسی بیشتر Visa Card می پردازیم.

 

چگونه ویزا کارت بگیریم؟

ویزا کارت

 

شرکت ویزا کارت عمما به سه سطح تقسیم می شود که آن دسته ها عبارت است از:

 • ابتدایی base
 • متوسط signature
 • پیشرفته infinite

را ارائه می دهد. این شرکت در مقایسه با مسترکارت از پوشش بیمه بهتری برای ماشین جاره ای تحت عنوان Loss of Use برخوردار است، اما در عین حال مزایای بیمه خودروی اجاره ای در برخی از کشورها نظیر ایران قابل دسترسی نیست.

شرکت های ارائه خدمات نقل و انتقالات مالی برای مدیریت، وظایف خاص و صرفه جویی در زمان مشتریان برخی خدمات متفاوت را ارائه می دهند، این خدمات ممکن است به صورت هدیه دادن (با دادن سن گیرنده و محدودیت هزینه خریدار) و یا پیشنهاد رستوران، جشنواره و رزرو رستوران  منتهی شود. در ادامه به مزایای داشتن ویزاکارت می پردازیم.

 

چگونه ویزا کارت بگیریم؟

مزایای داشتن ویزاکارت

 

با توجه به اینکه بانک های ایرانی به دلیل تحریم نمی توانند در خارج از کشور ارتباط موثری داشته باشند و اصلا شعبه ای ندارند. برخورداری از کارت بانکی بین المللی ویزاکارت می تواند از جنبه های مختلف مزیای زیادی را برای ایرانیان داشته باشد. دارندگان ویزاکارت می توانند سایر پرداخت های ارزی مانند: هزینه ویزای شینگن، ثبت نام در آزمون های بین المللی و شهریه دانشگاه های خارج از کشور، پرواز مستقیم خارجی و خرید از آمازون و حتی خرید اشتراک ماهیانه  درآمد ارزی خود را از طریق درگاه Visa Card دریافت نمایند.

در ادامه به برسی تفاوت کارت مجازی و کارت فیزیکی ویزا کارت می پردازیم پس با ما همراه باشید.

 

چگونه ویزا کارت بگیریم؟

تفاوت کارت مجازی و کارت فیزیکی

 

قبل از افتتاح حساب ویزا کارت مجازی در سایت خدمات ارزی ارزی پی باید تفاوت های ویزاکارت مجازی و ویزا کارت فیزیکی را متوجه شوید. اولین موضوع این می باشد که ویزاکارت مجازی به سرعت آماده وصادر می شود. امکان پرداخت و خرید اینترنتی را برای فرد فراهم می کند که شامل فعالیت هایی نظیر رزرو هتل و خرید پرواز های خارجی هم می شود. اما مشکل بزرگی که وجود دارد این می باشد که ویزاکارت مجازی یک بار شارژ می باشد Pre-Paid بوده نمی توان پس از اتمام موجودی از آن استفاده مجدد کرد.

کارت های اعتباری Pre-Paid حالتی شبیه به کارت هدیه دارند که شما نمی توانید بیشتر از یک مقداری از اون استفاده کنید. این نوع حساب ها معمولا تاریخ انقضای محدودی دارند که معمولا یک ماه می باشد. محدودیت هم برای این نوع حساب ها وجود دارد که حداکثر تا 500 دلار بیشتر نمی توان پولی به آن واریز کرد که این موضوع باعث می شود که شما متوجه شوید 500 دلار برای یک سفر مبلغ کمی می باشد.

اما وجود ویزاکارت فیزیکی باعث می شود شما محدودیتی برای دریافت و ارسال و شارژ کردن حساب خود نداشته باشید، از جمله فواید داشتن ویزاکارت فیزیکی عبارت است از:

چگونه ویزا کارت بگیریم؟

 • دارای اعتبار ۳ تا ۵ ساله
 • نداشتن محدودیت سقف موجودی حساب
 • امکان تعویض Billing Address بانکی
 • کارمزد پایین و امکان دریافت سود بانکی
 • امکان انتقال وجه به سایر حساب‌های بین‌المللی
 • افتتاح حساب حقیقی و صدور کارت به نام شخص
 • امکان برداشت و واریز روزانه تا سقف تعیین‌شده بانکی
 • امکان خرید از دستگاه‌های پوز در فروشگاه‌های سراسر دنیا
 • داشتن امنیت بالا و امکان فعال و غیرفعال‌سازی کارت بانکی
 • امکان دریافت وجه نقد ارزی از دستگاه‌های عابر کشورهای مختلف
 • قابلیت بازپرداخت پول خرید جنس یا به اصطلاح ریفاند مبلغ (تا ۲ماه پس از پرداخت)
 • امکان استفاده از مزایای جانبی نظیر جبران مابه تفاوت خرید و بیمه خودروی اجاره‌ای
 • امکان استفاده از خدمات اینترنت‌بانک، موبایل‌بانک و بهره‌مندی از گزارش تراکنش‌ها و گردش حساب

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد باز کردن حساب ویزا کارت مجازی در سایت ارزی پی امکان پدیر است و شما می توانید این کار را با خیال را راحت در مجموعه ما انجام دهید. امیدوارم که مطالب مفیدی را توانسته باشیم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورت رضایت از سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی ما نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک یگذارید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط