پنج‌شنبه 20 مرداد 1401

طریقه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

مقالات، مقالات سایر خدمات
طریقه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی
طریقه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

طریقه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی برای ایرانیان دارای مراحل سخت و پیچیده ای می باشد. شما با خرید اکانت گوگل پلی و خرید گیفت کارت 1 دلاری گوگل پلی به راحتی می‌توانید اپلیکیشن‌ها و بازی‌های را خریداری کنید. بعد از خرید باید گیفت کارت خود را فعال کرده و آن را ردیوم کنید.

البته لازم به ذکر است در زمان استفاده از گیفت کارت باید از وی پی ان آمریکا استفاده کنید. در ادامه از این مطلب از سایت خدمات بین المللی ارزی پی شما را با نحوه و آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی، ارور گیفت کارت گوگل پلی، قیمت گیفت کارت 100 دلاری گوگل پلی و دور زدن تحریم گوگل پلی برای گیفت کارت اشنا می کنیم.

آموزش و طریقه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

برای فعال سازی گیفت کارت گوگل پلی در ابتدا IP خود را چک کرده و در صورت نیاز آن را تغییر دهید. بعد از تغییر دادن حتما مطمئن شوید که آی پی شما به ایالات متحده وصل شده باشد. وارد سایت play.google.com شوید و حتماً از مرورگری غیر از کروم استفاده کنید؛ زیرا کروم شما را به نرم افزار Google Play هدایت می‌کند و به سادگی قابلیت این را دارد که کاربران ایرانی را شناسایی کند.

  1. سپس وارد اکانت خود شوید. منظور Gmail Account می باشد.
  2. اگر زبان شما فارسی است از سمت چپ گزینه کارت هدیه و اگر انگلیسی است از سمت راست گزینه Redeem را انتخاب کنید.
  3. در ادامه نحوه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی باید اقدام به وارد کردن کد گیفت کارت تان کنید. در صورت خواستن زیپ کد، یکی از کد پستی های امریکا را از فیک آدرس برداشته و وارد نمایید.
  4. دکمه ثبت یا Redeem را بزنید و اگر آی پی شما ایران باشد پیام خطای عدم شارژ و تلاش مجدد داده می شود. در صورتی که آی پی غیر آمریکا باشد ارور گیفت کارت گوگل پلی از نوع ریجن خواهد بود.

انواع ارورهای گیفت کارت گوگل پلی و رفع آن ها

در ادامه مطلب طریقه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی شما را با اروهای آن اشنا می کنیم. اگر شما در زمان خرید محصول با ارورyour order could not be processed please try again روبرو می شوید. یکبار گوشی موبایل خود را خاموش کرده و سپس Google Play را روشن کنید. سپس یک برنامه یا بازی را دانلود کنید. اگر باز مشکل تان حل نشد با وی پی ان وارد سایت گوگل پلی شده و با کلیک بر روی گزینه چت، از همکاران گوگل بخواهید تا مشکل تان را رفع کند.

ارور HIGH RISK یا همان ریسک 30 دقیقه ای نوع دیگری از ارورها برای گوگل پلی است. شما برای رفع آن باید 48 تا 72 ساعت هیچ خریدی را انجام نداده و به اکانت خود دست نزنید. در صورت رفع نشدن مشکل از قسمت چت آنلان با اپراتورهای گوگل ارتباط برقرار کرده و مشکلات را بگویید.

افرادی که به دلیل رعایت نکردن اقدامات امنیتی مبنی بر مخفی کردن کشور خود، اکانت شان بسته شده است. سپس ایمیلی از گوگل در رابطه با ارسال مدارک و یا ورود به صفحه ولت گوگل دریافت کرده اند که از آن ها درخواست مدارک می کنند. باید مدارک مورد نیاز برای گوگل را جعل کنند. باید کارت ID آمریکایی را با فتوشاپ تغییر داده تا گوگل اکانت آن ها را باز کند. لازم به ذکر است که گوگل در این زمینه کارشناسان مخصوص دارد و هر گونه تغییر ناشیانه در عکس ها را متوجه می شوند.

مطلب پیشنهادی: گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

طریقه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی در ویندوز و برنامه بلو استکس

از سال 99 به بعد تحریم های از طرف گوگل برای Google Play اعمال شد و ایرانیان با مشکل در سایت ردیم کننده گیفت کارت روبرو شدند. در این شرایط دور زدن تحریم گوگل پلی برای گیفت کارت چیست؟ از جمله روش های ردیم کردن، وارد کردن کد گیفت کارت بعد از طی برخی مراحل است.

سخن آخر

به طور کلی گیفت کارت ها نوعی کارت اعتباری مجازی می باشد که شما می توانید به تمام امکانات غیررایگان برنامه گوگل پلی دسترسی پیدا کنید. شما ممکن است در زمان استفاده از این کارت ها با ارور گیفت کارت گوگل پلی روبرو شوید که در این مطلب از سایت ارزی پی شما را با رفع ارور گیفت کارت گوگل پلی آشنا کردیم. در ضمن شما را با آموزش و طریقه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و دور زدن تحریم گوگل پلی برای گیفت کارت توضیح دادیم.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط