شنبه 28 خرداد 1401

کسب درآمد دلاری از بهترین سایت های فریلنسری آموزش زبان

کسب و کار، مقالات، وبلاگ
کسب درآمد دلاری از بهترین سایت های فریلنسری آموزش زبان
کسب درآمد دلاری از بهترین سایت های فریلنسری آموزش زبان

در صورتی که مدرس زبان هستید و در کار خود تسلط کافی دارید، می توانید کسب درآمد دلاری از سایت های فریلنسری آموزش زبان را تجربه کنید! البته این روشی است که امروزه با توجه به نوسانات ایجاد شده در ارز ، می تواند یک درآمدزایی عالی برای مدرسان باشد.

در این مقاله از سایت ارزی پی به کسب درآمد دلاری از بهترین سایت های فریلنسری آموزش زبان می پردازیم.

البته شاید این موضوع در ایران چندان قوی انجام نشده باشد، اما با توجه به تعداد بالای سایت هایی که در حوزه آموزش زبان در سطح بین المللی فعالیت دارند و مدرس می پذیرند، این یک شغل پردرآمد محسوب می شود که برای کسانی که به زبان های زنده دنیا مسلط هستند، بستر مناسبی خواهد بود. برای این کار لازم است که سایت ها را شناخته و مطابق با توانمندی و شرایط آن ها فعالیت خود را شروع کنید.

سایت هایی مانند سایت Vipkid  ، Qkids ، Italki  یا Cambly از جمله سایت های برتری هستند که در حوزه فریلنسری آموزش زبان فعالیت دارند.

با بالا رفتن نرخ ارز در ایران، باید بگوییم که این کلاس ها درآمد های بسیار بالایی برای مدرسان خواهد داشت.

کسب درآمد دلاری از بهترین سایت های فریلنسری آموزش زبان

بهترین سایت های فریلنسری آموزش زبان

اگر به عنوان یک مدرس، به دنبال سایت های آموزشی آنلاینی هستید که بتوانید زبان تدریس کنید، می توانید از طریق موتورهای جستجو به سادگی آن ها را بیابید. این یک فرصت مناسب برای کسب درآمد ارزی و دریافت حقوق دلاری می باشد.

ما در این جا به شما چندین سایت معتبر و فعال در این زمینه را معرفی می کنیم. به خاطر داشته باشید که سطح دانش زبان می تواند در موفقیت بیشتر شما موثر بوده و کار را برای شما آسان تر نماید. برای شروع فعالیت در سایت های ذکر شده، لازم است که مدارک مورد درخواست را ارائه کرده و در مصاحبه تعیین صلاحیت شرکت کنید.

سایت آموزشی زبان Vipkid

این سایت یک برنامه آموزشی اینترنتی است که در میان دانشجویان چینی از محبوبیت خاصی برخوردار است. این پلتفرم زبان انگلیسی را تدریس کرده و یکی از شناخته شده ترین سایت های فریلنسری آموزش زبان می باشد. برای تدریس در این سایت لازم است که اقامت آمریکا و یا کانادا را داشته و یا دارای مدرک معتبر کارشناسی باشید.

در این سایت خواهید توانست در زمان هایی که می خواهید تدریس داشته و زمان برنامه های تدریس خود را تنظیم کنید. این امکان برای شما وجود دارد که برنامه های تدریسی را که سایت Vipkid ارائه می دهد را دریافت کرده و مطابق با زمان بندی خود آن ها را انجام دهید. به ازای ساعات تدریس نیز درآمد ارزی خود را دریافت خواهید کرد.

حقوق معلمان انگلیسی در این سایت بین 14 تا 22 دلار در ساعت است.

در صورتی که برای دریافت درآمد ارزی خود، حساب ارزی پی پال ندارید، می توانید برای افتتاح حساب خود از سایت ارزی پی استفاده کنید.

معرفی سایت EF Education First

EF یکی دیگر از پلتفرم های محبوب در بین دانشجویان چینی بزرگسالان و کودکان بین 6 تا 10 سال است. فارغ از اینکه در کجای دنیا هستید می توانید با تدریس انگلیسی به صورت آنلاین از طریق EF درآمد کسب کنید. قبل از اینکه مدرس این سیستم شوید باید مراحل درخواست آنلاین را طی کنید. داشتن یک گواهینامه TEFL یا  یک گواهینامه از میزان سطح زبانتان، شانس شما برای پذیرش در EF بیشتر خواهد شد. پس از پذیرش می توانید تدریس را شروع کنید. این کلاسها 25 دقیقه طول می کشد و حقوق آنها بین 12 تا 19 دلار در ساعت است.

سایت Qkids

از جمله سایت های معتبر دیگری که بستر مناسبی برای تدریس زبان انگلیسی بوده و می تواند درآمد ارزی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد، سایت آموزش زبان Qkids است. نکته قابل توجه این است که برای ثبت نام و فعالیت فریلنسری در این سایت، نیاز به مدرک تحصیلی خاصی نداشته و تنها داشتن مدرک معتبر زبان کافی خواهد بود.

اگر این شرایط را داشته باشید که در هفته شش ساعت تدریس کلاس را تعهد نمایید، بدون دوره آزمایشی، از همان ابتدا کار و فعالیت شما در این سایت آغاز خواهد شد و به درآمد خواهید رسید.

سایت Italki

اما سایت آموزش زبان Italki دارای سیستمی متفاوت است. در این سایت درآمد شما و نرخ ساعات تدریسی مطابق با مدارک، تجربیات و نظرات دانشجویانی است که تدریس می کنید. بنابر این برای تدریس در این سایت، نرخ ثابتی برای کلاس های آموزشی خود نخواهید داشت.

در این سایت لازم است که برای کلاس های خود نرخی را پیشنهاد دهید، سپس زبان آموزان بر اساس نرخ تعیین شده و تجربیات شما ثبت نام خواهند کرد. این سایت بستر مناسبی برای آموزش زبان های مختلف بوده و هر کس می تواند برای آموزش خود سیستم و روش خاصی را در نظر بگیرد و به درآمد ارزی برسد.

تدریس زبان در 51 Talk

یکی از بهترین سایت های فریلنسری آموزش زبان 51 Talk است. این سایت بزرگترین بستر آموزش آنلاین انگلیسی در جهان است. این پلتفرم کلاسهای گروهی آنلاین را به دانشجویان چینی ارائه می دهد. کلاس ها هر کدام 45 دقیقه است و انتظار می رود هر ساعت بین 18 تا 22 دلار درآمد کسب کنید. کسانی که دوست دارند در این سایت کسب درآمد کنند باید در این وب سایت درخواست خود را ثبت کنید. برای گرفتن تاییده به عنوان یه مدرس باید شما یک مدرک معتبر دانشگاهی و یا آزمون هایی ماند آیلتس و تافل را داشته باشید.

سایت Cambly

اما کسانی که برای آموزش وارد سایت Cambly می شوند، عمدتا دارای سطح کمی از دانش زبان انلگیسی بوده و درصدد هستند تا سطح مهارت خود را در زمینه مکالمه افزایش دهند. اگر در خصوص تدریس زبان انگلیسی به روش آنلاین تجربه چندانی ندارید، می توانید در این سایت ثبت نام کرده و به عنوان فریلنسر مشغول به کار شوید.

لازم است که ابتدا اپلیکیشن این آموزش آنلاین زبان را نصب کرده و با دانش آموزانی که برای کسب مهارت در زبان در این سایت ثبت نام کرده اند، به صورت آنلاین چت نمایید. این امکان وجود دارد که کلاس های خود را در زمان های دلخواه تنظیم کرده و یا زمان هایی را که مدنظر دارید، از قبل اعلام کنید.

در این سایت به ازای هر ساعت می توانید حدود بیست دلار کسب کنید. برای افتتاح حساب پی پال و تبدیل آن به ریال، از ارزی پی یاری بگیرید.

جمع بندی

در این مقاله  از سایت ارزی پی سعی کردم بهترین روش ها را برای کسب درآمد دلاری از بهترین سایت های فریلنسری آموزش زبان معرفی کنم.

اگر در مورد نقد کردن درآمد ارزی خود کمی تردید دارید نگران نباشید. این سایت ها با محبوب ترین حساب های ارزی مانند پی پال و حساب های اعتباری ویزا کارت یا مستر کارت کار می کنند.امیدوارم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط