دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

راه های کسب درآمد از پی پال

مقالات پی پال، وبلاگ
راه های کسب درآمد از پی پال
راه های کسب درآمد از پی پال

ارزش دلار در این روز ها به شدت ارزشمند است و اگر برای کار های روزمره خود از پی پال استفاده می کنید فرصت مناسبی می باشد که برای کارهای روزمره خود از پی پال استفاده کنید، شما می تونید در اوقات فراغت خود هم کسب درآمد کنید. وقت زیادی از شما دریافت نمی گیرد و شما به ازای زمانی که صرف می کنید پی پال رایگان دریافت خواهید کرد. اگرچه شاید تصور کنید که این راه ها غیر ممکن و بی فایده اند؛ ولی اشتباه نکنید که برای یک بار هم که شده تست کنید تا حسرت زودتر اقدام کردن را نخورید. در ادامه مقاله کسب درآمد از پی پال در سایت خدمات ارزی و دلاری ارزی پی  به شما راه های کسب درآمد از پی پال را آموزش خواهیم داد.

 

Swag Bucks

وب سایت Swag Bucks یکی از بهترین وب سایت هایی برای کسب پی پال رایگان به صورت آنلاین می باشد.

شما با بیش از 10 روش مختلف می توانید در آمد کسب کنید و بهترین روش را بری خود انتخاب کنید.

Swag Bucksاز اوایل سال 2020 تا کنون بیش از 430 میلیون دلار را به اعضای خود پرداخت کرده است و روزانه هزاران کارتت هدیه می هد.

شما با ثبت نام در این سایت 5 دلار جایزه می گیرید و سپس می توانید در نظرسنجی ها شرکت کرده، فیلم تماشا کرده و بازی کنید تا امتیاز بدست آورید.

نحوه برداشت پی پال:

این وب سایت دو روش پرداختی با حداقل برداشت در نظر گفته شده است که عبارت است از:

  1. حداقل 5 دلار برای برداشت پی پال
  2. حداقل 3 دلار برای بردات گیفت کارت

 

Survey Junkie

یکی از وب سایت هایی که متناسب با سلیقه شما نظر سنجی هایی را ارسال می کند سایت Survey Junkie می باشد. این وب سایت 10 میلیون کاربر دارد و با شرکت در نظر سنجی ها از طریق PayPal کسب درآمد می کند و شما هم در صورت تمایل می توانید این کار را انجام دهید. در این سایت شما از طریق گیفت کارت و یا خود حساب پی پال برداشت خواهید کرد.

 

User Testing

سایت User Testing به شما سایت ها و برنامه هایی برای تست و بازدید معرفی می کند تا شما آن ها را برسی کنید و بازخورد خود را نسبت به آن ثبت کنید. شما به ازای هر 20 دقیقه برسی 10 دلار پاداش دریافت می کنید.

نکته:ممکن است برداشت وجه 7 روز طول بکشد به همین دلیل نگران تاخیر در واریز نباشید.

 

Sweat coin

سایت Sweat coin یکی از جالب ترین سایت های کسب درآمد از پی پال می باشد، شما از طریق راه رفتن می توانید کسب درآمد کنید.

البته این سایت از برند های خاصی حمایت می کند و اگر شما اهل کفش ورزشی هوشمند و یا ساعت های اپل واچ هستید می توانید از ورزش کردن خود با پی پال کسب در آمد کنید.

 

Inbox Dollars

وب سایت Inbox Dollars مانند سایت Swag Bucks امکانات گوناگونی دارد و برای کسب درآمد از راه های جالبی کسب درآمد می کنید مانند:

  • خواندن ایمیل
  • تماشای ویدئو
  • نظرسنجی
  • خریداری برند های مورد علاقه

این وب سایت برای ثبت نام 5 دلار به شما هدیه می دهد و برای برداشت درآمد خود باید حداقل 30 دلار در حساب خود نگه دارید.

 

 

در مقاله کسب درآمد از پی پال در سایت خدمات ارزی ارزی پی سعی شد تا به شما موضوعات مختلف و همچنین سایت هایی که بتوانند به شما به صورت رایگان دلار هدیه بدهند دریافت کردید امیدوارم تا به اینجا به دنبال راه های کسب درآمد به صورت رایگان باشید.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط