جمعه 8 مارس 2019

“Moments” بازاریاب آمازون برای بازی‌ ها و اپلیکیشن‌ های موبایل

اخبار
“Moments” بازاریاب آمازون برای بازی‌ ها و اپلیکیشن‌ های موبایل
“Moments” بازاریاب آمازون برای بازی‌ ها و اپلیکیشن‌ های موبایل

کمپانی آمازون ابزار جدید بازاریابی خود را به نام Moments معرفی کرد که این ابزار برای بازی‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل طراحی شده است.

شرکت آمازون در حال راه اندازی یک سرویس مخصوص بازاریابی است که برای کاربران iOS، اندروید، فایر اُ.اس و سایر پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد و “Moments” نام‌گذاری شده است.
به لطف این ابزار کاربران دیگر نیازی به ارائه تخفیف‌های نخ‌نما و قدیمی برای تشویق سایر کاربران به فعالیت در اپلیکیشن‌ها نخواهند داشت.
این روش تازه با ارائه پاداش‌های منحصر به فرد و یکتا به مشتریان و کاربرانی که اقدامات ارزشمند انجام می‌دهند، آنها را به فعالیت مداوم و سودآور تشویق خواهد کرد. مثلا کاربری که اشتراک خود را مجددا شارژ کند، قادر به استفاده از یک قابلیت ویژه خواهد بود. البته استارتاپ‌Kiipهم چنین اقدامی را قبلا انجام داده است.

آمازون اعلام کرد که روز به روز به قابلیت‌های این ابزار اضافه خواهد شد. Moments، انعطاف‌پذیر، دارای رابط برنامه نویسی اپلیکیشن‌های سیستم‌های مختلف با یک کنسول اختصاصی و ابتکاری است.
در حال حاضر این ابزار توسط “TikTok”، “Bravo”، “Sony Crackle”، “Sesame Street”، “Washington Post”، “Disney Heros” و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تا به امروزبسیاری از شرکت‌ها اقدام به ارائه آیتم‌های درون‌برنامه‌ای به عنوان پاداش کرده‌اند و بسیاری از شرکت‌ها هم در حال بررسی منابع و امکانات خود برای ارائه پاداش‌های فیزیکی هستند.
با استفاده از Moments ، کاربران می‌توانند کار خود را به سرعت انجام داده، کمپین‌های مورد نظر خود را ایجاد کنند و با محصولات دیجیتال و فیزیکی به کاربران خود پاداش دهند.

به طور نمونه، یک سرویس پخش ویدیو می‌تواند کاربران را تشویق کند که پنج قسمت اول از یک سریال را تماشا کنند یا اینکه یک هدفون به کاربر هدیه دهد. آمازون با استفاده از Moments قصد دارد نحوه و رویکرد بازاریابی را متحول کند و ارزشی بلندمدت را در اختیار کاربران قرار دهد.
Momentsبا استفاده از برنامه‌های پاداش‌گونه، بازاریابان را برای راه انداختن هر چه بیشتر کمپین‌های بازاریابی تشویق می‌کند.

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط