دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

دریافت حواله ارزی مانی گرام

مقالات مانی گرام، وبلاگ
دریافت حواله ارزی مانی گرام
دریافت حواله ارزی مانی گرام

دریافت حواله ارزی مانی گرام: انتقال پول نقد و همچنین تراکنش های مالی به بیش از 200 کشور در سطح جهان، با استفاده از حواله ارزی مانی گرام. مانی گرام یکی از سرویس های انتقال پول در سراسر جهان می باشد و رتبه دوم بعد از شرکت وسترن یونیون را دارا می باشد. در مقاله دریافت حواله ارزی مانی گرام در سایت خدمات پرداخت ارزی ارزی پی به فواید و همچنین هزینه کار با حواله ارزی می پردازیم

 

به نقل قول از ویکی پدیا

مانی‌گرام در بیش از ۲۰۰ کشور فعالیت داشته و دارای ۳۴۷٫۰۰۰ نمایندگی در سراسر جهان است.

 

این سیستم بانکی توسط رهبر جهانی ارز خارجی  OFX کنترل می شود و با استفاده از آن شما می توانید مبلغ مورد نظر را با استفاده از سیستم آنلاین بانکی، به طور مستقیم با استفاده از شعبه هایی که در کشور های مختلف وجود دارند، به حساب فرد انتقال دهید. شما می توانید ازحواله ارزی مانی گرام برای انتقال پول به دوستان و خانواده خود استفاده کنید، خصوصا برای افرادی که دارای حساب بانکی نیستند و نیاز فوری به پول دارند، با ایجاد حساب مانی گرام و استفاده از روش انتقال حواله ارزی، مبلغ مورد نظر تنها بعد از 10 دقیقه قابل برداشت است. در ادامه به ایجاد حساب مانی گرام و هزینه انتقال حواله ارزی مانی گرام می پردازیم.

 

افتتاح حساب مانی گرام در ارزی پی

افتتاح حساب مانی گرام در شرکت مانی گرام

افتتاح حساب مانی گرام

 

با توجه به این که ایران از سوی موسسه های مختلف مورد تحریم قرار گرفته است، برای ثبت نام حساب مانی گرام شما می توانید درخواست خود را برای سایت انتقال تراکنش های بین امللی ارزی پی ارسال کرده تا در کم ترین و سریع ترین زمان ممکن حساب شما را باز کرده و وریفای آن را انجام دهند.

 

هزینه انتقال حواله ارزی مانی گرام چقدر است؟

 

هزینه های اننتقال حواله ارزی مانی گرام بر اساس بعضی معیار های خود شرکت Money Gram متفاوت است و اگر بخواهید مبلغ کمتر از 95 دلار امریکا را انتقال دهید، باید حدود 10 دلار و 65 سنت آمریکا نیز مالیات یا هزینه انتقال وجه بپردازید. برای انتقال مبلعی بین 95 تا 195 دلار آمریکا، هزینه ی انتقال حدود 12 دلار و 59 سنت امریکا می باشد

انتقال حواله ارزی مانی گرام، بالای 100 دلار هزینه ای نخواهد داشت. اگر شما برای محاسبه هزینه انتقال حواله ارزی مانی گرام سوالی دارید می توانید از طریق شماره های موجود در سایت، با مشاوران ارزی پی تماس حاصل فرمایید.

در ادامه به چگونه هزینه انتقال حواله ارزی مانی گرام را کاهش دهیم می پردازیم تا به شما کمک کنیم چگونه بتوانید هزینه حواله ارزی خود را کاهش دهید.

 

 

چگونه هزینه انتقال حواله ارزی مانی گرام را کاهش دهیم؟

 

شاید شما هم به دنبال کمتر کردن هزینه انتقال حواله ارزی در مانی گرام هستید، باید حتما جز مشتریان وفادار مانی گرام باشید، وفادار شما باعث می شود گزینه Bundle که شما می توانید یکی از حالات آن را خریداری نمایید. اگر شما از مانی گرام برای انجام امور ارزی خود استفاده می کنید، به شما پیشنهاد می کنیم برای کاهش هزینه های ارزی خود، از این پیشنهاد مانی گرام استفاده نمایید.

با استفاده از طرح Bundle، اگر شما 4 انتقال وجه با یکدیگر انجام دهید، برای هر کدام تنها باید 11 دلار و 25 سنت به جای 15 دلار پرداخت کنید. اگر Bundle را 15 انتخاب کنید، شما برای هر انتقال وجهی که انجام می دهید، تنها 9 دلار پرداخت کرده و در واقع چیزی حدود 90 دلار را برای خود نگه داری می کنید. در ادامه به حداقل مقدار حواله ارزی می پردازیم.

 

 

حداقل مقدار حواله ارزی مانی گرام چقدر است؟

 

هر سیستم پرداخت آنلاین، محدودیتی برای انتقال حواله ارزی خود در نظر دارد. حداقل این مقدار در سامانه پرداخت پرشتاب مانی گرام 250 دلار می باشد و حداکثر آن 100 دلار آمریکا می باشد.

 

کشور هایی که مانی گرام با آن ها کار میکند

ارز های مانی گرام و کشور هایی که از آن پشتیبانی می کند.

حواله ارزی  مانی گرام در کدام کشور ها پشتیبانی می شود؟

 

درهم (امارات)، دلار (استرالیا)، دلار (برونئی)، دلار (کانادا)، فرانک (سوئیس)، کرونا(چک)، کرون (دانمارک)، یورو، دلار (فیجی)، دلار (هنگ کنگ)، فورینت (مجارستان)، روپیه (اندونزی)، اسرائیل، روپیه (هند)، ین (ژاپن)، وان (کره جنوبی)ف دینار (کویت)، روپیه (سری لانکا)، پزو (مکزیک)، رینگیت (مالزی)ف کرون (نروژی)، دلار (نیوزلند)، ریال (عمانی)، پزو (فیلیپین)، روپیه(پاکستان)، لهستان، ریال (عربستان)، دلار (جزایر سلیمان)، روپیه (سیشل)، کرون (سوئد)، دلار (سنگاپور)، بات (تایلند)، لیر (ترکیه) ،دلار (امریکا)، دانگ (ویتنام)

 

 

انواع انتقال حواله ارزی مانی گرام

 

در انواع انتقال حواله ارزی مانی گرام به سه روش انتقال برای برداشت، ارسال به حساب بانکی، ارسال به کیف پول موبایل می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

 

انتقال برای برداشت

 

زمانی که شما از این روش استفاده می کنید شخصا باید به یکی از شعبه های مانی گرام مراجعه کنید و به یکی از شعبه هایی از ۳۴۷٫۰۰۰ شعبه ارسال کنید.

 

 

ارسال به حساب بانکی

 

در این حالت شما باید به یکی از شعب مانی گرام مراجعه کرده و مبلغ مورد نظر را به یکی از 400 بانکی که از خدمات های مانی گرام پشتیبانی می کنند، ارسال نمایید.

 

 

ارسال به کیف پول موبایل

 

اگر شما می خواهید به فردی در تانزانیا، کنیا، رومانیا، زیمباوه و… پول ارسال کنید، مانی گرام این نوع انتقال وجه را هم انجام می دهد.

 

مزایای حواله ارزی با مانی گرام

مزایای استفاده حواله ارزی مانی گرام

مزایای استفاده از حواله ارزی مانی گرام

 

مانی گرام توسط OFX پشتیبانی می شود، که یکی از قابل اعتماد ترین سرویس های ارزی جهان است. کشور های زیادی با انواع ارز های مختلف توسط مانی گرام پشتیبانی می شوند.

 

در مقاله دریافت حواله ارزی مانی گرام در سایت انتقال ارز بین الملل ارزی پی متوجه شدید که مزایای حواله ارزی مانی گرام چیست؟ انواع حواله های آن و همچنین میزان کارمزد دریافتی از شما پرداختیم در نظر داشته باشید که برای انتقال حواله ارزی مانی گرام زیر 10 هزار دلار، هزینه انتقال متفاوت می باشد. حداقل میزان پول برای حواله ارزی بالا می باشد و اجازه مقادیر کوچک تر به شما داده نمی شود.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط