دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

کارمزد مانی گرام چقدر است؟

مقالات مانی گرام، وبلاگ
کارمزد مانی گرام چقدر است؟
کارمزد مانی گرام چقدر است؟

کارمزد مانی گرام چقدر است؟ به لطف اینترنت و پیشرفت هایی که در حوزه انجام امور مالی چه خارجی و چه داخلی وجود داشته است، امروزه برای انجام خدمات ارزی نیازی به استفاده از سیستم سنتی بانکی و صرافی ها نیست. مانی گرام، یکی از سامانه های آنلاین انجام خدمات ارزی در سریع ترین زمان ممکن برای انتقال مبالغ بالا می توانید از آن استفاده کنید. اما سوالی که برای بیشتر کاربران ایجاد می شود کارمزد مانی گرام چقدر است؟  در مقاله کارمزد مانی گرام در سایت انجام خدمات پرداخت بین المللی به آسانی ارزی پی  به موضوعات مختلفی از جمله: افتتاح حساب مانی گرام و همچنن انواع خدمات ارزی با مانی گرام و کارمزد آن می پردازیم.

 

 

افتتاح حساب مانی گرام

 

مانی گرام در بیشتر نقاط جهان خدمات ارزی انجام می دهد اما به دلیل تحریم بودن ایران نمی توان حساب های کاربری ایرانی در این سیستم ایجاد کرد و از مزایای آن که انتقال وجه به حساب بانکی فرد و یا حساب مانی گرام است، بهره مند شد. دفتر اصلی MoneyGram در آمریکا می باشد اما هم اکنون دارای 200 شعله در بسیاری از کشور های دنیا دارا می باشد و امکان ارسال ارز به بیش از 35 هزار نقطه جهان را برای  شما فراهم می کند.

اگر شما قصد افتتاح حساب مانی گرام دارید می توانید در سایت تراکنش ارز بین الملل ارزی پی اقدام به حساب مانی گرام خود نموده تا از خدمات MoneyGram استفاده کنید. در ادامه به خدامت مانی گرام میپردازیم تا کاملا با موضوع خدمات مانی گرام آشنا شویم.

 

خدمات مانی گرام

 

خدمات ارزی با مانی گرام

 

مانی گرام دو دسته خدمات دارد که در سایت خدمات تراکنش های مالی برای شما بازگو می کنیم.

با استفاده از سیستم MoneyGram شما می توانید در وب سایت هایی که از مانی گرام به عنوان یک روش پرداختی خود استفاده می کنند، خرید انجام دهید. در نتیجه خرید از وب سایت های خارجی دیگر برای شما غیر ممکن نخواهد بود.

شما می توانید برای دوستان خود با مانی گرام پول انتقال دهید یا دریافت کنید. مزیت استفاده از مانی گرام این می باشد که در سریع ترین زمان ممکن، که چیزی حدود 10 دقیقه بعد از انتقال ارز است که در سریع ترین زمان ممکن، که چیزی حدود 10 دقیقه بعد از انتقال ارز است، شما می توانید از حساب خود برداشت کنید. علاوه بر این سقف پول با مانی گرام حدود 100 هزار دلار می باشد.

 

 

چه زمانی ب مانی گرام نیاز داریم؟

 

ممکن است شما از خود سوال بپرسید که خب چه زمانی من به این خدمات نیاز دارم و باید چه مواقعی حساب مانی گرام خود را ایجاد کنید؟

انتقال پول به خارج از کشور، دریافت پول از کشور های مختلف، انتقال پول به کیف پول تلفن همراه، پرداخت صورت حساب، پرداخت صورت حساب، پرداخت در سایت های مختلف، افزایش شارژ کارت اعتباری

 

مانی گرام

کارمزد مانی گرام چقدر است؟

 

کارمزد مانی گرام برای مقادیر مختلف انتقال ارزی متفاوت است. معمولا بر اساس مقداری که قصد انتقال دارید و همچنین مقصدی که قصد انتقال دارید متفاوت می باشد. اما به طور کلی مانی گرام بین 1 الی 10 درصد کل مبلغ متغیر می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم که اگر قصد انتقال وجه زیادی دارید، کارمزد مانی گرام را با سایر رقبا مانند پی پال مقایسه کنید تا قدار کمتری بپردازید.

البته مانی گرام برای کاهش هزینه های کاربران، طرحی را پیشنهاد می دهد که با استفاده از آن می توانید کارمزد مانی گرام را تا حدی کاهش دهید پس نگران کارمزد خود نباشید.

شما فقط برای انتقال وجه کارمزد می پردازید نه برای پرداخت سایت های مختلف پس اصلا نگران نباشید. در ادامه به محدودیت انتقال ارز با MoneyGram می پردازیم.

 

 

محدودیت انتقال تراکنش مانی گرام

 

در قسمت بالا به شما گفته شد که کارمزد فقط از طریق تراکنش های مالی می باشد و شما با پرداخت های سایت های خارجی کارمزدی از شما دریافت نمی شود اما باید حواستان به تراکنش های روزانه باشد چراکه شما می توانید از سرویس های آنلاین به صورت روزانه 2500 دلار انتقال دهید. با استفاده از دفاتر مرکز مانی گرام که البته در ایران وجود ندارد می توانید 9هزار و 999 دلار و از تلفن همراهتان 899 دلار انتقال دهید

 

در مقاله کارمزد مانی گرام چقدر است؟ در سایت انتقال تراکنش بین المللی ارزی پی به سوالات مختلف چون: افتتاح حساب مانی گرام و همچنن انواع خدمات ارزی با مانی گرام و کارمزد آن پرداختیم.

 

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط