دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

حساب پی پال برای فریلنسر

مقالات پی پال
حساب پی پال برای فریلنسر
حساب پی پال برای فریلنسر

برای فعالیت و کار در سایت‌ها و شرکت‌های خارجی لازم است که فرد دارای یک حساب بین‌المللی مثل پی پال (PayPal) باشد تا بتواند دستمزد خود را دریافت کند. به طور کلی می‌توان گفت داشتن حساب پی پال برای فریلنسر امری ضروری است تا سایت یا شرکت مدنظرتان بتواند دستمزد شما را به دلار برای شما واریز کند. ما در سایت ارزی پی اطلاعات کاملی درباره افتتاح حساب پی پال در افغانستان، ساخت حساب پی پال بدون پاسپورت، حساب بانکی برای فریلنسر، نمونه شماره حساب پی پال، افتتاح حساب پی پال امارات، اجاره حساب پی پال و موارد دیگری در این زمینه صحبت کرده ایم. شاید برای شما هم سوال باشد که افتتاح حساب در پی پال به چه صورت هست و چه شرایطی دارد، ما در این مطلب به سوالات شما درباره افتتاح حساب پی پال برای سایت فریلنسری پاسخ خواهیم داد. توصیه می‌کنیم که تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

استفاده از حساب پی پال برای سایت فریلنسری

در زمانه ای زندگی می‌کنیم که فریلنسینگ و دورکاری برای خیلی از افراد آشنا هستند و بسیاری از افراد از این طریق درآمد می‌کنند. این روش آسان‌تر از کارهای دیگر است و همچنین درآمد بیشتری می‌توان از آن کسب کرد. علاوه بر تمام اینها، شما در صورت دورکاری و فریلنسر بودن از پرداخت و تقبل هزینه‌های اضافی مانند رفت و آمد و غیره جلوگیری میکنید.

این شغل می‌تواند به عنوان کار دوم انتخاب شود اما برای بعضی نیز حکم منبع درآمد اصلی را دارد و از این طریق برنامه کاری و زندگی‌شان کاملا دست خودشان است. معمولا داشتن حساب پی پال برای فریلنسر شدن لازم است. در سایت ارزی پی میتوانید درباره سایت های فریلنسری و موقعیت‌های کاری در این زمینه مطالعه کنید.

تعداد سایت هایی که دراین موضوع فعالیت می‌کنند زیاد است و تنوع در این زمینه بسیار میباشد به طوری که بنا بر توانایی و استعدادتان خواهید توانست کار مناسب خودتان را به آسانی پیدا کنید. هرکدام از این سایت ها شرایط، ظوابط و روش پرداخت خود را دارند اما شما برای شروع فعالیت در هرکدام از این سایتهای خارجی قطعا به یک حساب بین‌الملی و تعریف حساب بانکی جهت دریافت حقوقتان نیاز دارید. بیشترین کسانی که در این زمینه به مشکل می‌خورند ایرانیان هستند، به‌این دلیل که ایران در خیلی از درگاه‌های پرداخت اینترنتی بلاک است، برای مثال ایرانیان اجازه افتتاح حساب در پی پال را ندارند.

استفاده از حساب پی پال برای فریلنسر

  • نکته اول و حائز اهمیت این است که اغلب سایت‌های فریلنسری پرداخت حقوق و تسویه حساب‌های خود با کارکنان را از راه پی پال انجام می‌دهند، نتیجه میگیریم که داشتن شماره حساب پی پال یا حساب بین‌المللی دیگر برای فریلنسر جز ضرورت های اول است.
  • و اما نکته دوم این میباشد که ایران توسط اکثر این سایتهای پرداخت آنلاین تحریم شده است و امکان استفاده از این سایت‌ها در ایران وجود ندارد. اگر هم سایتی ایران را تحریم نکرده باشد، درموقع پرداخت به مشکل می‌خوردند. این موضوع ضرورت داشتن حساب پی پال برای فریلنسر را به یک چالش تبدیل می‌کند.

حتما متوجه اهمیت این موضوع شده اید که وقتی در این سایت‌ها ثبت نام میکنید لازم است که IP ایرانی وارد نکنید، همچنین از وارد کردن هرگونه تلفن یا آدرسی که نشان بدهد شما در ایران فعالیت دارید به‌شدت بپرهیزید. درواقع شما ملزم هستید آدرس، تلفن و به طور کلی اطلاعاتی وارد کنید که مربوط به خارج از مرزهای ایران باشد. درکل در تمام فعالیت هایتان مواظب باشید که از IP ایرانی استفاده نکنید.

افتتاح حساب پی پال

در زمان ساخت اکانت در سایت های فریلنسری به طور معمول باید یک حساب پی پال میان اطلاعات خود وارد کنید. انجام این کار به دونوع ممکن است:

  • وارد کردن حسابی که به نام خود شما باشد
  • وارد کردن حسابی که به نام خودتان نباشد

حالت اول در صورتی است که زمانی که حساب پی پال را وارد میکنید به سایت اصلی پی پال متصل شوید، در این شرایط لازم است حساب پی پال به نام خودتان وارد شود تا با اطلاعات دیگری که در سایت وارد کرده اید تطابق داشته باشد. یکی از سایتهایی که لازم است این اصل درآنها رعایت شود UpWork   است.

حالت دوم نیز زمانی است که زمان افتتاح حساب پی پال برای فریلنسر شدن، از شما شماره حساب خواسته شود اما شما را به سایت اصلی پی پال ارجاع ندهند. در این صورت میتوانید حساب پی پالی وارد کنید که به نام خودتان نیست.

سخن نهایی

در این مطلب از سایت ارزی پی درباره مسائل مربوط به افتتاح حساب پی پال برای فریلنسری، اینکه فریلنسینگ و دورکاری چیست و چه شرایطی دارند صحبت شد، و همچنین اطلاعاتی درزمینه نیاز سایتهای فریلنسری به داشتن حساب پی پال ارائه کردیم. اگر شما نیز قصد انجام کارهای فریلنسری و دریافت درآمدهای دلاری را دارید توصیه میتوانید برای دریافت اطلاعات و مشاوره به همکاران ما مراجعه کنید.

منبع : paypal.com

اشتراک گذاری این مطلب
مطالب مرتبط